Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Palikarp

użyto niedozwolonych znaków

Polecane posty

taki tekst otrzymuję, gdy chcę dodać 'nowy temat' o meczu Lewandowskiego , grającego teraz dla Bayernu z Roma , wygrany mecz z wynikiem 7 do 1 dla Bayer, chciałem napisać więcej a otrzymuję info, że 'użyto niedozwolonych znaków ' , nie piszę żadnych przekleństw a system sam blokuje wysłanie wiadomości , DLACZEGO ?

Udostępnij ten post

Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używasz znaków interpunkcyjnych,wykrzykników,zapytajników itp?

NIE, chcę wstawić tekst przekopiowany z PAP i ten tekst jest odrzucony z automatu , adminie , w tekstach PAP nie ma żadnych przekleństw, wulgaryzmów , normalna informacja , więc dlaczego system Kafeterii odrzuca taki tekst ?

Dziwne,prędzej spodziewałabym się informacji zwrotnej o spamie.

dla próby spróbuję jeszcze raz tu wkleić wiadomość podaną przez PAP , zobaczymy czy pójdzie , już wrzucam

Piłka nożna - Liga Mistrzów - Klęska Romy w starciu z Bayernem IAR - Sport 21 Paź 2014, 23:59 21.10.2014 (IAR) - Grająca w grupie E Roma przegrała u siebie z Bayernem Monachium 1:7. Głównym winowajcą porażki rzymskiego klubu okrzyknięto bramkarza Morgana De Sanctisa, na którego miejscu - według kibiców - powinien był się znaleźć Polak, Łukasz Skorupski. O klęsce Romy w konfrontacji z Bayernem - rzymski korespondent PR, Marek Lehnert: W pierwszej połowie goście strzelili aż pięć bramek - dwie Robben, a po jednej Goetze, Lewandowski i Mueller. Siedzący na ławce rezerwowych piłkarze rzymskiego klubu udawali, ze ich nie ma, by przypadkiem nie zagrać w meczu, który już wtedy był straszliwą klęską. Trener Romy Rudi Garcia zlitował się nad kapitanem Francesco Tottim i w drugiej połowie nie wpuścił go już na boisko, by nie brał udziału w tej kompromitacji. Na moment jedynie zaświtała nadzieja, ze wszystko jeszcze da się odrobić, gdy pierwszą i jedyną bramkę dla Romy strzelił napastnik Gervinho. Wbrew przyjętym regułom sprawozdawcy mówili, że w drugiej połowie gospodarze prowadzą jeden do zera... Potem jednak następne dwie bramki dla Bayernu Monachium strzelili Ribery i Shakiri i wiadomo było, że wszystko stracone. Wielu kibiców Romy nie czekając na koniec spotkania opuściło stadion, nikt jednak nie gwizdał, co uznano za przejaw ogromnej szlachetności. Za dwa tygodnie już rewanż w Monachium, którego nikt w tej chwili nie potrafi sobie nawet wyobrazić. Może jedynie Łukasz Skorupski, drugi do wtorku bramkarz Romy. Naczelna Redakcja Sportowa PR / d / M.Lehnert / mw/Informacyjna Agencja Radiowa (IAR)