Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

umowiliscie sie kiedys z kims z internetu na seks

Polecane posty

Gość gość

Tak jak w temacie... 1) Jeśli tak to nie baliście / bałyście się? 2) spotkaliście sie wcześniej żeby sie trochę poznać? 3) gdzie to zrobiliście - w hotelu, domu ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up upp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się raz umówiłem, najpierw pisaliśmy maile, umówiliśmy się na spacer, a potem poszliśmy do niej. Stres był, ale szybko mi przeszło jak tylko zacząłem ją pieścić, ale do stosunku nie doszło, bo wydawało mi się że dziewczyna jest spięta, więc skończyło się na długiej minetce:) ale spotykaliśmy się później przez dwa lata, więc nadrobililiśmy wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1) Odrobina strachu i mnóstwo adrenaliny i pożądania 2) Nie 3) W domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak i jestem z tego spotkania zadowolony :) Pisanie nie trwało długo. Robiła mi loda, jak żadna inna :) Cudownie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu na forum ją poznałeś? to chyba wiem która to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikimiki2
ja siem pukam z każdym kto tylko napisze do mnie jak chcecie to piszcie na kikimiki2@koszmail.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aby to raz ? mnóstwo razy umówiłem się na seks. W domu, w hotelu. Najlepsze jest to , że z każdą miałem mega odlotowy seks . Oral z połykiem, spust na buźkę, anal, rimming. A kobiet było kilkadziesiąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co się teraz z nią dzieje, ale powtórzył bym spotkanie z miłą chęcią. Dojrzała kobieta co wie czego jej potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikimiki2
z tego forum to bzykało mnie spokojnie kilku gości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikimiki2
nie mam z tym problemu, lubiem to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cienki podszyw Noxeli - 1 temat i 15 postów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie baliśmy,nie spotkaliśmy w cześciej,w hotelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dzis dosc powszechne zjawisko, duzo takich ktorzy umawiaja sie przez siec. Tutaj np po to wszyscy sa aby sie z kims umowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dobrze Ci sie wydaje;-) Co prawda sciemniaja i klamia,ze oni nie szukaja ale to bajki. Tutaj jest szybciej niz na roksie:-D zart:-P ale niz na sympatii i tym podobnych na pewno.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety dotyczy to dużych aglomeracji - i potwierdzam - Warszawka, Śląsk, Trójmiasto i ściana wschodnia (Lublin np.) - na pęczki. Niestety w moich okolicach posucha jak nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak to prawda,ze z jednych rejonow sporo osob a z innych mniej. Musisz zostac handlowcem:-D Albo byc cierpliwym,ewentualnie dojezdzac wiecej niz ustawa przewiduje:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej cierpliwym - na dojeżdżanie nie mam czasu, ani warunków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę jest tu dużo chetnych ze śląska się umówić?? ja szukam na takie spotkanie, jestem facetm, mam 30 lat, chetnie poznam dojrzala kobiete na intymne spotkania. Jest jakaś Pani zainteresowana? Podaję maila: adamdar1984@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, nie raz. Były to dziewczyny poznane na czacie. Najpierw dłuższa znajomość na czacie. Potem spotkanie w realu. Czasami na jednym się nie kończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aania 37
Kilkanaście razy spotykałam się na seks z mężczyznami poznanymi na portalach.Zawsze z góry określałam,że to będzie tylko seks i nic poza tym. Zaczęłam,gdy odkryłam,że mój mężuś to robi. Różni byli faceci i różny seks z nimi. Z jednym spotykałam się ponad pół roku,był naprawdę dobry, miał to coś,zmysłowy macho,gentelmanem z super kondycją w łóżku. Byli starsi,byli młodsi,myślę,że żaden nie zawiódł się na mnie. A mój ślubny dalej szuka wrażeń,nie wie ile mogłabym mu dać, gdyby skupił się na moim młodym,potrzebującym ciele a on tylko szybki numerek i lulu. Twierdzi,że po 30-stce kobieta jest już nie dla niego i pociesza się takimi 17-18 lat,oczywiście za kasę,bo Brad Pitt to on nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BrzydkaOna
Ja tak męża poznałam, miał mnie bzyknąć, został już 10lat:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a teraz tak inne poznaje i bzyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BrzydkaOna
Raczej nie:p a nawet jeżeli, to nie rozmydli mu się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laska 19
Ja pisałam tak z poznanym na sympatii gościem,dobrze wiedząc,że to brat cioteczny mojej mamy. Uzgodniliśmy wszystko,ustronny hotelik na Mazurach, weekend tylko ze sobą i bezcenne jego zaskoczenie,gdy mnie tam zobaczył. Najpierw konsternacja,kupa śmiechu a potem przez 2 dni w wszelakich możliwych pozycjach. Fajnie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam dwa razy,za kasę. Pięć stów za noc i wszystkie inne koszty facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypad koles tu wspominamy a nie sie oglaszamy:-P zaloz temat z ogloszeniem i idz tam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×