Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

korni75

Ubieram się w ciucholandach bo na te mnie stac

Polecane posty

Nie wstydze sie tego.Dobrze że mam je pod nosem.Czy ktoś ubiera się tylko tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja!!! Chodź nie tylko ale bardzo lubię latać po lumpach i jestem dumna jak wygrzebie jakieś super łaszki:) to takie moje zamiłowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiekszosc ciuchow mam z tutejszej wersji ciucholandu czyli charity shops. Kazdy, kto nie chce wygladac jak 150 innych panienek tak sie ubiera. Co za sztuka kupic to co ci nakazuja w czasopismach i w co ubieraja manekiny? Potem same klony na ulicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wcale nie jest wstyd, ja też kupuję w ciucholandach i bardzo często są to wysokiej jakości ciuchy. Sama też czasami lubię sobie kupić kawałek materiału od http://www.luxpol-bis.pl/ i uszyć sobie coś na miarę, zeby było oryginalne, idalnie dopasowane. Jakoś sobie trzeba radzić, skoro w większości sklepów ceny wysokie, a jakoś przerazająco niska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio była dostawa butów nawet z metkami .Kupiłam ,powiem że jeszcze nigdy tak wygodnych butów nie miałam jak te.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko w ciucholandach!-kupię w zwykym sklepie bluzkę ,to po dwóch praniach wygląda jak szmata do podłogi,a tam widzę jak wygląda i jak będzie wyglądać:) można wygrzebać rózne perełki(np marynarka diora)za parę groszy-i to wszystko praktycznie niepowtarzalne-a najbardziej zadowolony jest mój syn 13l. i wcale się nie wstydzi,że kupuję mu ciuchy w takim sklepie,bo ma je wyjątkowe:D,tak samo mąż i drugi syn sami tam latają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uważam, żeby kupowanie ciuchów w lumpeksach było czymś gorszym! Można sobie kupić świetnej jakości ciuszki, niekiedy markowe, jeszcze z metką w super cenie! za parę groszy można się ubrać od stóp do głów i wcale nikt nie powie, że to są lupowe ciuchy! ja bardzo lubię takie wypady na ciuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ailyn
Zapraszam na zakupy - wyjatkowa-szafa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żal mi was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam tak samo , ponadto polecam obczajanie serwisów gdzie ludzie wystawiają używane ubrania np http://alegratka.pl/moda-damska/ Ja np wolę kupować online niż chodzić po sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uwielbiam wszelkie ciucholandy, lumpeksy itp. Można w nich znaleźć rzeczy nowe z metkami i znanych marek, a nawet od projektantów. Niestety, z uwagi na dziecko nie mam czasu po nich obecnie chodzić i przerzuciłam się online do serwisu CoZaCena-http://www.cozacena.pl/ To porównywarka cenowa. Kocham! Super serwis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×