Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iwonka13

URINAL pomoże ?

Polecane posty

Gość iwonka13

mam 19 lat. boli mnie brzuch w dolnej okolicy ( i plecy tak samo) . Czasami ten ból promieniuje aż do pępka ( ale to czasami) . Coraz czesciej oddaje mocz i czasami podczas jego oddawania (lub po) czuje lekkie pieczenie, a czasami po prostu ból . I czy Urinal pomoże mi na te obydwie dolegliwości ? Wiem ze musze isć do gina, ale teraz nie ma mnie w domu , jak tylko przyjade to pójde . Jesli byłby w stanie mi pomóc to długo trzeba go stosować i ile razy dziennie ? z góry dzieki za wszystkie odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
furagin jest na recepte, najlepiej zastosuj urosan od razu 2 tabletki, a jak tylko wrocisz do domu to natychmiast do lekarza ogolnego, moze da ci antybiotyk, bo mozesz miec zapalenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonka13
no narazie kupiłam urinal . ;) mam nadzieje ze mi pomoże, jeśli mi nie pomoże to pójde do lekarza (jak oczywiście przyjade) a co do ostatniej wypowiedzi to nie wkładałam sb niczego brudnego. ;/ Licz sie ze słowami idioto. ;) Czytałam że ludziom ten lek pomagał . Mam nadzieje ze mi też pomoże. ;) Pije najwiecej ile moge, bo to podobno powoduje wyczyszczanei tych bakterii z ogranizmu . ;) biore Urinalu na razie 4 tabletki dziennie, zobaczymy jak to bd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonka13
mój facet mógl mnie zarazić czymś , no ale raczej brudnego to on nie ma xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KWA_KWA
urinal, żurawit te leki są dobre na drogi moczowe, sam kiedyś używałem i pomnogło. Jest jeszcze ginjal czy coś takiego, takie zielone kapsułki tylko po nich sie sika na zielono :) ale tez sa przeciwbakteryjne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bierze się z dupy
ani do japy ani do piczy szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonka13
no dzieki ;) To mam nadzieje że mi pomoze . ;) Jeden normalny facet ;) Mam nadzieje ze mnie ten Urinal wyleczy nie bd musiała iśc do lekarza. Ale jak bd musiała to pobiegne ;) męczy mnie już to czeste siusianie. Dobrze ze te bóle już nie są takie mocne. Chociaż wystepuja ; ) a co do ostatniej odp : sam jesteś szmatą , a ja jestem pełnoletnia i chyba moze robić co mi sie podoba ; / skąd wiesz ze nie przeziębiłam sb tego pecherza ? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonka13
no dobra, kłamałam, włożył mi prosto z pupy do piczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonka13
weź nie pisz za mnie idioto / czy idiotko ;) ja sie martwie o swoje zdrowie a ty jak sie nudzisz to idź ziemniaki zbieraj na pole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokaż cycki, nie pierdol
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonka13
masz cos na bani , co nie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio miałam problemy z drogami moczowymi i wtedy przyjmowałam urinal który bardzo skutecznie poradził sobie z moim problemem, a wiem że ta przypadłość to naprawdę nieprzyjemna sprawa i pamiętam jak szybko chciałam pozbyć się tego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jakiś czas temu stosowałam Urinal i muszę przyznać że jestem bardzo zadowolona! Przede wszystkim nie jest wymagający w stosowaniu, a na tym mi bardzo zależało (wiecie, nie trzeba go brać 1 godzinę przed posiłkiem, albo po - właściwie można w dowolnym momencie). W każdym razie szczerze polecam, ale nie unikałabym jednak wizyty u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj męczyłam się z taką przypadłością z 5 lat nim poszłam do gina a tam okazało się że byłam w ciąży i zapomniałam urodzić. Lekarz wyjął zaschnięte truchełko i od razu wyzdrowiałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelllll
Jełsi któraś z NAs ma podejrzenia zapalenia ukłądu moczowego to warto profilaktycznie brać suplementy zawierające skoncentrowany wyciąg z żurawiny i witaminę C, do codziennej diety warto włączyć picie dużej ilości i to powinno przynieść poprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja walczyłam chyba ponad rok z nawracajacymi infekcjami. powiem szczerze, że mialam dosc bo ciagle robili mi badania potem antybiotyki i znowu nawrót. Dopiero jak wspomogłam sie urinalem intensiv poczulam ulge. Zadzialal bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czym się różni Urinal Intensiv od tego zwykłego? Ma jakiś inny skład? Działa szybciej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urinal Intensive- stosuje się w trakcie infekcji dróg moczowych, pomocniczo przy ostrych zakażeniach, gdzie potrzebna była antybiotykoterapia. Natomiast urinal stosuje sie w celach profilaktycznych. Intensive działa o wiele szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelllll
dostępne są dwa rodzaje urinalu, dla własnego dobra dobrze jest wiedzieć że takie istnieją no i który stosuje się w jakiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, jeden i drugi Urinal dostaniesz bez recepty w aptece, musisz tylko wiedzieć który przy Twojej przypadłości będzie bardziej skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
urosept bardzo dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urosept? Ale przecież to nawet żurawiny nie zawiera, tylko jakieś korzenie pietruszki, rumianki i inne borówki. Skoro każdy mówi o dobroczynnym działaniu żurawiny to jednak przy tym Urinalu zostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście, że uryna pomoże, jak najbardziej, polecam !! p.s. można posłodzić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze doczytałam, że ten Urosept to lek jest. Roślinny, ale jednak lek, a ja chyba jednak wolę zostać przy suplemencie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mini77
Ja tez jestem baaaardzo zadowolona z dzialania urinalu. Nie wierzylam na poczatku, ze to wogole dziala bo ja z tych co biora leki. Nakłonila mnie na ten urinal kolezanka bo juz nie mogla patrzec jak cierpie. I natura znowu wygrala. Nawrotu jak na razie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy lekarz ci powie, że na zakażenie układu moczowego wskazane jest przyjmowanie żurawiny czy to w formie naturalnej czy w formie suplementu na bazie żurawiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie, że każdy lekarz powie o żurawinie - chodzi tylko o wybranie specyfiku tego najlepszego spośród dostępnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duzo jest produktów z żurawina. Kazdy z nich ma inne dodatki. Mi najlepiej odpowiada ten z nawłocia pospolita i wit D. Nawłoc ma działanie płuczace i pomaga szybciej pozbyc sie niechcianych bakterii z moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×