Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moskier

Uderzyłam chłopaka w twarz a on mi oddał policzek

Polecane posty

Chłopak mnie strasznie denerwował, nie to żeby mi coś robił ale mnie złościł. Po prostu nie lubie. Dzisiaj na matematyce poskarżyłam że on ściąga na kartkówce(którą poprawiał). Nauczycielka zabrała mu kartke, a on miał do mnie pretensje. Na przerwie podszedł do mnie nazwał mnie konfidentką i suką. Ja go za to uderzyłam w twarz, a on nie dosc ze oddał mi policzek to mnie oharał. Żaden z chłopaków nie stanął w mojej obronie, nikt. Myśle o tym żeby jutro poskarżyc do wychowawczyni za to że on mnie pobił. Ja owszem, dałam mu mocnego liścia, ale on mi oddał takiego że aż zadzwoniło. Dziewczyny jakbyście się zachowały na moim miejscu? gdybyście trafiły na takiego damskiego boksera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namik
dobrze zrobil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wroclovianka
po 1. sama jesteś sobie winna po 2. najwyraźniej jest niewychowany-po prostu się z nim nie zadawaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sahbfs
Bardzo fajny chlopak z niego. Powinnas sie cieszyc ze bez powodu nie bije tylko jak sie go sprowokowalas. A jutro masz do niego podejsc i ladnie przeprosic, albo dostaniesz poprawke w drugi policzek :P. To nie sa zarty, przekonasz sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kumammmmmmmmm......
przeciez szkoly dzisiaj maja wolne, jak to dzisiaj na matematyce?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhe
uwazj bo jestes juz niepelnosprawna umyslowo to jeszcze mozesz byc fizycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wroclovianka
ano zabawne. zachowałaś się niepoważnie uderzając go, w takich sytuacjach albo się coś odpowiada, albo odchodzi. nie bije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kic kic kic
jak wolne jak bylam dzis? hę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepotrzebnie skarżyłaś,
aczkolwiek on bardzo źle zrobił, że Cię uderzył. Widać nie ma szacunku do dziewczyn. Współczuję więc jego dziewczynie, przyszłej czy teraźniejszej. W której klasie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kumammmmmmmmm......
serio? ja mialam wolne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że sama jesteś sobie winna. Spotkałaś się może z czymś takim jak solidarność klasowa? No tak, ale mimo wszystko jesteś dziewczyną i chłopak nie powinien był Cię uderzyć. Nie idź jednak do wychowawczyni, bo tylko pogorszysz swoją sytuację w klasie i to nie Twoi koledzy będą mieć ciężkie życie na sprawdzianach, ale Ty każdego dnia w szkole. Męska solidarność też dominuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po co skarżyłaś? Coż w dobie dzisiejszego równouprawnienia co sie dziwisz ze Ci oddał. Do niepotrzebnie skarżyłaś - Wiesz chłopak wcale nie musi być bokserem w stosunku do swojej dziewczyny, poprostu uderzyła Go zupełnie obca wiec jej oddał, aczkolwiek wcale nie pochwalam tego. Znam takich facetów którzy niezawachali by sie oddać obcej babie a swojej by nie tkneli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicia112
nic dziwnego że nikt nie stanął w Twojej obronie, nikt nie lubi konfidentów i tyle, na drugi raz pomyśl zanim coś zrobisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dede1
a może to był dzwonek na przerwę ? poproś , żeby jeszcze raz ci z liścia przywalił to się wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???????
gimnazjum czy 6 podstawowki?? zenada jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliiiiiiiicja
widac po twoich odpowiedziach ze jestes niedorozwinieta:o chyba bramy nie zamkneli w psychiatryku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WEEEEEEEEEEEEE
W mojej szkole chłopcy się tłuką z dziewczynami ,a dziewczyny z chłopakami (wiem ,że to dziwne ,ale coż)Następnym razem nie kabluj i tyle .Jak Cię będzie prześladował to tak ,ale jak raz Ci oddał to nie.Po prostu go sprowokowałaś .A jakwidzisz ,że ktoś od Ciebie ściąga to nie mów ,bo nie będziesz miała przyjaciół ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako, że jesteś młoda udzielę Ci cennej rady na przyszłość - nie startuj z łapami do silniejszych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sryrektorke
śmierc konfidentom złoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boxer
A trenuję boks 5 lat i zapasy. Nigdy bym się za szmatą, która 1 faceta uderzyła nie stawił. Prędzej bym jeszcze takiej babie poprawił. Uważam, że bardzo dobrze zrobił. Powinien ci z pięści zajebać w w łeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaasne a ja bym sie nigdy nie stawil za rodzicem co dziecko bije w koncu bicie to nie metoda wychowawcza ALE wychowanie bezstresowe to zuo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×