Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mary ann

ubrania dla nastolatek - wymieniamy firmy, co sie nadaje a co nie!

Polecane posty

Gość mary ann

zaczynam ;p puma cropp town reporter adidas diverse dopisze ktoś coś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xtgxt
BErshka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iaaaaaaaa
ja lubie jeszcze house'a.... i camaieu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korzonek
dlaczego by się miało cos nie nadawać ? new yorker ma chyba bardziej "młodzieżowe" ceny niż adidas , no troll przede wszystkim , house w okresie przecen :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złosliwa pudlica
a czy to musi byc sztuka ? człowiek chce miec ubrania - i kupuje; jeden woli szybko i sprawnie i idzie do sklepu , inny lubi pogrzebać i nie przeszkadza mu , że to juznoszone i idzie do lumpa; ani jedno lepsze , ani drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fenOmenQa
YyY POLECAM: -NINE TO NINE -pipi -h&m -cropp -reporter -butik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam parę ciuchów z House\'a i baardzo szybko się zniszczyły. A cen wcale nie mają takich atrakcyjnych. Kupiłam za 90 zł sztruksowe bojówki i po pięciu dniach chodzenia miały dziurę na udzie. Ogromną. I to nie od zbyt intentsywnego użytkowania, bo nikt mi nie wmówi, że od chodzenia po pracy się robią dziury na udach w ubraniach! Butik ma nawet ładne, typowo dziewczęce ciuszki. I w przystępnych cenach, miałam parę koszulek i były dobrej jakości przy czym nie miały wygórowanej ceny. W koszulce Esprit kupionej tam, maleńka dziurka na szwie zrobiła mi się dopiero w dwa lata po kupnie i po dość intensywnym używaniu. CroppTown nie trafia do mnie, ale nastolatką to ja byłam parę lat temu :D Ale ceny też mają dyskusyjne, a ubrania wyglądają jak z dzieci ulicy zdjęte. Kawał szmaty pozszywany tu i tam potrafi kosztować 200 zł, że już nie wspomnę o zielonym breloczku z brokatową nitką kosztującym 30 zł. Diverse ma ładne ubrania. Nawet ja kupuję, i wcale ich ciuchy nie są bóg wie jak drogie, można upolować duuużo ciekawych rzeczy. A poza tym na przykład H&M pomimo ciuchów, które mają to do siebie, ze nie pochodzisz w nich dłużej niż rok, to mają naprawdę przystępne ceny - ostatnio na stoisku z dziecięcymi ciuchami upatrzyłam bardzo ładną bluzkę w paski dla nastolatki z długim rękawkiem za 39 zł. A przecież nie uwierzę, że rodzice nie dają takiej nastolatce kieszonkowego więc zamiast kupować enty numer \"Twista\" niech dołoży parę złotych i kupi sobie bluzkę. A \"Adidas\" na przykład ma ładne bluzy, ale koszulki czy dresy są już typowo sportowe i nie każdemu pasują do gustu. Są osoby które wolą ubierać się bardziej delikatnie i kobieco nawet będąc nastolatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicika
z moich nastoletnich wspomnien a było to juz kilka lat temu to pamiętam bardzo dobrze, że utozsamiałam się z bielizną atlantica bo była taka młodzieżowe wygodna i miała super kolory. teraz jestem stara ale czasem też z dawnej sympatii wstąpię do atlantica coś sobie kupić - to chyba taki syndrom starości jak się człowiek cofa do tych najfaniejszych młodych lat echhhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ellla
Co to za sklep Bershka?? Jakos z dzialem mlodziezowym w Zarze mi sie kojarzy. Jakie tam sa ubrania? Bo jesli takie jak w/w dziale Zary to nie moge sie doczekac otwarca tego sklepu w Manufakturze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_czyli_ja
only & verro moda . oprucz tego to jeszcze nike i cropp. tylko tam sie ubieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pretty_woman
