Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dumny z siebie

Uderzyłem ojca z sierpowego w twarz .

Polecane posty

Gość Dumny z siebie

No cóż może jestem trochę inny niż większość ludzi w tym kraju czy też na świecie ale nie znaczy to że mogę być obrażany ! Co z tego że nie mam kolegów , dziewczyny ? Nie znaczy to że ktoś może mi jeździć. Więc wraz z usamodzielnieniem się no może takim nie całkowitym postanowiłem że życie teraz tylko należy do mnie i nikt w nie, nie będzie wnikał. W sumie to spokojny jestem i nikogo nie obrażam . Było to tak że coś robiłem i ojciec się przyczepił że coś tam coś tam i z całą wiązanką do mnie . Więc już tego nie wytrzymałem chociaż mogłem wytrzymać ale dolałem oliwy do ognia i nastąpił wybuch z jego strony popchnął mnie i chciał szarpać lecz ja nie zostałem dłużny . Podczas gdy chciał mnie uderzyć zrobiłem unik i wprowadziłem silnego sierpowego po którym ojciec padł jak rażony piorunem . Od tamtego momentu minął miesiąc i wreszcie mam spokój . Niegdyś chamski i wygadany ojciec stał się obojętny wobec mnie i to mi odpowiada. Od razu podkreślę że ja też nie jestem idealny ale nikogo nie obrażam bez powodu . Jak myślicie dobrze waszym zdaniem zrobiłem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh hiein indimi theo
Czemu nie masz kolegów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dumny z siebie
Up . Czyżby nikt nie podzielał mojego zdania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh hiein indimi theo
Piszesz że jesteś inny, co z Tobą nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dumny z siebie
Hmm w sumie to nie wiem... nie tyle co inny tylko zamknięty w sobie w jakimś stopniu, trudno mi się nawiązuje kontakty międzyludzkie, nie jest to do końca takie proste , niektórzy mają mnie za głupka, oceniając z boku też pewnie bym tak stwierdził ale wiem że jestem normalny tylko coś mnie blokuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie z sierpowego
a sierpowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie masz wyrzutów sumienia? Nie chce cie oceniac ale broniles sie tylko na swój sposubd i masz spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie masz wyrzutów sumienia? Nie chce cie oceniac ale broniles sie tylko na swój sposubd i masz spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dumny z siebie
Czego mam mieć wyrzuty ? Na szacunek zasługuje dla mnie ktoś kto odpowiednio się zachowuje w stosunku do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Armiff
A co się stało bezpośrednio po tym zdarzeniu? Czy mówił coś?Wyraził jakiś krytyczny pogląd na twój temat?Chciał,przykładowo,żebyś się wyprowadził albo coś w tym stylu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś odgrzebał mój temat akurat dzisiaj . Nie , więcej takich sytuacji nie było . Zresztą znalazłem pracę i mało się widujemy więc nie ma żadnych problemów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nie mam kontaktu z nikim takim ale myślę że łatwo można znaleźć kogoś takiego i nie trzeba szukać w internecie . Wystarczy wyjść i poszukać kogoś takiego w "czarnych" dzielnicach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dobrze, czasami tylko to dziala na toksycznych rodzicow, ktorzy przyzwyczaili sie wozic na nas przez cale nasze zycie... Ja tez kiedys przywalila z liscia swojej matce, ktora cale zycie pozwalala mnie katowac przez ojca I sama sie znecala nade mna psychicznie... Tez teraz mam spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na rodzicow sie reki nie podnosi. Kiedys to zrozumiesz i bedziesz tego zalowal.>>> nadstaw drugi policzek bez konca, jak ci sie podoba dostawac po ryju cale zycie I jestes masochista, chlopak dobrze zrobil, nauczyl szacunku do siebie swojego ojca, niekotrzy tylko w taki sposob szanuja innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chory jebniety mocher! no waszym zdaniem to rodzice moga napierdalac swoje dzieci czym popadnie i tak jest ok? Wyp/ier/dalać sie leczyc debile jebane. W spółczuje waszym dziecia.Skoro do rodziców mamy miec szacunek to oni do nas tez. Bicie sie w ogole jest złe, ale rozumiem autora, bo ile mozna sie dawać nad soba znęcać. Niestety żyja takie poje/busy co słysza za sciana awantury,płacz dziecka,bicie i maja to w dupie,udaja ze nie słyszą i że nie ich problem. A jak policja przyjedzie bo dziecko zostało zabite/skatowane to udaja ze o niczym nie wiedzieli!!! hrrr tfu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×