Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ubrania po ciąży

Polecane posty

Gość gość

Kobietki, czy po ciąży wasze ubrania nadawaly sie jeszcze do noszenia? Zastanawiam się nad tym czy przez rosnacy brzuch moje bluzki i sukienki po porodzie nie będą sie nadawly tylko do wyrzucenia..? Jak to bylo u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haloooo, wypowie sie ktos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będąc w 8 czy 9 m-cu wcisnęłaś się w ubrania sprzed ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem w 5 miesiacu ciązy...brzuszek juz widac i nie wiem czy jest sens kupowac wieksze ubrania...nie chcialabym wydawac kasy na typowo ciążowe ciuchy dlatego pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w lumpeksach bez problemu znajdziesz ubrania ciążowe za bezcen. Sama ostatnio widzę mnóstwo spodni ciążowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież wiadomo, że w spodnie sprzed ciąży się nie wciśniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie pytam czy ubrania sie wam porozciagaly na tyle ze nie da sie ich nosic a nie o lumpeksy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boszzz, nie chodzi mi o spodnie!! teraz chodze w getrach. Chodzi mi o bluzki i sukienki!!! chyba sie nie dowiem tutaj.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w większość nawet nie wejdziesz, bluzek koszulowych nie zapniesz, więc nie ma się co porozciągać. Swetry i bluzki będą wyglądały jak worki po ziemniakach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy z czego masz te sukienki, większość aż tak się nie uciąga, a ty masz mieć luźno a nie opinać brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boszzzzz spróbuj na worek ziemniaków naciągnąć bluzkę i zobacz co z niej zostanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem ze chodzi o zwykle , nie typowo ciazowe ubrania noszone w ciazy ? Jesli tak to Zalezy od materialu. Część bluzek byla mocno wyciagnieta na brzuchu i je musialam wyrzucić a część byla ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi rozciągnął sie kostium kąpielowy. Pływałam do 8 miesiąca w nim prawie codziennie. Bluzki over sizowe nosiłam, jako i teraz moda na nie, to nie widzę problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od 7 miesiaca mialam ciuchy ciazowe. Po porodzie nie nadawaly sie do noszenia, kupilam 3 pary nowych spodni, a bluzki te co przed ciaza. Pozniej schudlam i nosilam wszystko sprzed ciazy. Tamte ciuchy oddalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupowałam tylko 1 koszulkę typowo ciążową - rozmiar większą niż moje ubrania, choc brzuch miałam spory. Do tego 2 pary spodni ciążowych - bo miały wyższy stan a rodziłam zimą. Jedne rozmiar większe, drugie 2 rozmiary. Reszta to tuniki po prostu rozmiar większe niż moje rzeczy, jakiś większy dłuższy sweterek, leginsy. To wsio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam na ciążę parę bluzek oversizowych i noszę je też teraz, spodnie miałam ciążowe z lumpeksu. Większość bluzek sprzed ciąży zrobiła się może nie tyle za mała co za krótka - zniosły się na brzuchu i nie nadawały do chodzenia. Jakieś luźniejsze bluzki, tuniki nosiłam i nosze nadal. Ale ja nie noszę obcisłych ubrań (bo i przed ciążą miałam wystający brzuch i nie chciałam go eksponować) więc kilka pasowało. A specjalnie na czas ciąży kupiłam kilka bluzek w pepco - czas ostatnich miesięcy wytrzymały a teraz wyrzucić nie żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko wybacz im bo to tylko kafe:D Ja całą ciążę nosiłam normalne rzeczy a z racji,że większość miałam z elastycznego materiału to nic się nie porozciągało.Kilka bluzek miałam o fasonie nietoperza ze sporym luzem na brzuchu więc też było spoko.sukienki elastyczne,dopasowane ,odcinane pod biustem też są w świetnym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja całą ciążę chodziłam w moich ubraniach sprzed ciąży.. Legginsy np roz S. nie żarłam jak świnia, brzuszek miałam nieduży i nie musiałam wydawać pieniędzy na wymianę garderoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia66
Ja w 9miesiącu ciąży wchodziłam we wszustkie ubrania sprzed ciaży oprócz spodni i bardzo obcisłych bluzek.Niestety większość tak się naciągnęła na brzuchu chociaż nie był duży i nie przytyłam dużo,że nie nadają się już do noszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×