Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Utrata wagi, wypadanie wlosow, spadek formy, zle samopoczucie

Polecane posty

Gość gość

Witam, mam 20 lat 185cm i ważę teraz 59kg. Od mniej więcej pół roku cały czas trace na wadze. Mogę dodać, że jestem cały czas w ruchu i mam treningi co najmniej raz dziennie. Zmieniłam swoje zasady żywieniowe i odżywiam się zdrowo (ryż, makaron, pełnoziarniste pieczwa itd lecz od czasu do czasu też sięgam po słodyczye i coś niezdrowego). Zrobiłam wszystkie badania i wszystko mam w normie (TSH, krew, mocz, jaja pasożyta itd) lecz nie czuje się dobrze... Cały czas wypadają mi włosy, czuję się zmęczona ale wieczorem nie moge zasnąć, budzę się w nocy a rano wstaje bez budzika wypoczęta, boli mnie glowa, nogi, ogolnie wszystko, juz nic mnie nie cieszy. Nie mam także okresu i od czasu do czasu mam strasznie wydęty brzuch w dolnej części i nie mogę się wypróżnić. Nie wiem co mam robić, czy może jeszcze jakieś specjalne badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze tarczyca? Moze brak zelaza i witamin grupy B?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz jakie masz wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ci radze omega 3 np. dobry tran plus D3. Olej kokosowy i zielone szejki np. taki : banany jarmuz, daktyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A poza tym przeleczyc sie na robale nie zaszkodzi.... Rzadko wychodza w wynikach. Postaraj sie o Vermox. Jest na glisde i owsiki m.in.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrób sobie najpierw przerwę od treningów. podczas wysiłku organizm traci dużo minerałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do snu. Wieczorem nie mogę zasnąć, często budzę się w nocy wypoczęta a rano wstaje przed budzikiem 6-7 rano (bez znaczenie a której się położę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co do badań to byłam u lekarza i wyniki są w normie. TSH 3,100( w sierpniu) a prędzej 1.403 (marzec)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a robilas test na helico?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przykro mi, ale wynik TSH 3,1 nie jest prawidłowy dla osoby w Twoim wieku i w połączeniu z objawami jakie opisujesz sugeruje problem z tarczycą stąd wszystkie Twoje problemy zdrowotne TSH prawidłowe dla osoby w Twoim wieku to mniej więcej 1-1,5 zrób cały pakiet badań tarczycowych (TSH, ft3, ft4, antyTPO, antyTG) i poszukaj dobrego endokrynologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie robilam tego helico, ale wybiore się jak najszybciej do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh tak myślałam męcz się zatem dalej, a będzie tylko gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście, że odpada przecież oczywiste jest, że to tarczyca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tarczyca, ale przy tym wyniku powinnaś raczej tyć niż chudnąć powinnaś zrobić jeszcze ft3 i ft4 i iść z wynikami do endokrynologa jak u Ciebie z miesiączkami ? tarczyca ma wpływ na hormony płciowe i płodność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam miesiączki naturalnie. Ginekolog zlecil mi badania na LH-0,501, Fsh-3,18 i ESTRADIOL-41,78 Wiem, że te wyniki są złe. Mam przepisane tabletki antykoncepcyjne na wywołanie okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam jeszcze wyższy wynik TSH, bo 4,6 i ani grama nie przytyłam zawsze byłam szczupła i nawet niedoczynność tarczycy nie spowodowała u mnie tycia miesiączki też zawsze regularne, a jednak niedoczynność jest objawy nie muszą występować wszystkie u jednej osoby a u Ciebie autorko, to ewidentna niedoczynność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a miałaś robione badanie usg jajników? progesteronu i testosteronu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialam robione. wyszło mi zaburzenie podwzgórza a tamtych hormonow mam troszke za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiołek też jest całkiem dobry na wzmocnienie włosów i nie tylko. Kiedyś testowałam Oeparol Femina z powodzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirq
A co on ma w składzie ten Oeparol? Szukam czegoś co wzmocni mi włosy i paznokcie właśnie. Strasznie się łamią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urszulkaa
W skłądzie jest Olej z nasion wiesiołka, Witamina C-, Ekstrakt z pestek winogron, Witamina E, Cynk, Selen, Miedź czyli samo dobro :D sama brałam, wiem jakie efekty daję ;) dawno nie miałam takich mocnych włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chcesz żyć, opuść jak najprędzej to forum i idź do dobrego lekarza. To nie jest normalne, że okres się zatrzymuje. I nie czytaj tych reklamowych bzdur o wiesiołkach i kwasach omega, no chyba, że kwaterę na cmentarzu (a tak!) masz już upatrzoną. To może być też wczesne stadium raka. Nie myślałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to moze byc rak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aniaff 2015.07.31 wypppierdalaj spamówooooooo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylam w szpitalu, robilam badania itd. Jakby miał być to rak to bypewnie go wykryli... a na forum jestem dlatego, bo może ktoś ma albo miał podobny problem i jakoś go rozwiązał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×