Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

stela05

........

Polecane posty

Gość gość
a skąd jestes? mógłbym Ci pomoc się przełamac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość messeria
Nie idziesz dobrą drogą. Spotkasz kogoś, jestes jeszcze młoda, wiem, że potzrebujesz bliskości ale nie z facetem poznanym w necie. Wiesz, co tam za element się przewija? Nie rób tego, bo będziesz zalowala. Chyba, ze masz k******o za skóra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maja racje ,nie rob tego. Potrzebujesz bliskości, więzi.... A nie spotkania z jakims napalonym dziadem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Taki_Jeden_Ten_Normdalny Dlaczego ma pogłębi mój stan? juz jestem wystarczająco zdołowana.Jak nie spróbuję to się nie dowiem. Zresztą jak będe czuc sie niekomfortowo to się pożegnam i pójde...Chce tylko sprawdzic na co i na ile mnie sta,musze jakos normalnie zacząc funkcjnowac , otwiera się na ludzi i poznawac,wiem,że przez neta to nie jest najlepszy pomysł,ale przecież jak sie umówimy na neutralnym gruncie to nic mi nie grozi,zreszta czlowieka mozna łatwo poznac po jego zachowaniu itp...Nie chce zadnej milosi,tego jedynego bo do zwiazkow sie nie nadaje,chce tylko jednorazowe spotkanie z facetem ktorego wczesniej nie widzialam i nie zobacze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moge dojechać. Jeżeli będziesz zainteresowana daj znac na maila: mareczek15-89@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z dojazdem ; D niczym pogotowie sercowe ; ) kiedyś byłem w podobnej sytuacji do Ciebie i uwierz to minie . Pozdrawiam z Krakowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mareczek kurrrrrrrfo męska spieeerrrrreeedalaj!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stela wydajesz się być inteligentna osoba, naprawdę nie rozumiesz,ze nie tedy droga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z Poznania i jestem chętny na spotkanie. Na początek może wspólny onan ;-) Stello, jak się na to zapatrujesz? Moge dojechać, mam doświadczenie w tego typu kontaktach, zarówno w konfiguracji K+M jak i M+M. Pozdrawiam miło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maciek a Reksia w jakiej konfiguracji roooooochales????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda w oczy kole Maciek. Nie wstydz się,to forum,nie takie upodobania widziało,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wstydzę się, jestem hetero, ale otwarcie mówię o tym że czasami lubię poeksperymentować z jakimś przystojnym kolegą. Również nie wstydzę się że bardzo lubię masturbacje i są tygodnie że robię to po kilka razy dziennie, ale do zwierząt ciągot nie mam, więc nie insynuuj proszę mi takich rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znaczy,ze jesteś bi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stela, też jestem z małopolski i chętnie ci pomogę, napisz: imakeU3times@mailplus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×