Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość RedheadVixennn

Upodobania BDSM

Polecane posty

Gość RedheadVixennn

Witam, mam pewien problem. Otóż uwielbiam relacje pan/uległa. Podnieca mnie to i daje satysfakcję. Lubię KAŻDE eksperymenty seksualne. Mam faceta z którym jestem ponad dwa lata. On jest typem klasyka z długim i powolnym kochaniem, czasem gdy ma ochotę ostrzej. Ale ja uwielbiam ostre pieprzenie, ale bez bicia (twarz), wulgarnego wyzywania. Ja uwielbiam być zniewolona i to nie dlatego, że jestem pustą nastolatką, która naczytała się "pięćdziesiąt twarzy greya", po prostu wiem czego chcę. I nie wiem co mam robić. Kocham mojego faceta i nie wyobrażam sobie życia bez niego. Ale on mnie nie zaspokaja. Ani razu z nim nie doszłam (pochwowo), bo przez stymulację łechtaczki mój rekord to 14 razy z rzędu... Jestem rozdarta... może namówić go na jakieś gadżety BDSM? Ja je uwielbiam... On jest ciągle o mnie zazdrosny, bo jestem atrakcyjna i zwracam na siebie uwagę facetów, inni proponują mi kolecje., ale natychmiastowo odmawiam itp. Mam 19 lat, długie rude lokowane włosy, blada cera, duże oczy i usta, szczupła. Mojemu facetowi również niczego nie brakuje... jestem zagubiona... Jednak seks jest bardzo ważny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie jestem typem takiego dominatora. Relacja Pan-niewolnica to mój teren działań od dawna. Samo namawianie faceta na zabawki BDSM nie wystarczy, trzeba czuć w sobie ten ogień i żądzę dominacji. Inaczej nie będzie z tego frajdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tobiashhhh
Różnie to bywa. Jakby mi kobieta zaproponowała takie zabawy, chętnie bym spróbował. Wszystko zależy od otwartości na eksperymenty. Moze sie w tym rozsmakuje? Moze mu sie spodoba? To ze ktos lubi w jakis sposób nie znaczy że nie polubi tez inaczej. Nogdy nie próbował, a jak spróbuje to moze tez mu się spodoba. Pogadaj z nim. Jakby moja kobieta proponowała mi takie nowosci byłbym zachwycony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Bez przesady z tą dominacją od urodzenia. To zabawy łóżkowe, mój były facet na co dzień spokojny misiek rozkręcił się bardzo w łóżkowej dominacji, aż za bardzo, tak że czasami się go bałam ;-) U niego przesunęło się to potem też na życie codzienne w stosunku do mnie. Nie jesteśmy juz razem ale z innego powodu, ale był swietnym kochankiem, lepszym niż inny mój facet który twierdził ze ma dominację we krwi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram. Spróbuj, jeżeli facet jest otwarty, lubi eksperymenty to czemu nie. A moze sam nie wie jak go to wciągnie? (Bo to wciąga, potwierdzam) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RedheadVixennn
Czekam na kolejne wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koke to lubi.Moze zjawi się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×