Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

umowa zlecenie

Polecane posty

Gość gość

Czy przy umowie zleceniu odkładanie są składki zdrowotne? Czy mając dzieci są ubezpieczone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ubezpieczenie że możesz iść do lekarza to tak, na pobyt w szpitalu to nie, co do dzieci to ile wiem raczej nie ale nie jestem pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy umowie zlecenie możesz zażyczyć sobie opłacania składek zdrowotnych, wtedy masz wszystko tak jak na umowie o pracę pod tym względem, łącznie z tym, że w razie ciąży dostajesz tak samo pieniądze (jedyna różnica - nie chroni Cię prawo i np. mogą Cię zwolnić, nie przyjąć po powrocie, ale pieniądze będziesz dostawać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co do dzieci to hm... kurcze tego nie wiem, ale na logikę to chyba tak, bo składki odprowadzasz identyczne, w identycznej kwocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, na umowie zleceniu sa składki zdrowotne NFZ, na szpital też, nie wiem czemu ten debil wyżej pisze, że szpital nie, coś ci sie pokrecilo. Na umowie o dzielo nie ma skladek zdrowotnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ku zasadzie "nie znam się to się wypowiem" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok... Tzn ciaza mnie nie interesuje. Mam już dzieci. Chodzi mi tylko o ubezpieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieci ze szkoły maja ubezp. jesli chodzą a młodsze to nie wiem; przy takiej umowie raczej nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×