Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szczęśliwa kochanka

Umówiłam się z żonatym

Polecane posty

Gość szczęśliwa kochanka

Na 21.30. Wpada na całą noc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i kogo to koorfa obchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa kochanka
Jedną osobę jak widać obchodzi skoro tu weszłaś. Chciałam się podzielić swoją radością z Wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O boże, taka nowina, nie zaśniemy tej nocy dzieląc radość z Tobą :D Można już zgłosić topik do usunięcia, żeby miejsca nie zabierał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radość kochanka/ki polega na ciszy, która panuje po wszystkim. Burzy się wówczas, kiedy ktoś zaczyna mieć nadzieję na więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to bawcie się dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a potem bedzie zakladala tematy i plakala, ze ona oddala mu tyle lat swojego zycia, a on nie zostawil dla niej zony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie mozesz umowic sie nawet ze stadem kastrowanych buhajow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez umawiam sie z zonatym juz drugi rok ale tylko na sex, bo moj maz pracuje za granica, a ten zonaty tez nie mysli odchodzic od zony, a jak sie spotkamy to mnie przeznie ile moze i idzie do zony Narazie jest wszystko oky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie...też miałam to napisać, że póki co ok, bądź sobie kochanką, kogo to jara? ale jeśli poczujesz coś więcej, to pewnie dołączysz do grona obecnych, które będą płakały, czemu on nie zostawił dla ciebie zony :p żałosne... chyba, że ustalicie to na początku, miłego bzykanka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupniety_na_umysle
Trochę nudy, myślałem że to lepiej opiszesz... Takich tematów już było dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo, słabe zresztą, jak wszystkie o podrywaniu żonatego czy umawianiu się z żonatym na seks, zieeeew Masz rację, Dupnięty, nudyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za nim mu nogi rozlozylam to z nim ustalilam ze jak chce to jak meza niema to bez problemu moze mnie bzykac na calego bez gomy bo ja jestem nieplodna, A co on ma z swoja zona to mnie to nie obchodzi,a jak mi sie spodoba ten co go ostatnio poznalam, ale tylko na kawie z nim bylam, do wiecej nie dopuscilam a chcial bardzo ze pojde do niego , bo go bardzo podjaralam, jak w samochodzie mu obciagalam, Ma ladna pale i mu nie przepuszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i jak czytajac takie tematy kobieta ma wyjsc za maz. no jak. a potem bedzie tylko, czy bzyka tylka ja czy cale stado suczek bez panow :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy jesteś niepłodna ale analfabetką na pewno Gumy, przez u otwarte i nie ma piszemy osobno, natomiast zanim razem :) P********ie to może i twoja specjalność ale chyba trzy po trzy, nie wypisuj już tych wypocin z błędami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prowo. Wiele razy zakładała ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo liczy na bulwers, że się wszyscy oburzą, że z żonatym i temacik będzie się kręcił A tu wtopa bo się błaźni błędami ortograficznymi i zamiast spodziewanego bulwersu jest polewka z takiego głąba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tym forum pisza tylko analfabeci i PISiory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I POmyleńcy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa kochanka
Poklocilismy sie wczoraj :( Okazało się, że ma kogoś.Dziś też wpada ale chyba mu nie pozwolę zostać na noc. To ja odmawiam spotkan z innymi mężczyznami, a on się za moimi plecami z kimś spotyka ! Z nią też umowił się na wczoraj tyle że odwołał ale nie przemyślał wszystkiego i odkryłam to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co z tego ? wczoraj i kogo to koorfa obchodzi?lapka.gif Wczoraj i dziś :D Nie truj doopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa kochanka
nie musisz wchodzic tu. Może jest jakaś dziewczyna którą żonaty facet zdradzał z inną? Jak mam się zachować? Gdy po tygodniach przerwy zaczeło nam się w końcu układać, odkryłam zdradę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes zalosna szmata. Zabilabym kazda suke taka jak ty. Zero klasy. Nikt nie chce byc twoim mezem to sie za cudzych zabierasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madz wyjechana c***, rozklapiocho bezplodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rozjechana dziure pozdro od kochanka rozklapiocho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jak mam się zachować?" W*********j razem z tym durnym prowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa kochanka
Napisal ze bedzie o 22.30 :( Jak myslicie jest u niej ? Chyba nie powinnam tolerować bycia tą trzecią? Jak nie czwartą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślimy, że jesteś setnym głąbem i najlepiej żebyś w***********a z tym swoim durnym prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa kochanka
Jestem zazdrosna o nią. Widziałam jej zdjecia. Ładniejsza jest ode mnie , a na pewno zgrabniejsza. Mówił, że tylko mnie kocha a ona była chwilą zabawy w naszym kryzysie. Ale ja płakałam przez 5 tygodni i nie spojrzałam na innego mężczyznę a on mnie zdradził :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż powiedzieć, żal i w*********j Prowo coraz denniejsze, pisz pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×