Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ukryłam swoją ciążę przed bratwą

Polecane posty

Gość gość

bo liczyłam na to że jak wyjdzie za maż za mojego brata i ja urodzę to oni wezmą moje nieślubne dziecko na wychowanie. W końcu nazwisko takie samo więc nikt nie będzie nic podejrzewał a ja w ten sposób będę miała szanse aby ułożyć sobie życie. Tylko że ta wredna suka bratowa zaraz po ślubie zaszła w ciąże i jak się dowiedziała o moich planach to kategorycznie odmówiła. Powiedziała że o tak ważnych sprawach powinna wiedzieć przed ślubem z moim batem. Nienormalna czy co? Dlaczego miałam się jej spowiadać z moich prywatnych spraw? Za to że się suka postawiła i nie wzięła mojego dzieciaka zaczęłam buntować brata przeciwko niej żeby ją zostawił samą z dzieckiem żeby zobaczyła jak to jest dobrze gdy dziecko nie ma ojca. Brat się od niej wyprowadził gdy urodziło się ich dziecko. Trochę chodziła go i szukała oraz prosiła żeby wrócił. Nawet jej starzy zorganizowali rodzinną naradę ale poszedł tylko mój ojciec i powiedział im krótko że barat ma siostrę tylko jedną a żon i dzieci może mieć wiele. I wiecie to ta suka bratowa zrobiła? Rozwiodła się z moim bratem i zaraz po rozwodzie wyszła ponownie za maż za takiego fajnego i przystojnego faceta z mieszkaniem i samochodem. Wziął ją razem z dzieckiem mojego brata i to dziecko wychowywał jak własne. Później urodziło im się ich dziecko a jakiś czas temu kupili sobie dom. Ja od dłuższego już czasu obmyślam plan i działam na różne sposoby jak im dopiec albo rozwalić to małżeństwo, ale nic nie działa. Pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupszego prowo dawno tu nie było :O Kogo chcesz nabrać idiotko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli to nie prowo to jesteś atorko starą koorfą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możecie sobie pisać co chcecie i tak jej dopiekę tej wrednej suce mojej byłej bratowej. Podstawię jej meżowi moją kleżankę która profesjonalnie uwodzi żonatych facetów albo jak to dziecko mojego brata osiągnie pełnoletność to spotkam się z nim i powiem że ma matkę k***e co zostawiła męża dla obcego faceta i pozbawiła własne dziecko biologicznego ojca który ****ardzo kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No co jest zatkało kakao? :D Nikt nie chce wierzyć? A może to prawda jest. Łażą takie qrwy po tym świecie co złośliwie rozbijają rodziny i moze nawet je znacie, ich bredni słuchacie i jak pelikany kity łykacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AUTORKO Tego prowo, może lepiej idź kibel wyszorować, albo coś w tym stylu. Słabiutko -2/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale goowno.nikt w to nie uwierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj autorko, ta prowokacja ci nie wyszła. Nie nadajesz się do tej roboty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×