Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magda1619904

urok milosny i szeptuchy

Polecane posty

Gość magda1619904

Ja tez mam problem kocham faceta juz 5 lat roztawalismy sie i schodzilismy mamy syna razem ale on jest z inna mimo ze probowalam byc w innym zwiazku zakazdym razem byla porazka poniewaz zdalam sobie sprawe ze to prawdziwe uczucie niemoge przestac nawet myslec o nim .probuje jakos tak ulozyc sobie czas zeby nie myslec ale to powraca jak odwiedza dziecko dajcie mi kontakt do wrozki czy szeptuchy ale naprawde dobrej bo chce miec rodzine ,tworzyc z nim rodzienne nieprosilabym was gdyby nie to ze te uczucie by moje minelo i probowalam zapomniec ale widocznie moje uczucie jest na tyle silne ze moje serce krwawi z bolu:(prosze o pomoc i jakies konkrety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 lata w zwiazku i a i tak okazywało się że to wszystko bylo klamstwem. Kazde jej słowo, kazdy czyn prowadziły do zakłamania. Zdradziła raz - wybaczylem, zdradzila poraz drugi – i odeszła. A tak ufałem, wierzyłem, kochałem, byłem naiwny i głupi. Boli wszystko, a najbardziej fakt że osoba, która jest, była najbliższą wbija nóz w plecy, miesza z błotem i powala na kolana. Najgorsze że się od niej uzależniłem. Wiedziałem że z nikim innym nie zaznam szczęścia. Zamówiłem na nią urok miłosny na http://urokmilosny24.pl i czekałem na efekty. Na początku nic się nie działo. Jednakże po 3 miesiącach wróciła do mnie, mówiąc że się zmieniła. Oczywiście dałem jej szansę. Teraz minęło od tego czasu 5 miesięcy i jak dotychczas wszystko układa się swietnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pogóź się ze swoją sytuacją, tak będzie dla Ciebie najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magia naprawdę działa, jestem pewna bo w moim przypadku dokonała cuda. Rytuał wykonałam sama i chłopak wrócił do mnie błagając o wybaczenie. Teraz o mnie dba i jest naprawdę cudownie. Jak ktoś chce to piszcie monia-gruszecka@tlen.pl to napisze jak odprawiłam swój rytuał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Magia naprawdę działa, jestem pewna bo w moim przypadku dokonała cuda. Rytuał wykonałam sama i chłopak wrócił do mnie błagając o wybaczenie. Teraz o mnie dba i jest naprawdę cudownie. Jak ktoś chce to piszcie monia-gruszecka@tlen.p l to napisze jak odprawiłam swój rytuał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciepriałam ogromnie po rozstaniu i zaryzykowałam, spróbowałam magii. Pomogło po 3 miesiącach, mój facet wrócił. Jakby ktoś chciał kontakt, korzystałam z http://magia-anielska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×