Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 50 polskich złotych

uciążliwy kaszel

Polecane posty

Gość 50 polskich złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50 polskich złotych
od 3 tygodniu meczy mnie kaszel,raz mocniej kaszle raz wcale ale praktycznie codziennie,nie mam innych objawów przeziebienia,myslicie ze to moze byc od klimatyzacji ?? pracuje w klimatyzowanym sklepie jest goraco,codziennie zimne piwko czy jakis napoj,piłam jakies syropy ale nic nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50 polskich złotych
niech mi ktos odpisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniwaaaa
czesc. ja kilka lat sie meczylam z uciazliwym kaszlem. okazalo sie ze to astma. od roku biore raz dziennie inhalator wziewny i kaszel jak reka odjął. a klimatyzacja na 100% powoduje kaszel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50 polskich złotych
bo wiecie ja mam tez nerwice i juz widze u siebie jakas powazniejsza choroba,jutro ide do lekarza bo juz mam tego dosc,ale boje sie ze mnie zlekcewazy,probuje sobie wytłumaczyc ze to przez ta klime,ale jednak głupie mysli chodza mi po glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniwaaaa
jakie glupie mysli? kaszel to kaszel, nie ma co panikowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50 polskich złotych
ojejku ze to moze byc ziarnica albo cos w tym stylu ;) jakis rak no znerwicowana babka ma troche nasrane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniwaaaa
ziarnica i kaszel??? rany dziewczyno wez sie w garsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aihie
Może to być reflux; towarzyszy mu kaszel,czasem wymioty,zgaga,nieświeży oddech... Trzeba by było wykonać gastroskopie:)pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda659
Wygodnie inhaluje aparat Baby Sanity. Jest to sprzęt polskiej marki, instrukcja obsługi też jest po polsku, ale powiem szczerze, że nawet bez instrukcji można się połapać ocebe. Prosta obsługa, wygodna mask. Szybko można dużą dawkę leku podać, a co do leków to urządzenie nadaje się do stosowania w sumie wszystkich – oczywiście tych do wziewnej metody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaliiccjaa554
Trudna sprawa z tymi inhalatorami, sama miałam duży dylemat jak szukałam dla siebie. Kupiłam ostatecznie Sanity Simple. Polska firma, długa gwarancja, wszechstronność – to mnie przekonało chyba najbardziej. Poza tym cena raczej nie z półki tych wygórowanych. Działa w porządku, inhalacja nie męczy, można płynnie i szybko podać lek w dowolnej wielkości cząsteczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kano 28
Na moje klimatyzator typu split jest lepszy do domku, koszt instalacji tego typu klimatyzacji może być wyższy lecz można precyzyjnie dopasować moc urządzenia do powierchni, agregat chłodniczy zawsze instalowany jest na zewnątrz budynku, sprawdź parametry tej klimatyzacji i zobacz, ja czekam aż mi zamontują fujitsu http://www.mirtor.com.pl/klimatyzacja-torun/ z czujnikiem podczerwieni który steruje klimą i kieruje strumień powietrza na źródło ciepła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolantakus
Szczerze powiedziawszy ja długo szukałam skutecznego syropu az ktoregos dnia polecono mi poczytac o https://adamed.expert/product/sambucol-original-formula/ wybralam sie do apteki i na szczescie okazalo sie, ze dobrze zrobilam. Sambucol dobrze leczy zarowno suchy jak i mokry kaszel od tamtego czasu mam go w swojej domowej apteczce !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×