Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GośćBezPołowyPaznokciaxD

Ucięty paznokieć, czy odrośnie?

Polecane posty

Gość GośćBezPołowyPaznokciaxD

Witam Miałem wrzynającego się paznokcia w dużym palcu i nogi i pojechałem z tym do chirurga. Paluch był strasznie zdeformowany, chirurg wyciął kawałek, zaszył i już jest lepiej. (Przy wyciąganiu powiedział do pielęgniarki "o to jest całe sedno sprawy i winowajca" po czym w****** to ogromniastymi szczypcami xD Ktoś wie co to mogło być? Ja nie patrzyłem bo bym zemdlał, a teraz jestem ciekawy :d) Przechodzę do sedna, nie mam połowy paznokcia, tam gdzie ona była jest skóra jak gdyby nic nigdy tam nie rosło. Mój paznokieć śmiesznie teraz wygląda i pytam się ze względów czysto estetycznych, czy on odrośnie? Nie wygląda mi na to, bo tam jest po prostu skóra, jakby chciał wyrosnąć to musiałby ją przebić. Kumpel mówi, że miał podobnie i mu odrosło i że paznokcie zawsze odrastają, ale to jest idiota, więc pytam tu, bo jestem ciekaw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak -wszystko zależy od tego co zrobił chirurg z tym paznokciem. Jeśli było to wycięcie klinowe paznokcia wraz z usunięciem macierzy to paznokieć w tej części już nie odrośnie bo nie ma z czego. Tak mi to ze zdjęcia niestety wygląda. Czasem się zdarza że źle wyczyszczą macierz i paznokieć odrasta ale np. przepołowiony albo część tylko. Szkoda że wybrałeś najgorsze wyjście z możliwych kiedy jest tyle innych możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agapaznokiec
Cześć czy jesteś w stanie przesłać mi zdjęcie twojego palca w stanie obecnym, czy zabieg Ci pomógł ? Tez mnie to czeka i chce wiedzie jaki będzie efekt końcowy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×