Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Uwielbiam zapladniac dziewczyny a potem je olewac i zostawiac

Polecane posty

Gość gość

Samym sobie zeby sobie radzily i tak maja juz z***** zycie bo kto je z moim dzieckiem bedzie chcial? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciągle opowiadam o tym pielęgniarkom, a one śmieją się ze mnie i znowu wiążą w pasy :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciasto na naleśniki będzie delikatniejsze, jeżeli do przygotowania go użyjecie mineralnej wody gazowanej. Ubić jajka z odrobiną soli. Dodać mąkę, wlać mleko i wodę. Dokładnie wymieszać i sprawdzić, czy ciasto ma dobrą konsystencję, podnosząc łyżkę pionowo - powinno spływać i jednocześnie pokrywać powierzchnię łyżki. Smażyć naleśniki na płaskiej patelni na klarowanym maśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super, bo sie zblizam do 40-ki , chcę dziecko,a jako samotna nie mam szans na in vitro więć potrzebuję jakiegoś dawcy, ale żeby potem niczego nie chciał ode mnie i od dziecka. Daj nr telefonu i zaświdczenie ze jestes zdrowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:14 star*****ie tykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to ty murzyn jestes? Bo podobno murzyny tak sie płodzą, robią babom dzieci i idą robic następnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:14 star*****ie tykam no to tykniesz, przeciez tylko do rozpłodu sie nadajesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:21 ale nie jestem nekrofilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukraińcom zawdzięczamy jedną z najsmaczniejszych i najbardziej popularnych zup kuchni polskiej. Polecam na zimę! Fasolę namoczyć na noc. Następnego dnia ugotować do miękkości, odsączyć. Mięso i grzyby zalać zimną wodą i gotować 1 godzinę z zielem angielskim i liściem laurowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a uwielbiasz też płacic alimenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczyścić warzywa. Marchewki, pietruszki i buraki pokroić w słupki, półplasterki lub zetrzeć na tarce o dużych otworach (zupa ładniej wygląda, bo jest bardziej klarowna, jeśli pokroimy, ale szybciej jest zetrzeć na tarce). Dodać warzywa do zupy. Pora pokroić w talarki. Dodać do zupy. Ziemniaki pokroić w kostkę. Kapustę poszatkować. Dodać do zupy ziemniaki i kapustę. Gotować 10 minut. Wyjąć mięso, pokroić na kawałki, dodać do zupy. Dodać fasolkę. Doprawić przecierem pomidorowym, kwasem z buraków, sokiem z cytryny, roztartym czosnkiem, cukrem, solą i pieprzem. Dolać śmietankę. Dodać posiekany koperek. Podawać z połówką jajka na twardo. Uwaga: Zupa smakuje lepiej następnego dnia. Zamiast śmietanki można użyć śmietany 22%, ale wtedy smak będzie ostrzejszy. Do zupy można też dodać obrane, pokrojone w kostkę pomidory. Wersja wegetariańska bez mięsa smakuje równie wspaniale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:21 ale nie jestem nekrofilem. ale co masz do gadanie, nic soba nie reprezentujesz, jedyna wartość to to że masz fiuta, to rób co ci każą i nie pyskuj. tacy jak ty nie maja prawa wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amerykańskie naleśniki Puszyste, pulchne, pachnące i bardzo sycące – przyrządź samodzielnie pyszne pancakes i rozpocznij słodko nowy dzień! Przygotowanie Żółtka ucieramy z cukrem i cukrem wanilinowym, następnie dodajemy roztopione masło. Do utartych żółtek z cukrem i masłem stopniowo wlewamy mleko. Następnie dodajemy przesianą mąkę z proszkiem do pieczenia i sodą. Na końcu do składników dodajemy szczyptę soli oraz ubite na pianę białka. Wszystkie składniki mieszamy. Naleśniki smażymy na patelni posmarowanej olejem lub na klarowanym maśle. Naleśniki smażymy z obu stron do uzyskania ciemnozłotego koloru. Z usmażonych naleśników układamy stos. Naleśniki podajemy z sosem, dekorujemy filetami z pomarańczy. Sos Serek homogenizowany przekładamy do miseczki, do serka dodajemy jogurt oraz cukier puder. Całość mieszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do naleśników warto dodać syropu klonowego❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super przepis, ten ostatni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam bardzo duzo do gadania i powtarzam jeszcze raz STARUCH NIE TYKAM. Alimentow nie place. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Tajemniczy_
Autorze przecież ty tak jak ja ci/pkę widziałeś tylko na ekranie monitora :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×