Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paulinaz0

Uzależnienie od bioenergoterapii!!!:-((((

Polecane posty

Gość paulinaz0

Witam! Mam ogromny problem i mam nadzieje ze ktoś będzie w stanie mi pomoc, doradzić:-((( Mój mąż 5 lat temu poznał człowieka, który przedstawił mu się jako bioenergoterapeuta. Zaczęło się od sesji, które były raz do dwóch razy w tygodniu. Teraz po takim czasie jeździ do niego codziennie, stał się od niego uzależniony. Człowiek który podaje się za bioenergoterapeutę, nie ma żadnego przyuczenia do takiego "zawodu". Zakazuje chodzić mężowi do lekarza, brania jakichkolwiek leków. Non stop wykrywa u męża jakieś choroby, a on we wszystko wierzy. Całe nasze życie kreci się w około "bioenergoterapii". Mąż półtora roku temu rzucił prace, bo stwierdził ze terapia jest najważniejsza i uważa ze mu to pomaga. Wszystkie nasze oszczędności przepadły na leczenie u tego oszusta. Dowiedziałam się również ze przez tego człowieka zmarły już 3 osoby, jak tłumaczył mi to mąż podobno dlatego ze po kryjomu brały leki, co było zabronione przez "bioenergoterapeutę". Potrafi wykrywać choroby przez telefon, nigdy nie widząc człowieka na oczy, przy tym wyłudza pieniądze. Wraz z najbliższa rodzina staramy się zrobić coś z cała ta sytuacja, lecz mąż jest tak w niego zapatrzony ze żadne argumenty do niego nie docierają i powiedział ze jak zrobimy cokolwiek na niekorzyść tego człowieka to ze się zabije. Jeżeli jest ktoś kto ma podobny problem lub doświadczenie w takich sytuacjach i jest mi w stanie jakoś pomoc to bardzo proszę o kontakt. Jest to dla mnie bardzo ważne, bo już nie wiem jakiej pomocy mam się chwytać. Z góry dziękuje i czekam na jakiś odzew. Mój e mail: paulinaz0@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedynym sensownym wyjściem jest rozwód:P.Chopciaż przyznam ze konowały czesto nie roznia się od tego"bioenergoterapeuty":P.A ten rzekomy buioenergoterapeuta jak się wabi:P?A nawet jak to prawda ze mężuś jest chory to powinien stosować zdrową dietę a nie jakieś czary mary:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STANISŁAW KRAMARCZYK
Jestem bioenergoterapeutą i jak już pisałem na różnych postach należy uważać na oszustów pseudo bioenergoterapeutów. Bioenergoterapeuta nie może ingerować w leczenie medyczne, w żadnym wypadku nie wolno mu odradzać przyjmowania leków lub robienia badań, chyba że ma dyplom lekarza medycyny. W Pani sytuacji proponuję zgłosić ten fakt na policji bo to co robi ten Pan jest oszustwem i przestępstwem. Tyle razy już pisałem, gdy udajecie się do bioenergoterapeuty proszę sprawdzić jego wiarygodność oraz posiadane uprawnienia do wykonywania zawodu bioenergoterapeuty. Gdyby chciała Pani coś więcej się dowiedzieć to proszę wejść na moją stronę tam podaję numer telefonu i inne dane www.stanislawkramarczyk.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa bez niczego
a co jest męzowi? nie wygląda to dobrze.. może nie róbcie na niekorzyśc tego człowieka tylko na korzyść meża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STANISŁAW KRAMARCZYK
Ja tylko odpisałem na post, co ta Pani powinna zrobić. Jak chcecie żeby dalej ten człowiek niszczył innych łącznie z mężem tej Pani to nic nie róbmy, a poza tym nie piszmy takich postów o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabella***
nie rozumiem słów "nie niszczmy" czy "nie róbmy" w twoim poscie. Koles od pauliny jest najprawdopodobniej jakimś hipnotyzero-naciagaczem. Ale bioenergoterapeuta to najczęsciej zuooo :P Posługuje sie mocami których okiełznał odrobinę i które dają mu poczucie władzy i siły.... a często niszczy duchowo swoich pacjentów i oddala ich od Boga w strone magii. Pomijając juz takich, którzy kaza odstawic leki, bo i tacy sie zdarzają - i pacjent albo umiera albo na przeszczepach laduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinaz0
Właśnie nie chcę aby moje jakiekolwiek działania doprowadziły do tego że stanie się coś poważnego mężowi:-((( Chyba zrobię tak jak doradził mi Pan Stanisław, pójdę z tym na policję bo to chyba najbardziej racjonalne wyjście, mam nadzieje że to coś da:-(((( Ale mimo wszystko proszę osoby które mają lub miały podobny problem o kontakt:-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdjhg
Kochani nie chodźcie do bioenergoterapeutõw.te ich energie ktõrymi sié zajmujã pochodzą od złych duchõw.oni potrafią hipnotyzować i wyłudzać pieniądze.jestem ofiarą bioenergioterapi.po tych ich dziwnych zabiegach w domu zaxzeło mi straszyć i wylądowałam z rodziną u EGZORCYSTY.miałam egzorcyzm w Zielonce u egzorcysty Marcina Hołuja.Dopiero modlitwy i moje nawrõcenie sercem uwolniło mnie od złych duchõw i od uzależnienia od bioenergoterapeuty.Tylko Jezus uzdrawia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia 12345
Kochani nie chodźcie do bioenergoterapeutõw.te ich energie ktõrymi sié zajmujã pochodzą od złych duchõw.oni potrafią hipnotyzować i wyłudzać pieniądze.jestem ofiarą bioenergioterapi.po tych ich dziwnych zabiegach w domu zaxzeło mi straszyć i wylądowałam z rodziną u EGZORCYSTY.miałam egzorcyzm w Zielonce u egzorcysty Marcina Hołuja.Dopiero modlitwy i moje nawrõcenie sercem uwolniło mnie od złych duchõw i od uzależnienia od bioenergoterapeuty.Tylko Jezus uzdrawia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się , bioenergoterapeuci czerpią swoje moce od demonów, wystarczy poczytać, pooglądać świadectwa byłych bioenergoterapeutów nawet oni potrzebowali modlitw o uwolnienie albo egzorcyzmów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o dobrego bioenergoterapeutę to polecam się zapoznać z tą stroną: http://energiaduchowa.pl Jedna z nielicznych które są warte zaufania. Uwaga na oszustów, jest ich wielu. Polecam sprawdzonych i skutecznych specjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×