Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Uczulenie na podpaski, grzybica, ranki koszmar.

Polecane posty

Gość gość

Nie wiem co mam zrobic. Od jakiegoś czasu podpaski, ktore defakto zawsze były w porządku zaczęły mnie uczulać. Krocze mam spuchnięte, boli, peka mi skora i robią sie ranki. Do tego złapała mnie infekcja grzybicza, mam upławy, wargi sromowe mnie swedza, bola boki przy pochwie, masakra wszystko na raz. Opuchlizna moze byc po podpaskach ale grzybica to nie wiem skąd... I teraz mam pytanie co z tym fantem zrobic. Jestem za oceanem, wiec polecanie polskich produktow bedzie bezcelowe, chociaż one sa najlepsze. Szukałam i nadal szukam jakiś bardziej naturalnych podpasek. Tampony odpadaja. Myślałam o wielorasowych podpaskach, ale nie wiem... To takie niehigieniczne... Ta krew trzeba prac... I jeszcze myślałam o kubku menstruacyjnym, dobre ma opinie, ale tez przeczytałam złe to mowia kobiety, ze trzeba go gotowac co 4 godziny, ze mieścinie legła słabną i jest nietrzymanie moczu itd. Jakies rady. Opcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmieniaj częściej podpaski i się myj cześciej to przejdzie...tak wogole jak można chodzić w podpaskach łeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ocean czy nie ocean ale jakieś NATURALNE produkty zapewne tam są, zrezygnuj z kosmetyków do mycia, kup bezzapchowe mydło dla niemowląt, papier toaletowy też bezzapachowy, ogólnie szukaj produktów dla alergików, zamów coś przez internet, niech ci rodzina paczkę wyśle, chociaż jak siedzisz w stanach to nie ma opcji leków w paczce. Na grzybicę propolis, ale nie mam pojęcia czy tam dostępny, na bieżąco miejsca intymne myj naturalnym jogurtem (bez cukru!), ziołami, w ostateczności herbatą, tylko też taką zupełnie zwykłą bez żadnych dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś taki tuman jak ty w ogóle nie powienien mieć dostępu do internetu, nie umiesz korzystać żeby się czegoś dowiedzieć czy nauczyć, to wyłącz zanim ci monitor wybuchnie prostą w tą durną gębę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś następny troll, wiesz trollu co to jest wstrząs anafilaktyczny? przez takie kretynki ślepo wpatrzone w reklamę ta cywilizacja umiera, mózg masz całkowicie wyprany w arielu, vanishu i wypłukany lenorem, został z ciebie pusty zapach nie nadający sie do żadnego użytku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćautor
Mam z polski jakaś taka piankę do mycia okolic i tylnich, na podrażnienia itd. Po jakimś czasie stosowania wielkiej różnicy nie ma, ale jednak łagodzi. Mam mydło naturalne z nano srebrem to tez czasami, ale bardziej ta pianka, dbam i higienie, zmieniam często te podpaski, cholerstwo wraca. Moze rzeczywiście w necie beda naturalne jakies, muszę poszperać. Dzieki dziewczyny. Chciałam ten kubek ale teraz sie waham, bo jak mam grzybice to wiecie, a ktoś napisał gdzieś ze wlasnie po kubki tez grzybicy dostała to ja juz nie wiem. W ogóle wszędzie tylko chemia.l. Tu w stanach to masakra jest, jak przyjechałam to albo cos na skorze mi wychodziło, nadal, teraz mam jakaś dziwna wysypkę na kolanie, sucha skora, swedzi i takie grudki sa. Często sie zatruwam jedzeiem... Jednak jak przyjeżdża sie tu z kraju ktory jeszcze nie jest opanowany chemia w tak dużym stopniu to potem trzeba sie długo przestawiać. Nawet kał mam jakiś dziwny :/ zawsze wrażliwy zaladek miałam ale tu sie tylko pogorszyło. A jak sie chce naturalne jedzenie to trzeba dać $$ i taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrze działa Tantum Rosa, może niech rodzina Ci wyśle. Kubka nie ryzykowałabym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukaj podpasek bezzapachowych i często zmieniaj ja używam Belli, zwykłych, polskich bez bajerów podmywać