Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość FOTO-VIDEO

Usługi foto i video ze ślubu okolice Krakowa i Olkusza.

Polecane posty

Gość FOTO-VIDEO

Szukam firmy która w pakiecie ma wideofilmowanie i fotografię ślubną (przygotowania, slub, wesele....) z okolic Krakowa i Olkusza... KOGO POLECACIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okularki
Pewnie ciebie szukamy i zaraz w jakiś sprytny sposób wstawisz adres do swojej strony internetowej. czy naprawdę panowie fotografowie myślą ze tu są same kretynki. Jak można prosić o pomoc osoby których się nie zna i nigdy nie widziano. Czy trudno w internecie samemu poszukać fotografa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FOTO-VIDEO
hehe, można pytać kogoś kogo się nie zna o taką rade tak jak w przypadku maseczek cynamonowych, urynoterapii i wiele innych...BO PO TO JEST TO FORUM! szukam w necie wideofilmowania ale ciężko przejrzeć wszystkich jak sie ma na to jedna sobote i internet 512 kB:/ Tak więc odświeżam pytanie: czy ktoś może mi polecić kamerzystę na wesele? Bo fotografa juz mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mogę polecić
pana Boguckiego - od lat kręci najlepsze filmy w okolicy, zdjęcia chyba też robi. A mieszka tuż za wylotem z Krakowa przy drodze na Olkusz ;) Co prawda znalazłam tylko takie namiary na niego: http://www.firmy.net/wideofilmowanie/bogucki-czeslaw,997H8.html ale polecam, bo sprawdzony na wieeeeelu weseliskach, choćby u mnie w rodzinie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FOTO-VIDEO
dzięki wielkie, mam nadzieje że znajdę jego stronkę:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara poszukuje...
To najgorsza forma usługi. Nie wiadomo kto za kogo odpowiada i najczęściej wykonują to osoby które same nie dadzą sobie na rynku usług rady. Dobra forma pokazania przed rodziną że jest profesjonalna obsługa. Na jakość w tym wypadku nie można liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza85
My mieliśmy ślub w Olkuszu i zdjęcia robił Mariusz Duda (mariuszduda.pl). W sumie nie mam się do czego przyczepić. Wszystko było zrobione profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań że z tą nudną reklamą tego początkującego amatora, sam siebie reklamujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, napisz jestem taki a taki zapraszam do mnie i już, a nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marinka85
Gość musisz być strasznym frustratem fotografem bez pracy bo ja akurat tez polecam Mariusz Dudę z Krakowa. Fotografował też u mnie i podoba mi się jego efekt pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety w ten sposób nie zrobisz mu reklamy, tym bardziej, że gość nie ma nic do pokazania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marinka85
Nie muszę i nie zamierzam:). Ale tez nie zamierzam słuchać idiotów podpisujących się gość i hejtujących wszystko i wszytskich z powodu własnych kompleksów i braku jakichkolwiek umiejętności. Weź się do roboty zamiast przynudzać w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty wróć do swojej płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, w tym roku mój ślub i wesele nakręcił zespół osób ze Stu dioramy.. Film był dla mnie niesamowicie pozytywnych zaskoczeniem, zwięzły, ale zawierający wszystko, co chciałam. Często do niego wracam. A goście chwalą sobie Studioramę za to, że byli wprost niezauważalni. Kilka cennnych informacji i filmiki znalazłam tutaj http://www.foto-video.gdziewesele.pl/Kamerzysta/Studiorama-videofilmowanie-fotografia-projekty-AE.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×