Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ukrańcy zabierają Polakom pracę

Polecane posty

Gość gość

Straciłam pracę. Udałam się do agencji pracy prosić o byle co od zaraz, aby mieć co do gara włożyć. Odprawiono mnie . Za mną weszły trzy dziewczyny w moim wieku- Ukrainki. Dostały umowę-zlecenie na 3 miesiące. Podobnie było w innej agencji. Pracę dostałam w firmie znajomej, z której kompa teraz korzystam. Co o tym myślicie? Tylko proszę BEZ POLITYKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to możliwe, że ukraińcy dostają od ręki wizy i pozwolenia na pracę. Ukraina nie jest nawet w UE. Konfederacja Pracodawców i Lewiatany zniszczą nasz kraj doszczętnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też bym wolał zatrudnić Ukrainki, nie dość że pracują więcej za mniej, to jeszcze po pracy zrobią gałę i jeszcze będą zadowolone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Wielkiej Brytanii piszą to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy za granicą też zabierają pracę tamtejszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur292929292929
No niestety, jesli czlowiek nie specjalizuje sie w czyms to jest go latwo zastapic, a co za tym idzie szef nie ma do niego szacunku i zatrudnia kogokolwiek, byle taniej. To jest podstawa ekonomii - zyskac jak najwiecej jak najmniejszym kosztem. Polecam isc na jakis kurs, tak zeby byc konkurencyjnym na rynku pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem za tym żeby Ukrainki przyjeżdżały do pracy, w końcu jest na kogo popatrzeć, a nie na te polskie walenie. Mam nadzieje że przyjedzie ich wiecej tak żeby każdy polski mężczyzna miał możliwość związać się z Ukrainką. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak mężczyzno, a potem na spaniu ukra odrabie c***en.isa wsadzi ci go do ust i nadzieje że swymi wspolbratyncami ciebie na sztachety w płocie. Enjoy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Artur292929292929 Radzi mi iść na kurs. Ja skończyłam technikum i wyższe studia. Wystarczy, by robić to, co im zaproponowano. Byłam w sytuacji takiej, że chętnie poszłabym pakować towar dla de facto niemieckiej firmy. Jednak Ukraina górą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polowa słubic pracuje w Niemczech berlin a sa 3 biedronki i wszystkie maja otwarte po jednej kasie a kolejki nieraz przez pół sklepu , bo polak nie będzie pracował na kasie woli w Niemczech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracodawca woli zatrudniać na umowę-zlecenie ponieważ gdy nie ma pracy, może pracownika odesłać. Wybiera agencje, bo mu wygodniej. Dlaczego agencje preferują Ukraińców? To już inna historia, ale miało być bez polityki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
system niestety na to pozwala , do Ukraińców są dopłaty i różnorakie ulgi podatkowe za zatrudnianie(to się tyczy wszystkich cudzoziemców z poza UE)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeby tylko pracę! zabierają zasiłki, miejsce na studiach, miejsce w akademiku, miejsce pod latarnią, miejsce do lekarza, miejsce w autobusie, przestrzeń życiową! wszystko nam odbierają a nic w zamian nie dają ( dla przykładu Azjaci dają nam tani towar, Arab, Turek daje kebab) a ukry co dają? nic nie osiągają ani kuchnia, ani sztuka, nic, tylko wódke chleją i śmierdzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy nie nadają się do żadnej roboty, są roszczeniowi, leniwi, pijacy, nic nie umieją a wymagania wielkie, nie szanują pracy i pracodawcy. Dlatego lepiej zatrudnić Ukraińca, szanuje pracę, jest grzeczny i chce mu się pracować, czyli wprost odwrotnie do Polaków. Polacy to wredny naród, dlatego nigdzie nie zdobywają szacunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ukrinec, lubie u was pracowac, polak nie chce nawet za wieksze piniodze, bo on chce jak szef, a szef musi duszo zarobic on musi miec na pracownikow i la sibie, polacy duracy nie widzo jak muszy byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukrainiec może sobie za dychę na godzinę pracować przebieduje tu jakiś czas