należy się płynem z bakteriami kwasu mlekowego tylko taki ma odpowiednie ph i zapobiega grzybicy i upławom w twoim przypadku polecam Lactacyd Plus, jest przeznaczony do leczenia infekcji, używam go od lat i nie mam problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po pierwsze w Stanach wszędzie są dostępne leki do leczenia infekcji, kupisz je w każdym większym sklepie bez recepty wystarczy że znasz język i umiesz czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda że nie doczytałaś że autorka w USA przebywa, i produkt z napisem Bella na opakowaniu, co najwyżej w sklepie z zabawkami może spotkać :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupiłam sobie psikacz dezynfekujący do kubeczka i jest OK. Poza tym nie co 4h się wygotowuje, ale po miesiaczce. Wiec raz w miesiacu. A tak to myjesz i już. Przecież c**ek sobie nie wygotowuja :D Ja używam kubeczków i sa bardzo OK, nigdy nie wrócę do tamponów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochany gościu. Już wypróbowałam tu w stanach te leki bez recepty. Wszystko to sa tylko łagodzące bądź przeciwbólowe, ale problemu nie likwidują, jedynie jak sie udasz do lekarza i ci cos przepisze to wtedy jakoś to działa. Tu gołym okiem widać aby tylko kasę zarobic, w Polsce to jednak jeszcze troche lepiej jest, Czemuż my kobiety musimy miec zawsze Tam problemy... Mi do tego jeszcze dochodzi o***t, jakie krwawienia obfite masakra. Znowu sie zacznie łażenie po lekarzach. Nie ma miesiace zeby mi cos nie było. Kto tak ma? Xzd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iladian direct plus jest świetny gdyby mógł Ci ktoś wysłać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barttttolinka
na pewno maja tam podpaski bezzapachowe, bez siateczki - takie bylyby najlepsze. co do lekow to tam nawet leki na recepte co sa u nas, moge byc dostepne bez: zapytaj sie o clotrimazolum w globulkach, moze fluconazolum doustne? - choc to raczej na recepte. probiotyki bierz! chyba widzialam kiedys odpowiednik lacibios femina w stanach: bakterie powinny byc oznaczone, najlepiej wlasnie l. reuter RC-14 i l. rhamnosus GR-1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-do mycia nie stosuj zadnego mydla ani plynu, wylaczne napar z szalwi, rumianku lub innego ziola, badz sama woda -bielizna bawelniana wylacznie 100%! -nigdy nie zakladaj podpasek, w czasie miasiaczki nos papier kuchenny, jesli mocno leci mozesz wyjatkowo w tym czasie wlozyc podpaske, zeby papier nie przeciekl. tampony i podpaski powoduja procz uczulen zagrzybienie pochwy, bo narzady nie oddychaja, tylko kisza sie bez dostepu powietrza z powodu tworzyw sztucznych zawartych w podpaskach i tamponach. to moze doprowadzic do szoku anafilaktycznego i smierci -staraj sie nosic tylko bawelniane spodnie -oczywiscie natychmiast zacznij leczyc grzybice, ale jesli nie dostosujesz sie do wskazowek, ktore podalam wyzej, grzybica bedzie powracac, a grzyby beda sie uodparniac na kolejne leki, bo zapobieganie jest najwazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barttttolinka
a na ranki jest swietny solcoseryl zarowno masc jak i zel!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-jesli chodzi o rany, wylacznie bardzo tlusta masc, to nie moze byc cos, co zawiera wode. grunt to smarowac sowicie i zalozyc bawelniane majtki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam idalian direct i kektonazole z recepty jeszcze. Clitomazole to miałam bez recepty ale nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na ta obdarta skore stosuje jeszcze sudocrem. Ale nie wiem czy to dobrze czy nie... Smaruje wokół o***tu i obok pochwy bo mam tam taka skore... Moze nie tyle pękająca co taka zdarta papierem, ale nie krwawiącą. Czerwona. Grzybica robi takie