Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zabcia220

Vacu line Poznan

Polecane posty

Gość zabcia220

czesc dziewczyny Czy ktos wie gdzie znajduja sie urzadzenia z lini Vacu Line w Poznaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmo223
wiem o Olimpie ul. Smoluchowskiego, Atlantisie na Slowiańskiej i studio na sw. marcinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc polecam cio vacu well wejdz na strone www.vacuwell.pl i tam wyswietla Ci sie adresy gdzie mozesz z tego skorzystac a poznaniu jest napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna110804
Polecam Vacu Well w Poznaniu na Murawie 37B 1 WEJŚCIE GRATIS karnet 10 wejść 200 zł karnet 20 wejść 350 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIASTOPIEKNA
Salon Odnowy Biologicznej "MIASTO PIĘKNA" istnieje od kwietnia 2007 roku. Mieścimy się w samym centrum Gdyni, przy ul. Starowiejskiej 54/3. Dla naszych klientów mamy do dyspozycji 5 nowocześnie wyposażonych gabinetów zabiegowych i oferujemy szeroką gamę usług indywidualnie dobranych do potrzeb i oczekiwań klienta - zabiegi zarówno na ciało jak i twarz. Z nami pozbędziesz się cellulitu, wymodelujesz swoje ciało zadbasz o twarz, dłonie i stopy MOŻNA SKORZYSTAC U NAS Z TAKICH ZABIEGÓW JAK : -RF z mezoterapią -MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA -LIFTING MANUALNY Z JONOFOREZĄ -MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA -OCZYSZCZANIE DE LUX- -DERMO -RF Diathermy LavaTRON- -DREAM HEALTHER -ENDOMASAŻ -VACU WELL -ROLLMASAŻ -Kombinezon odchudzający- 4 w 1 -ALOESOWY ZABIEG UJĘDRNIAJĄCY I PODNOSZĄCY BIUST -PELLING CAŁEGO CIAŁA -Masaż relaksacyjny oraz stemplami ziołowymi TO ORAZ WIELE INNYCH ZABEGÓW ZNAJDĄ PAŃSTWO U NAS NA STRONIE INTERNETOWEJ WWW.MIASTOPIEKNA.PL MAMY BARDZO DOBRY SPRZĘ I JESZCZE BARDZIEJ KONKURENCYJNE CENY Adres Ul. Starowiejska 54/3 81-356 Gdynia TEL: 058 661 40 63 GSM: 516 859 398 e-mail: salon@miastopiekna.pl Czekamy na Ciebie: Pn - Pt: 09:00 - 20:00 Sobota: 09:00 -15:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę polecić studio Master-Fit na Naramowicach, www.master-fit.pl. Miła atmosfera i niedrogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiurnia
Bieżnia Vacu jest też na osiedlu Boleslawa chrobrego w poznaniu, obok spóldzielni mieszkaniowej, w nowym bloku (między Zlotym groszem a bankami. Atmosfera supersympatyczna, ceny wyjatkowo niskie, (za 10 wejść poniżej 200 zł), do tego rolletic z podczerwienią, platforma wibracyjna i dwoje przesympatycznych trenerow, ktorzy dopasują ćwiczenia każdemu. Na miejscu mini silownia i orbitrek. POLECAM!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaki
zapisalam sie niedawno do studia master-fit na naramowicach, jestem bardzo zadowolona.Studio ma bardzo mila atmosfere, obsluge, a do tego-co jesr rzadkoscia w takich miejscach-wygospodarowany kacik dla dzieci:))cenowo tez nie ma co narzekac,zwlaszcza,ze sa juz pierwsze efekty:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atlantis na Słowiańskiej kiedyś w miarę fajnie,dziś nie polecam, ciągle mają sprzęt zepsuty,udzielają sprzecznych informacji,obsługa jest mało kompetentna i niegrzeczna- szczególnie odnosi się to do Panów,nie szanują klientów (do kobiet odnoszą się arogancko ), atmosfera okropna !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam niczego co ma w nazwie vacu. Bylam kiedys w Przezmierowie w Glamour na rowerku w podcisnieniu. Musiałam załozyc oblesny pas neoprenowy lekko spryskany jakims płynem ( moze był do dezynfekcji, ale nie miał zadnego zapachu więc moze to była woda). W kazdym razie chwilę wczesniej miał o ktos inny i był spocony. Załozyłam ten pas, chociaz brzydziło mi się strasznie, nastepnie miałam jedhac na rowerku. Cisnienie zaczeło mi strasznie ściskać brzuch i przesuwać moje wnętrzności w kierunku dołu. Akurat mój brzuch był całkiem płaski, bardziej zależało mi zeby wyszczuplić biodra i uda. Wytrzymałam tylko 5 min, bo miałam wrazenie, ze za chwilę nabawię się przepukliny lub czegoś gorszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×