Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gościuwaaaaaaaaaa

uciążliwy i silny ból głowy niedowytrzymania: (

Polecane posty

Gość Gościuwaaaaaaaaaa

Witam. Od baaaardzo dlugiego czasu mam strasznie silne bole glowy, ktore zabieraja m checi do zycia. Nie moge chodzic, nie moge lezec, nic mowic, funkcjonowac jak czlowiek.. bol jest silny, pulsujacy przy kazdym ruchu, a gdy wstaje malo brakuje do omdlenia. Mam nawet nie raz wrazenie ze dretwieje mi ta czesc glowy ktora mnie boli. Bol pojawia sie rano, potem przestaje gdy sie *rozchodze* ale akurat ten bol poranny nie meczy mnie tak jak ten ktory pojawia sie po poludniu lub wieczorami. Inne objawy ktore mam to brak koncetracji, oslabienie, sennosc, mam problem nawet czasami z odroznieniem prawej strony od lewej, mowie *w lewo* a pokazuje prawa strone. Mam tez poranne nudnosci, raz wymiotowalam. Bylam u lekarza, mialam badania na tarczyce i bylo wszystko ok, rtg odcinka szyjnego rowniez nic nie wykazalo. 8grudnia czeka mnie wizyta u neurologa. Ogolnie nie choruje. Tzn w ogole sie nie przeziebiam. Wszyscy domownicy przeziebieni a ja nawet kataru nie mam i nie mialam od dobrych 5lat. Nie wiem co mi jest... boje sie okrutnie. A najgorszy jest ten bol bo uwierzcie mi nawet z dzieckiem nie moge sie pobawic ani nim zajac. Odżywiam sie dobrze,nie pale papierosow. Nawet teraz mnie glowa boli i czuje sie otepiona jak po jakims narkotyku. Dodam jeszcze ze nie mam nadrwrazliwosci na swiatlo czy halas, wiec migrena to to chyba nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na ogol to swiadczy o bardzo wysokim cisnieniu. musisz sprawdzic, jakie masz cisnienie. wysokie cisnienie jest przyczyna wylewow krwi do mozgu lub zawalow serca. mozliwe, ze ten bol jest efektem jakiegos malego wylewu do mozgu. nic nie boli bez przyczyny, organizm przy pomocy bolu sygnalizuje, ze cos zlego dzieje sie w danej czesci ciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze zbyt niskie cisnienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×