Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

uwielbiam polskie black metalowe podziemie

Polecane posty

Czy na tym plebejskim forum, jest jakas osoba, która mi podrzuci jakieś mniej znane zespoły? Lubie klimaty typu Furia, Massemord itd :) Chce poznac coś nowego :) Pisac, tylko na temat, temat nie dla idiotów [śpioch]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie to jakoś nie kręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoje miejsce jest pod ziemią szczurze pasożytniczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz jednak zryty łeb:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obscure Sphinx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz koleżanek czy co, no chyba że na haju są i niezdolne do konwersacji z twoim umysłem. To pisałam ja Ania Czerska pamiętasz mnie pasztecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie black, ale ja black metalowych ogolnie znam bardzo malo xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiaszatanistka1994 dziś To chyba nie black, ale już sprawdzam S*P*I*E*R*D*A*L*A*J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak byłaś tak pijana i zaćpana to wiadome że nie pamiętasz ostatni festiwal podpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiaszatanistka1994 dziś bo wole męskie towarzystwo No wiadomo ciągnięcie druta za fajkę i ścieżkę amfetaminy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez sa fora dla metali itp,czemu tam nie piszesz ,tylko tutaj ? Jest pelno stron , fora na kazdy rodzaj muzyki metalowej... Dziwna jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pobieznym przesłuchaniu to Obscure Sphinx całkiem mi sie podoba mimo iż dziwne klimaty :D "Jak byłaś tak pijana i zaćpana to wiadome że nie pamiętasz ostatni festiwal podpowiedź." Nigdy nie zażywałam żadnych narkotyków, a marihuane paliłam ostatnio z 2 lata temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wogole masz nick beznadziejny. Nie wiesz co to jest satanizm. nie jestes zadna satanistka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Przeciez sa fora dla metali itp,czemu tam nie piszesz ,tylko tutaj ? Jest pelno stron , fora na kazdy rodzaj muzyki metalowej..." a tu jest zakaz pisania o metalu? Przeciez fanów metalu jest na tym forum troche, a nawet powiedziałabym, ze sporo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś tu zadał trafne pytanie, czemu tu piszesz? Jest raptem garstka fanów metalu tutaj i w większości nie chce nam się gadać o tym czego słuchamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wogole masz nick beznadziejny. Nie wiesz co to jest satanizm. nie jestes zadna satanistka." Który to już raz pisze, że nick jest humorystyczny? 150? Czemu na swiecie żyją tacy upośledzeni ludzie jak ty co wszystko biorą na powaznie? A o sataniźmie to już stoczyłam tu niejedną dyskusje, idź sobie poszukaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ona twierdzi że nic nie bierze jak teraz ewidentnie widać że wciągła amfetamine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatni post był w 2012 roku - jeden taki temat może się rozwinąć, ale nie ciagłe zakładane od nowa wałkowanie jednego. Chyba sama widzisz, że właściwie nikt nie rozmawia z Tobą o konkretnych zespołach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domyslilam sie bo nick ,,szatanistka ,, a nie sataniska. Ale nie widzisz jak Cie tutaj traktuja/? szukaj znajomych na tamtych forach. Oczywiscie ze mozna Ci pisac ,ale nie uwazasz zebys miala lepsze samopoczucie dgybys pisala na te tematy z ludzmi z Twoich klimatow? ktorzy wiedza o co chodzi?wybrac sie razem na koncetrt ,pokazac fotki zkoncertow?itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ale nie widzisz jak Cie tutaj traktuja/? " W różny sposób, raz lepiej, raz gorzej. "szukaj znajomych na tamtych forach." nie szukam znajomych, jestem na to zbyt aspołeczna, ci co ich mam mi wystarczą :D "Oczywiscie ze mozna Ci pisac ,ale nie uwazasz zebys miala lepsze samopoczucie dgybys pisala na te tematy z ludzmi z Twoich klimatow?" Oni sa nudni, bo nie gadają takich bzdur jak ludzie na kafe i kłótnie z nimi są zbyt fachowe :classic_cool: "wybrac sie razem na koncetrt ,pokazac fotki zkoncertow?itp" Przeciez mam z kim to wszystko robić, więc o co chodzi? Nie kazdy musi poznawać znajomych przez internet bo ich nie posiada w realnym świecie :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaszaniasta o polityce porozmawiaj gimbazo ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×