Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Uczucia mężczyzny do kobiety opisane są liczbą pieniądzy wydanych na nią

Polecane posty

Gość gość

im bardziej facet kocha kobietę tym więcej na nią wyda, jeśli facet nie wydał na Ciebie ani grosza to nic nie czuje, taka prawda, nic dla niego nie znaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli w danej godzinie facet najgoręcej kocha prostytutke. bo przecież zonie czy swej dziewce , swemu dymanku nie poswieca za kazda godzine tych 200 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Niunie powtarzajace bajki o równouprawnieniu i partnerstwie to desperatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś czyli w danej godzinie facet najgoręcej kocha prostytutke. bo przecież zonie czy swej dziewce , swemu dymanku nie poswieca za kazda godzine tych 200 zl - wszystko tak upraszczasz ? nie widzisz różnicy między np./ facetem, który zaprasza wybrankę serce do restauracji, kupuje jej kwiaty, prezenty, a facetem który idzie z kobietą do maca i jeszcze ona płaci za siebie? nie widzisz różnicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kocham moją dziewczynę za to że nie jest materialistyczną dzi..wką jak większość kobiet w tym krajui

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak nieudaczniku. napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak jeszcze każe płacić za swoje zachcianki i "styl życia" to już kompletna desperacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli co gościu? nigdy jej nie zaprosiłeś nigdzie? do kina? do teatru? bo bylaby materialistką? żadnej przyjemności jej nie robisz? :D świetnie CIę rodzice wychowali :) egoisto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do łóżka ja zaprosił ;) niektorym desperatkom to wystarcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość24
Autorka źle to ujęła. Powinna napisac tak: Chęć w************ kobiety przez mężczyznę jest proporcjonalna do wydanych na nią pieniędzy. Taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepic z kolezką 500 zł a nawet zgubic to nie taki pech i strata jak wydac 50 zl na k***e na jej kawe i ciastko czy insze zarcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się jest gejem to na pewno lepiej wydać na wódkę z kolegą i lubrykant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli rozmawiamy w tej chwili o prostytutce to tak, masz rację autorze. Tylko zamieniłabym uczucia na chuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem,że nigdy facet nic ci nie dał, nie postawil nawet kawy, przykre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No przykre :D takich desperatek nikt nie chciał, więc teraz gadają o idei płacenia za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem facetem. To co autorka topiku pisze to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się, ale jestem kobietą. Nie ma opcji,że facetowi ktoremu szkoda kilku zl na kawe dla kobiety moze zalezec. Chce tylko zaroochac tanim kosztem,a jak znajdzie kobiete zycia,to bedzie wydawal na nia mnostwo kasy.Taka prawda niestety/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starsza babka
prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hernansaldana artigas
autorka uprościła, ale zgadzam się z nią - jak mi nie zależy na kobiecie to nie myślę o atrakcjach dla niej, aż takim burakiem nie jestem żeby nie zapłacić za kino czy kawę, ale nie będę wymyślał nie wiadomo czego. Gdy kobieta mnie naprawdę zainteresuje to zaproszę ją na kilka randek, zapłacę, ale i tak szybko się zorientuję czy ona jest materialistką czy nie. I płacić za nią nie będzie dla mnie problemem. Tylko, że ja się interesuję takimi laskami, o których kafeterianie mogą pomarzyć, wolą iść do prostytuki za 30 zł mieć seks. A potem będą żony szukać w burdelu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To powiedzcie mi o co chodzi facetom którzy są zakochani podobno a skapia pieniędzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są sknerami albo im nie zależy, pamiętaj, nie słowa a czyny, jak mówi,że zakochany a ma węża w kieszeni to go olej, wyobraź sobie wpadkę i co? nie dołoży się na pampersa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×