Bershka to sklep z młodziezowymi ubraniami, o ile wiem to znajduje się tylko w Silesia City Center, bardzo fajne ciuszki. Ludzie, House jest drogi?! No tak jeśli porównujecie do takich sklepów jak Butik, który ma ubrania w strasznym guście, z najgorszych tkanin, zero pomysłowości. Chłam. Wolę dać za bluzę z House 100 zł i wiedzieć, że będzie mi służyć przez jakiś czas;/ Podsumowując: House, Fishbone, Bershka. A Reporter się zeszmacił. Cropp też ma ciuchy okropnej jakości. Poza tym lubię marki 'nie dla nastolatek' takie jak Jacqueline Riu, Simple, Taboo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pretty_woman
I oczywiście Promod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOFFANIE JUSSTYNKI
ja nie lubie chodzić po ciucholandach(nigdy tam nie byłam) *uważam, że najfajniesze ciuchy ma : -H&M -Abercrombie&Fitch - i ewentualnie New Yorker ktoś napisal że nie sztuka..... a po co komu sztuka tu jest potrzebny dobty gust i kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanna
Dokładnie! najfaniejsza i odlotową bieliznę dla małolatek ma atlantic - mimo że mam już sporo ponad naście lat też chętnie noszę ich figi i bokserki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Candy_Shop
Ha ha! Pierwsza wypowiedź totalnie mnie rozśmieszyła, nie od dziś nosze ubrania z House'a i ani w jednej bluzecze nawet nitka się nie dopróła! House sprzedaje dobre rzeczy, chyba że kupisz podróbkę i oczekujesz cudów! House Reporter Lee Nike Reebok H&M i inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Candy_Shop
Chodziło mi o wypowiedź "waniliowego_budyniu" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOFFANIE JUSSTYNKI
Wiecie co niektórzy piszą tu tylko po to by obrzucić błotem firmowe ciuchy.... niestety takie osóbki później ubierają się jak żule !!! To niby rzecz gustu ale... coś w tym jest (NIE CHODZI MI O TO KWESTIĘ KASY, BO WIAD. ŻE NIEKTÓRYCH NIESTEĆ!!!!!!!!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie h&m orsay new yorker z crossa zawsze jeansy lubiłam i ostatnio tabo haus - zgodze się z opinią wyzej ciuchy baaardz, bardzo nie trwałe. Cokolwiek tam kupie nadaje się do założenia tylko kilka razy :( a z ciuchami kupionymi gdzie indziej nie mam takiego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martitta1
pięknemu we wszystkim pięknie (tak jak mi){skromna jestem nie?) a może zmienimy trochę temat na nieco bardziej kontrowersyjny co? bo ten temat to nuda i kicz , sory ale to moja opinia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko maroko
Housik jest spoko....mój styl i dobre ciuchy.Mam kilka bluz i bluzeczek,a ostatnio torbe sobie kupiłam z nowej kolekcji.Z żadnej bluzy czy bluzeczki nawet nitka się nie upruła.Ogólnie jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reaa
jaki fajne sklepy z ciuszkami polecacie w Plocku. wiem o Hausie i Butiku. podajcie jeszcze kilka z adresami. pliss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przeczytałam większości, ale ja kupuję w Promodzie, Zarze, Benettonie, czasem w H&M, czasem w jakiś sportowych, np. Roxy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm mam 17 lat (wiec jestem nastolatka) ale ubieram sie w H&M , Orsay`u i tego typu sklapach .. moim zdaniem chiuchy z Crppie czy w Housie sa za bardzo sportowe i takie \"meskie\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syha
jak dla mnie house nie jest zly i jeszcze mi sie nic nie rozprulo...nie wiem dlaczego nikt nie wymienil Americanosa,uwazam ze ma swietnie szyte spodnie.Lubie tez Mustang i Diverse.Co do Cropp'a to bardzo zadko sie tam ubieram,z deka szmaciane sa te bluzeczki choc czasami mozna natrafic na cos fajnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×