Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Autorka z dylematem

UBIÓR NA WESELE

Polecane posty

Gość Autorka z dylematem

Chciałam kobiety, żebyście mi doradziły w sprawie mojego wizerunku na ślubie i przyjęciu. Mam nadzieję, że pomożecie. Więc tak: Sukienkę założę w kolorze granatowym, bez ramiączek, ze srebrną aplikacją na biuście, na wierzchu tiul od biustu (na dole rozcięcie), a pod spodem obcisła mini (stanowi to całość). Zastanawiam się, co do tego założyć - jaką biżuterię, buty, co na wierzch? Nie mogę się też zdecydować na fryzurę - włosy mam brązowe, ciemne, do pół pleców, niezbyt bujne :) Jeśli to pomoże to dobijam trzydziestki i mam ponad 1,60m wzrostu. Proszę o stosowne porady i dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka z dylematem
Dodam, że to nie mój ślub oczywiście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu sukienka wieśniacka To jest ślub kobieto, miej trochę klasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka z dylematem
Czemu wieśniacka? Wydaje mi się, że dobrze wygląda zwłaszcza, że to lato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka z dylematem
To może zaproponujesz coś dla mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz zdjęcie tej sukienki? Z opisu wydaje się być zbyt pretensjonalna na taką okazję .Jeśli ma to być jedna kreacja na ślub i wesele, powinna być ona na tyle stonowana i skromna, by można było iść w niej do kościoła czy USC, a jednocześnie wystarczająco wygodna by się sprawdziła na parkiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka z dylematem
Nie, nie mam. Jest co prawda bez ramiączek i ma aplikację, ale nie jakąś bardzo świecącą. Rozpierdak też jest tak do pół uda. Tiul zaczyna się pod biust, a biust ma z przodu tę ozdobę, a z tyłu jest na gumce/gumkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadal trudno mi sobie wyobrazić ta sukienkę , ale spróbuję coś podpowiedzieć. Buty - jasnoszare lub granatowe sandałki , delikatne szpilki . Na sukienkę krótki jasnoszary żakiecik bez zapięcia lub elegancki sweterek . Do ręki mała kopertówka bez ozdób , może być delikatne srebrne zapięcie. Biżuteria - przy upiętych włosach srebrne długie, bardzo proste w formie kolczyki , przy rozpuszczonych tylko srebrna bransoletka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka z dylematem
Dziękuję za radę. Mam problem, bo buty mam czarne, ze srebrnymi akcentami. Nie wiem czy dadzą radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znasz zasadę "im mniej tym lepiej" ? Ze świecidełkami od stóp do głów będziesz wyglądać jak świąteczna choinka. Ślub to nie impreza karnawałowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×