Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ella2658

UBRANKA DLA NIEMOWLAT KUPOWANE PRZEZ INTERNET

Polecane posty

Gość ella2658

Czy ktoras z Was robila takie zakupy i na jakich stronach, bo ja znalazlam mnostwo takich internetowych sklepow z bardzo tanimi ubrankami ale nie wiem czy to sie w ogole oplaca. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak...........................
dlaczego chcesz się pozbawić przyjemności kupowania w sklepię :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ella2658
bo jest 2x drożej niz na necie . np body kupowane w skl kosztuje 15-20zl a w internecie 6-10zl zalezy w jakim sklepie. co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak...........................
ale w sklepie pomacasz czy bawełna delikatna te tansze na pewno sa gorsze, ale jak chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie oplaca sie
poniewaz nawet jesli sie znajdzie cos fajnego, w przystepnej cenie, to koszty przesylki podniosa cene................ lepiej wybrac sie do sklepu, gdzie mozna wszystko dokladnie obejrzec-zdjecia to nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ella2658
masz racje jesli kupuje sie malo rzczy to koszty wysylki sa rzeczywiscie duze i to sie nie oplaca ale jesli kupicie duzo rzeczy naraz to wtedy mysle ze jest ok. Moze ktos zna jakies fajne adresy na tane ciuchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osssczedna
ja tez przymoerzam sie w niedługim czasie do sprzedazy mam fajne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osssczedna
bziczek--ile cie wyszła sztuka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak masz gdzieś w pobliżu Tesco, to najpierw przejdź się tam - 3-pak body kosztuje 15 zł - czyli sztuka wychodzi 5zł! I nie musisz płacić kosztów przesyłki ;) A jakość rewelacyjna, 100% bawełna, no i jeszcze są prześliczne - z postaciami z Disneya :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsdsd
Ja zawsze korzystam z wyprzedazy . Udalo mi sie kupic w hipermarkecie , body swietnej jakos po 3,5 zl sztuka. Ale wszystko zalezy gdzie kot mieszkania niestety i do jakich sklepow ma dostep:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz jak mała już starsza faktycznie, sprawdzam po siatce centylowej jak powinna mierzyc za np. 6 miesiecy ( po siatce centylowej idzie na 50 centylu) i szperam na wyprzedażach. Zara, Mothercare, Reserved - rewelacyjne ciuszki za grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAPPY_BABY
Witam! Prowadzę sklep na ALLEGRO z asortymentem dla maluchów http://allegro.pl/show_shop.php?shop_id=11708645 W razie pytań chętnie odpowiem na wątpliwości kolewandowska@interia.pl Pozdrawiam wszystkie przyszłe i obecne mamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grendii
cała wyprawke ubrankowa kupiłam na allegro,nowe rzeczy jak i uzywane ,uzywane przywozone z anglii ,super sprawa ,super rzeczy nie do kupienia w Polsce i w bardzo dobrym stanie 45szt za 150zł ale polecam sklepik www.stylowedziecko.pl fajne ubranka dla maluchów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama niemowlaka
A ja polecam sklep internetowy www.skarbymalucha.pl, ponieważ mają produkty wysokiej jakości i w bardzo przystępnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki213
ja kupowalam w sklepie internetowym agugu-szybka przesylka a towar taki jak na zdjeciu no i tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaby
Ja lubię wszystkiego dotknąć i obejrzeć "na żywo" zanim kupię, dlatego nigdy nie kupiłabym ciuchów przez internet. Jedzenie, sprawdzona chemia gospodarcza to co innego - to akurat mogę kupować przez internet, ale już ciuchów, większych sprzętów, rzeczy dekoracyjnych i użytkowych to bym się nie odważyła. Nie wyczujesz przez net, co to za bawełna z której została uszyta rzecz, nie widzisz detalu wykończenia, koloru, aplikacji. Zdjęcie nie zawsze oddaje stan faktyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaby
I zgadzam się z wypowiedzią wyżej, że warto jest pójść nawet do takiego Tesco, Biedronki, Lidla albo innego supermarketu w okolicy i sprawdzić co tam mają na stanie, bo można nieraz dostać bardzo fajne i niedrogie rzeczy, z którymi nic się nie dzieje po praniu (w przeciwieństwie do bawełny z wielu sklepów z polskimi ubrankami dla dzieci).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAPPY BABY JA BYM UCIEBIE
nic nie kupiala bo za malo maszkomentarzy . Juz sie kiedys nabralam na cos takiego i teraz nie kupuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleczka2222222
ja kupuje na allegro..i jestem zadowolona.. nowe i uzywane a najfajniejsze sa te duże paki z Anglii..tak jak grendii pisze w bardzo dobrym stanie i takich w polsce nie kupisz napewno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam ostatnio śliczne ubranka na allegro, tanie z polskiej bawełny, jestem bardzo zadowolona :) mile w dotyku nie mają wystających nitek czy coś... bez porównania do tych rozpadających się po 1 praniu szmatek co kupiłam w jednym z hipermarketów ... a tu bez wychodzenia domku mam cudne ubranka:) www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=16429756&change_view=1&order=p&change_view=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się udało kiedyś trafić na świetną promocje w realu za body zapłaciłam 1,99 i jakościowo są świetne. trzeba szukać i można tak samo kupić coś fajnego i taniego poza allegro. ale tak samo często kupuje na allegro i jestem zadowolona 9/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też kupuję
a ja na Allegro kupiłam całą wyprawkę, tylko to trwało od lutego do kwietnia :) polowałam ;) przykład 7 pak body George nowe 24,90 3 pak pajacyków George 29,90 paka z Anglii 50 szt za 33 zł :) z 5 szt wywaliłam bo były bardzo sprane. reszta super. Na moją małą czeka full ciuszków nowych i używanych, posortowanych, wypranych i wyprasowanych. Za niewielkie pieniądze. POtem sama je wystawię na ALlegro i sprzedam. Nie sądzę , że ją to unieszczęśliwi jakoś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karko1234
Hej możesz zobaczyć na stronkę patryczek.pl mamy nowe ciuszki tylko polskich producentów w fajnych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modnydzidzius
Zapraszam do mojego sklepu www.modnydzidzius.pl. Ciuszki głównie polskich producentów ,jakość bardzo dobra -a że zaopatruję się bezpośrednio u producentów stąd niska cena.Chętnie odpowiem na pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czornula
ja powiem tak za kazdym razem kupuje na internecie ale ciuszki znanych marek np netx st bernard wiem to z wlasnego doswiadczenia poniewaz bylam w angli i kupowalam ciuszki dla dziecka tylko tych firm sa naprwde bardzo dobre i 100% bawelny polecam tu macie linka na allegro to osoby ktora sie zajmuje sprzadaz tych ciuszkow zobaczcie i ocencie same http://allegro.pl/skarpetki-buciki-dla-chlopca-0-6-m-na-prezent-i1218046121.html cudne sa te sparpeteczki a tu sukieneczka i wiele innych http://allegro.pl/st-bernard-sukieneczka-i-body-komplet-0-3m-sztruks-i1208366286.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×