Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ubrania dla puszystych xxl

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny, może któraś będzie zainteresowana. Mam do odsprzedania dosyć sporą ilość tunik i bluzek w rozmiarze 54/52. Kupowałam je w tym roku w C&A, H&M i podobnych. Są w stanie idealnym, tak więc mogą komuś sprawić radość. Jeżeli któraś z was jest z Wawy, zapraszam na mierzenie. Jeżeli nie, mogę na maila podesłać fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ja pacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margosChorzow
Zapraszam na allegro Nick: margos-chorzow Tanie markowe ubrania od xs do xxxl Tylko modne Swetry, mgiełki, futerka, rurki, koronki ... Zara, next, New look, atmosphere, Reserved, h&m... Np. Bluzka New look mgiełka kwiaty FLORAL cena 9zł Ceny od 8,90zł Złap okazję- zajrzyj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to robię rozeznanie w tych sklepach, bo mam za niedlugo wesele siostry , i fajnie byłoby dobrac coś do swojej figury,co b nie przypominało worka na kartofle. Kilka ciekawych propozycji miał sklep http://www.gaba-fashion.pl/ ktoś może kupował u nich coś wczesniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlpeiej to uszyć sobie coś na zamowienie. Kup materiał (np. w http://www.luxpol-bis.pl/) i zanieś do jakiejś krawcowej dobrej. Na pewno nikt takiej nie bedzie miał, i będziesz się w niej dobrze czuła, bo bedzie dopasowana idealnie fdo twoeje sylwetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja często kupuję ubrania w sklepie inna-ty.pl. Mają naprawdę fajną, modną odzież z kolekcji polskiej marki Taffi. Jakość tkanin jest znakomita, a ceny są niewygórowane. Niedługo marka planuje otworzyć sklep stacjonarny w CH Polgros w Rzgowie i na pewno będę odwiedzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kammmi
Jeśli chodzi o ubrania dla puszystych polecam sklep internetowy Stylija. Mają tam duży wybór odzieży w dużych rozmiarach. Link poniżej jak ktoś byłby zainteresowany. pozdrawiam http://stylija.pl/odzie%C5%BC-dla-puszystych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio kupiłam piękną sukienkę na studniówkę w rozmiarze 46 ze sklepu internetowego www.lejdi-sklep.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ubrania kupuję zawsze w sklepie internetowym dla puszystych www.sklepgaba.pl. Mają świetnej jakości ubrania, ogromny wybór i dobre ceny. Na każdą okazję jestem w stanie sobie coś u nich kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze polecam mode na www.ledorfashion.com, rozmiary do 46, czesto kupuje i jeszcze sie nie zawiodlam, wysoka jakosc, no i wiedza jak na grubsza osobe to uszyc, zeby to dobrze wygladalo na czlowieku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak szukacie ubrań w dużych rozmiarach to wbijajcie na chicoutlet.pl ! :) Sama miałam problem ze znalezieniem ubrań w rozmiarze 44-46 a tam własnie takie są ! jest duuużo spodni w większych rozmiarach , sweterków i bluzek :) jak dla mnie rewelacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak fajna odzież to i fajna BIELIZNA Zapraszam do sklepu deniss.pl tam znajdziesz bieliznę dla Pań z rozmiarem XXL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ubrania w dużym rozmiarze kupuję w sklepie www.metafora.net.pl. Mają duży wybór, modnych i ładnych ubrań w moim rozmiarze. Już nie mam problemu ze znalezieniem sukienki na ważną okazję czy żakietu do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do fajnych ubrań warto dobrać modne dodatki, zajrzyjcie do sklepu internetowego www.lavaii.pl z dodatkami dla kobiet, świetny wybór i dobre ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odzież damską w rozmiarach nawet do 48 znajdziecie na www.cosmosmoda.pl Polecam, bo ubrania są naprawdę wyjątkowe i warte zakupu. Przeważnie ubrania na puszystych pań są brzydkie, nudne wzory i wszystkie wyglądają podobnie. Na stronie CosmosModa znajdziecie wiele niepowtarzalnych fasonów sukienek w pięknych kolorach. POLECAM! Link: https://cosmosmoda.pl/237-duze-rozmiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WITAM, Polecam sklep Olivia Valentina, duże rozmiary i jak super ceny. Również butik posiada stronę internetowa www.oliviavalentina-sklep.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makkus
W sieci znajduję coraz lepsze oferty typu https://bmc-zone.pl/pl/spodnie ,jeśli chodzi o ubrania w dużych rozmiarach dla Panów. W porównaniu z tym, jaki miałem problem ze znalezieniem atrakcyjnej odzieży jeszcze nie tak dawno, widzę sporą poprawę na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karoollajn
Fajne ubrania można znaleźć w born2be, mają tam duży wybór z odzieży plus size ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałGośkaa
Karoollajn, w innych sklepach też jest niezły wybór, ale born2be to mój zdecydowany faworyt jeśli chodzi o odzież w większych rozmiarach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasssi
Ja mam zawsze problem z doborem bielizny stacjonarnie, dlatego ostatnio zamowiłam super kombinezon XXXL oraz miękkie biustonosze z www.fashion4.pl. Fajne ceny, ogromny wybór odzieży oraz bielizny. Polecam kobietki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×