Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Gość kierrah

Ponoć internet w tej chwili tym żyje, ale ja dowiedziałam się dopiero dziś. Chodzi o dziewczynę, którą można obserwować przez kamerki. Ona sama twierdzi, że została uprowadzona, jednak obserwatorzy nie wykluczają choroby psychicznej. Jest to Koreanka, wciąz pisze na kartkach różne rzeczy po koreańsku. Tu można ją obejrzeć: http://aassdd.viewnetcam.com/CgiStart?page=Multi&Language=0&Page=0&Resolution=320x240&Interval=0&Quality=Standard&Mode=Motion&PageLayout=Div4 (druga kamerka czasami nie łąpie, trzeba odświeżać) A tu trochę o niej: "Chip-Chan (prawdziwe imię/nazwisko nieznane) została okryta przez 4-chanową sekcję /x/ 6 sierpnia 2011 roku, w wątku poruszającym zagadnienie „podglądactwa przy wykorzystaniu kamerek internetowych (najczęściej bez zgody osoby „zainteresowanej). Na filmie spała tak mocno, że użytkownik, oprócz umieszczenia jej kamerki na portalu dodał jeszcze komentarz : „Jakaś laska, siedząca na krześle z podkulonymi nogami, wszędzie dookoła jej biurka i na oknach porozwieszane są znaki w języku koreańskim. Myślę... że jest martwa. Tym właśnie zwróciła swoją uwagę sekcji /x/. Przez następne kilka godzin, mnóstwo użytkowników komentowało każdy z niewielkich ruchów jakie wykonywała wierząc, że to po prostu siła grawitacji oddziaływująca na martwe od dłuższego czasu ciało. Jeden z nich zauważył : „Dwie godziny temu, ktoś obserwował ją przez całą godzinę. Od tamtego czasu nie poruszyła się ani razu. Jednak wszystkie spekulacje zostały rozwiane, gdy obudziła się na chwilę aby podrapać się po nodze. Cała sytuacja dalej nie posunęła się ani trochę w kierunku rozwiązania : nieznana nikomu Koreańska kobieta, śpiąca w niewygodnej pozycji przez nienormalnie długi okres czasu, otoczona pustymi butelkami po wodzie a całe jej biurko oraz okna pokryte znakami napisanymi w języku Koreańskim. Niedługo potem zaskoczyła wszystkich swoją nagłą pobudką. Szybko, schowała się za jeden ze swoich znaków i zaczęła korzystać z laptopa (co mogliśmy zobaczyć w kamerze nr. 2). Ze względu na niską jakość obrazu, po dziś dzień nie wiemy nad czym mogła wtedy pracować. Wszyscy byli zainteresowani znaczeniem plakatów znajdujących się w jej pokoju. Jeden z użytkowników postanowił „skonsultować się z tłumaczem Google, kilku innych poprosiło o pomoc znajomych zajmujących się językiem koreańskim. Ze względu na tragiczną jakość kamer, odczytywanie znaków było bardzo męczącym zajęciem a Ci szczęśliwcy, którym się to udało, zgodnie twierdzili, że nie mają one najmniejszego sensu. Były, zniekształcone, mylące i nie naturalne. Niektórzy zastanawiali się czy rzeczywiście zostały one napisane w języku koreańskim, ponieważ kaligrafia i styl jednoznacznie wskazywały, że nie jest to osoba, dla której język ten jest językiem ojczystym. Pierwszy z odcyfrowanych znaków brzmiał : „Nie możesz zmusić osoby aby była nieprzytomna tylko od 7 do 10 po południu. Zauważono, że znaki P albo nie znaczą nic albo są pewnego rodzaju imieniem bądź nazwą własną. Ponownie z powodu na jakość obrazu, pełne tłumaczenie było praktycznie niemożliwe do wykonania. Mimo wszystko udało się przetłumaczyć kilka z nich : -„Nie daj się oszukać/Nie daj się ogłupić -„Zawsze, wcześnie rano/Codziennie, samym rankiem -„Jeżeli ktoś przyjdzie, to sparaliżuje (w domyśle, tą osobę) -„Nie mogę przestać/Nikt mnie nie powstrzyma Po tym jak znalazła się pod ciągłą obserwacją „śpi tylko od 4 do 10 godzin, ale jej oprawca (jak go nazywa) może sprawić, że będzie spać przez cały dzień. Z jej strony możemy się także dowiedzieć, że zanim to wszystko się zaczęło, potrzebowała jedynie 4 godzin snu dziennie i potrafiła się po nich budzić bez żadnego bodźca z zewnątrz. Po wszczepieniu „VeriChipa twierdzi, że specjalnie skonfigurowała budzik tak, aby dzwonił co 10 minut jednak kiedy śpi nigdy nie reaguje na dźwięk alarmu (na dzień dzisiejszy nie mamy dowodów na obecność takowego alarmu). Chip-Chan, apeluje do wszystkich, którzy starają się usłyszeć bądź dostrzec sławny alarm, aby „nigdy go nie słuchali ani w żaden sposób na niego reagowali. Jego działanie pozostaje tajemnicą."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierrah
co o tym sądzicie? wariatka czy coś jest na rzeczy? a może robi sobie jaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałem o tym kilka dni temu i nawet przez jakiś czas ją obserwowałem :) Myślę że to jeden wielki przekręt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bzdury
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierrah
no rusza się, a kto mówił że nie? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papierowa
nie widze tej 2 kamerki. nie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółty chmurek
Siedzi teraz na fotelu, co widać na 2 kamerze, ciekawe czemu ciągle jest taka opatulona w różne ciuchy, szale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drunken prom quenn
cholernie sięboję tego oglądać, nie wiem czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papierowa
a ona czasem cos je, wychodzi siku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papierowa
tez sie boje, jak w horrrze. zwlaszcza ze to koreanka^^ a jej nie widze a juz kliknelam na link i odswierzylam... jestem b. ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papierowa
widze. a ta kamerka tak stoi ze nie wiem gdzie dziewczyna ma glowe a gdzie nogi^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierrah
Tak, czasami coś je. Też się bałam na początku, kojarzyło mi się ze wszystkimi azjatyckimi horrorami. Odświeżajcie, w końcu pojawi się obraz z 2 kamerki. Nie zawsze ją widać, bo masa ludzi to ogląda i jest zawalone łącze Straszny burdel tam ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierrah
a na 2 kamerce u góry ma głowę, widać czarne włosy, niżej kołnierzyk koszuli w kratę i na tym ma coś czarnego (sweter?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wfwfewgw
działa wam ta druga kamera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24r2t24t42t24t2
ale przeciez te kamerki nie dzialaja non stop, tylko co jakis czas sie odswieza, moze ta laska nie lubi wychodzic z domu i tak sobie jaja robi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24r2t24t42t24t2
ale przeciez te kamerki nie dzialaja non stop, tylko co jakis czas sie odswieza, moze ta laska nie lubi wychodzic z domu i tak sobie jaja robi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trhhetrjhtrw
dlaczego służby bezpieczeństwa korei się tym nie zainteresowałyt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona890
mnie tez nie dziala 2 kamerka moim zdaniem to jakis przekret, zarabiaja na ogladalnosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też słyszałemmm
prowadzi bloga, w którym pisze, że została uprowadzona i coś jej wszczepiono do głowy jest albo rąbnięta (schizofrenia) albo robi sobie jaja bo chyba nikt nie wierzy w paranormalny wydźwięk tego zdarzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×