czerwone plamy na skorze? Moze wokół o***tu to od pochwy sie zakaziło? Mam co prawda żylaki i ta krew, ale takie podrażnienie to chyba nie od tego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rany na skorze sa od odparzenia podpaskami lub majtkami z tworzywa sztucznego. smaruj wazelina lub bardzo tlusta mascia i sie zagoja. nos przewiewna bawelniana bielizne i odziez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani od wstrząsu anafilaktycznego myli go z zespołem wstrząsu toksycznego. Autorko dobrze ci radzą kobiety, żeby wodą samą się podmywać lub naparem z ziół i nawet przemęczyć się ze zwykłym ręcznikiem papierowym w czasie okresu, póki nie wygoi się wszystko. Ja o***t i te miejsca, gdzie masz zaognioną skórę potraktowałabym szarym mydłem, a to ze względu na bakterie, które pewnie namnożyły się na skórze w nadmiarze wykorzystując twoje osłabienie. Oczywiście później bardzo dokładnie należy to mydło spłukać i dopiero wtedy na osuszoną delikatnie skórę, najlepiej papierowym ręcznikiem, sudocrem. W czasie I WŚ dezynfekowano rany na polu walki szarym mydłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje za rady! Tak szarego mydła nie mam ale mam naturalne rożne z białego jelenia. Eh te dupne problemy... Doceniam pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poproś kogoś z Polski żeby kupił c***arę specyfików w aptece i przesłał, szare mydło jest bardzo dobre, nie słyszałam, zeby kogoś uczuliło, z produktów do smarowania polecam provag żel, pomaga na otarcia i świąd, z dopochwowych dobry jest lactovaginal, ale trzeba go trzymać w lodówce, więc chyba ciężko będzie go przesłać za ocean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale chyba w stanach tez maja odpowiednie produkty w aptekach i sklepach i nie trzeba ich wysylac z polski :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam mam troche z polski, mówiłam wyżej. A w stanach tak, sa niby te same produkty czy o tym samym przeznaczeniu, ale duzo z nich ma inne składy. I tak jak mowie, nie lecza ale łagodzą objawy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu nie możesz iść do lekarza, przecież na grzybice pochwy powinnaś dostać bardzo konkretne leki. Co do podpasek to nie mam pomysłu, ale chyba musisz szukać jakiś zupełnie naturalnych, bezzapachowych albo spróbować tego kubeczka.Co do leków bez recepty to nie znam amerykańskich odpowiedników, ale może spróbuj kupić w polskiej aptece internetowej-nie wiem czy wysyłają za granicę. Na pewno pomógłby Ci krem Clotrimazolum i probiotyk dopochwowy-u nas popularny jest Lactovaginal-ale musi być u Ciebie jakiś odpowiednik.Tylko stosuj dłużej niż kilka dni.pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliaka
podpaski muszą być bez siateczki, te grubsze będą lepsze dla Ciebie na pewno, najzwyklejsze. Sama też nigdy nie używałam tamponów, raz uczuliła mnie podpaska always z siateczką właśnie i pomógł mi na to bardzo Sudocrem. To super uniwersalna maść. A na grzybicę to wizyta u lekarza konieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dostałaś uczulenia od podpasek i nic z tym nie robiłas to stan zapalny się rozwijał az pojawiła się i infekcja. W takich sytuacjach trzeba reagowac natychmiast. Teraz wydaje mi się, że pomoże tylko ginekolog i leki przeciwgrzybicze ale na przyszłość reaguj od razu. Ja na wszelkie uczulenia, odparzenia czy otarcia smaruje się provag żelem, łagodzi dyskomfort, goi ranki i przede wszystkim hamuje rozwój infekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś również dostałam uczulenia po zapachowych podpaskach, od razu je odrzuciłam, podmywałam się wtedy tamtum rosa i smarowałam provag żelem. Na szczęście pomogło i obyło się bez infekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×