Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zębata alergia

Uczulenie na Signal

Polecane posty

Gość zębata alergia

Czy to normalne? Kiedy umyję zęby tą pastą, schodzi mi skóra wewnątrz buzi, z policzków i dziąseł. Schodzi takimi płatkami. Dlaczego? Czy ktoś tak też ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja aż tak nie mam ale większość past mam wrażenie, że chce mi wyżreć dziąsła. Mam kilka past, które mi nie szkodzą i ich używam. Vilcacora, Ajona, Elmex. Czasem jak braknie mojej pasty, złapę jakąś Blendamed, czy inny Colgate, to gorzko potem żałuję i pokornie wracam do delikatniejszych past.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zębata alergia
Ja tak reaguje tylko na Signal i na orzechy włoskie a właściwie, na skórkę z orzechów. Przerzucilam się na pasty z minimalną ilością fluoru i myję nimi na przemian z mydłem alepskim. Stan dziąseł poprawił się niesamowicie, nie pamiętam kiedy krwawily. Jednak zastanawia mnie dlaczego ten cholerny Signal tak na mnie działa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniecznie zmień pastę. jak nie będzie takiej reakcji, to znaczy, że reakcja została wywołana przez jakiś składnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spisz sobie składniki tej pasty i w przyszłości dojdziesz może, który skłądnik Cię uczula bo przecież nie jesteś uczulona na Signal ;) tylko na któryś z jego składników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zębata alergia
Dzięki :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×