Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

uzależniona od gry,pomocy

Polecane posty

Gość gość

No więc tak,od roku gram w pewną gre i coraz bardziej czuje sie uzależniona.Zdarza mi się nie grać tydzień,miesiąc ale ja ciągle powracam.Jak mam z tym skończyć? Proszę pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCCC
A jaka to gra? tak z ciekawości pytam. Ja też uzależniłam się od pewnej gry,ale 2 dni temu zepsuł mi się laptop,a na starym stacjonarnym za słaba karta graficzna i procesor...i usycham!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCCC
Dla mnie to masakra. Należę do klanu i nie mogę iść z nimi na misję,ani indywidualnie pograć (gra online MMO). Jak popsuł mi się laptop to beczałam jak małe dziecko, a "stara baba" jestem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra,bardzo chcę z tym skończyć ale nie umiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fatumseparatum
zrób coś wartościowego w życiu i naucz się, że gra to rozrywka od rzeczy wartościowych w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łatwo mówić, a raczej pisać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fatumseparatum
no to zrób coś, a nie pisz, że łatwo pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staram się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to jest silniejsze ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fatumseparatum
Chciałabyś faceta, co na Ciebie poleci, bo masz fany ranking w grze na czele życiowych priorytetów? Litości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No raczej,że nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCCC
Tibię przerabiałam wcześniej, a jestem uzależniona od (nie wyśmiejcie mnie) Tanki online. Jeździsz, strzelasz, ulepszasz bronie, kadłuby czołgów, mierzysz się z innymi użytkownikami i zgarniasz diaksy (waluta w grze) i czatujesz. Jestem wściekła przez tego laptopa, bo już miałam ulepszać Freeze do m2 i Hornet do m2 :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak 'pokonalas' chęć gry w Tibie? Strasznie uzależnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego mialabym Cię wysmiac? Prędzej Ty mogłabyś mnie wysmiac,bo gram w Tibie,grę która jest chodzącym uzależnieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie w pewnym wieku po prostu gry zaczęły nudzić, wszystkie MMO są prawie na jedno kopyto, zdałam sobie sprawę, że to strata czasu. Zwykle co nasz trzyma w grach to głównie fajni ludzie, gildie itd. Zobacz czy mozesz z nimi utrzymywac stosunki przyjacielskie po za gra, gadac na facebooku, emailowo, czy mozecie sobie razem pograc w jakąś niezobowiązującą grę jak LOL od czasu do czasu....zobaczysz ze MMO nie jest wcale potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja gram w thesettlersonline

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też gram w Tanki . Skoro ulepszasz do m2 to jaką masz rangę? Pewnie dużą. Ja na razie ulepszyłem ogień do m1, a wszystko inne mam do m0. Mam rangę First Sergerant (gwiazdka z dwoma poziomymi<<) i to nawet nie półmetek rang. Gram od pół roku i strasznie mnie to wciągnęło. Co zrobić, żeby dołączyć do jakiegoś klanu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
First Sergerant (gwiazdka z dwoma poziomymi V ) miało być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się nazywa ta gra ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCCC
Mam rangę Captain czyli cztery romby. Gram ponad 1,5 roku niemalże codziennie. Od twojej rangi będzie coraz trudniej, bo kolejne rangi nabija się długo. Co zrobić żeby do klanu dołączyć? Spełniać wymagania sprzętowe, niektóre klany mają jasne zasady że to i tamto musisz mieć poulepszane, niektóre piszą o rocznym lub większym doświadczeniu, to zależy, ranga się liczy też. Im większe umiejętności to też tym lepiej. Ja się wahałam nad kalnem, ale w końcu postanowiłam spróbować i nie żałuję. Klan opracowuje strategie,a nie tylko jeździ i strzela, współpracuje- każdy na misji ma określone zadanie do wykonania (np: obrona flagi,snajperowanie), broń i czołg jakie bierze itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może sobie pogram ale muszę wiedzieć że nie ma możliwości kupna konta premium albo czegokolwiek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCCC
Nie ma premium,ale za sms lub przelew możesz dokupić dużo diaków i wybrać range pass, czy jakoś tak (kosztuje 12000 diaksów) i ulepszać bronie nawet do m3 (też kosztują ale m3 to już nie mało diaksów)już od rekruta (świeżak). :) ale najlepiej najpierw nauczyć się grać (opanować przyciski) strzałki (boki, przód, tył - można robić też kółka np: strzałka przód ze strzałką w bok) z - lufa w lewo, x - lufa w prawo, c - lufa wyrównana ( bo czasem jeden strzela ci w bok i jeśli a drugi na wprost, tym sposobem szybko wyrównujesz lufę na przód). Jak zaczniesz grać to odrazu na starcie masz 500 diaksów, wejdź do garażu i kup lufę Twins (150 diaksów) ma nieskończoność amunicji,nie musi się ładować i wymordujesz wszystkich świeżaków i zgarniesz najwięcej diaksów jeśli będziesz najlepszy na planszy. Tyle ode mnie , grę POLECAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCCC
Aha strzelasz spacją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, jak można coś kupić to odpada. Ja gram w jedną grę mmorpg co niczego nie można kupić ale po angielsku i tylko tak można gadać i jest pełne role play ale fajnie. Tylko nie mam do tego głowy teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCCC
Nic nie kupujesz za prawdziwe pieniądze, tylko za walutę w grze (którą zdobywasz na misjach i za rangi też dostajesz diaksy). Ja nic nie kupowałam za realną kasę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale za sms lub przelew możesz kupić diaxy to dzięki. Nie wchodzę. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCCC
I paczki diaksów spadają na planszę,co "złowisz" (wjedziesz na to) to twoje. Mi się udało złowić oprócz diaksów za misję niezliczone paczki z diaksami i w tym 7 gold boxów,każdy po 3000 diaksów. :) Oprócz tego spadają wzmacniacze do broni,apteczki, nitro (przyspieszenie) itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCCC
Spoko, nikogo nie będę przekonywać, ale grę uwielbiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×