po kilku w pokoju potem jedzie na ukrainę i ma kasę na całkiem dobre życie . A Polak żyje w Polsce chciałby kupić mieszkanie mieć z czego opłacić kredyt, rachunki,życie. Nie stać nas na pracę za pieniądze jakie płaci się ukraińcom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieprawda, nikt już nie płaci 10 zł za godzinę, chyba że za pierdzenie na czas. Rodacy są bardzo wymagający, patrzą szefostwu na ręce i dlaczego on [ szef] zarabia więcej? Poniedziałek, to dzień gdzie odsypia się imprezy a w pracy niech szef zapierdziela. Często poniedziałek robi się również we wtorki i środy. My pracodawcy mamy gdzieś zatrudnianie nierobów na kacu, będziemy obniżać takim stawki a podwyższać Ukraińcom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marne prowo ale z jednym się zgadzam pracodawcy to hieny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo pracodawcy w Polsce najlepiej by z Polaków zrobili darmowych parobków na zleceniu za najniższą krajową,bez urlopu,broń cię Panie Boże jakieś chorobowe. Mili pracodawcy a zatrudniajcie sobie ukraińcòw u nas też już pracują. Ani słowa większość po polsku jak ktoś mòwi co należy zrobić to oni nie panimajet. Za to jak flachę wynieść ze sklepu oni panimajet. Niestety całkiem spory odsetek pracuje tak że polacy po nich poprawiać muszą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jeśli to prawda, że masz wyższe wykształcenie, to prostym jest, że ci pracy przy pakowaniu pudełek nie dali. Kto mądry przyjmie kogoś do takiej pracy kto ma wyższe wykształcenie? Nikt. Wiesz dlaczego? Bo taki pracodawca zdaje sobie sprawę że ty uciekniesz jak tylko znajdziesz sobie lepszą pracę. Pracodawcy nie chcą osób, które za miesiąc dadzą wypowiedzenie. I mądrzy pracodawcy o tym wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcieliśmy zatrudnić w firmie pracowników. Okazało się, że trzy osoby z Ukrainy, studiujące w Polsce (mają na to papiery) nie znają języka polskiego w stopniu komunikatywnym. Jedna z nich jest na drugim roku, jedna nie potrafi wypowiedzieć pełnej nazwy uczelni, na której studiuje. Pytam ich czy wykłady są po polsku. Tak. Literatura? Też. Egzaminy zdaliście be kłopotu? Tak. Coś wiem o studiach za granicą i ja w takim cyrku uczestniczyć nie będę. Pogoniłam. Zatrudniliśmy Polaków: jedną osobę po studiach, jedną ze średnim wykształceniem. Naprawdę potrzebowały pracy. Wcale nie boję się, że po miesiącu rzucą prace i że będą przychodzić do pracy na kacu. Nie wszyscy Polacy to pijacy i lenie, a nie wszyscy pracodawcy to hieny. Zapewniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawpuszczać tego pięć, sześć milionów. Niech się zagnieżdżą, sprowadzą rodziny, a tylko czekać, aż ktoś zechce wziąć w opiekę swoją ludność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie imigrantów jest za dużo, ale już teraz zaczynają sprowadzać swoich, nie tylko Ukry, ale ciapate i co teraz? Te bydlaki już teraz mówią, że stąd nie wyjadą, bo mają tu socjal! Polski socjal dla c**atych i Ukrów to więcej, niż w swoich krajach mogliby zarobić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemców i Francuzów pozarzynają muzułmanie, a Polaków banderowcy!!!! My też mamy multi-kulti, nie widzicie tego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy nie nadają się do żadnej roboty, są roszczeniowi, leniwi, pijacy, nic nie umieją a wymagania wielkie, nie szanują pracy i pracodawcy. Dlatego lepiej zatrudnić Ukraińca, szanuje pracę, jest grzeczny i chce mu się pracować, czyli wprost odwrotnie do Polaków. Polacy to wredny naród, dlatego nigdzie nie zdobywają szacunku. XXX nie podszywaj się ba.nderowcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będzie podwyżek, za najniższą krajową będą zasuwali Ukraińcy i inni uchodźcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przeszkadza wam że ukraińcy zarabiają więcej od polaków na tych samych stanowiskach w tych samych firmach? Zazwyczaj mają minimalną plus 800zł dopłaty rządowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
źle sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×