Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AdriannaKosecka

VITALASH lash expert moja opinia

Polecane posty

Gość AdriannaKosecka

Hej dziewczyny! Czy używałyście już tego nowego produkty Vitalash? Przez przypadek ostatnio znalazłam reklamę w Internecie i zdecydowałam, że kupie i spróbuje. Pytam, z tego względu, że jestem mega zaskoczona działaniem Vitalash i zastanawiam się czy to ten produkt tak zadziałał czy to może ze mną coś sie dzieje... Po tygodniu moje rzęsy stały się dłuższe i grubsze, i to zdecydowania. Polecam Wam dzieczyny, czasami takie niewinne produkty gdzieś w internecie mogą zdziwić, sama sie o tym przekonałam. No i cena jak na kosmetyki tego typu bardzo niska! Piszcie co myślicie!!!!! Ada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też ostatnio zamówiłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co z tego. Najlepsze są odżywki Revitalash, przebadane przez 5 niezależnych instytucji, więc są bezpieczne, a po za tym na 100% skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doklejcie sobie! Najlepszy sposób!!! hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania i Gosia
Polecam Vitalash, razem z siostrą postanowiłyśmy sobie zamówić i jesteśmy mega zadowolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania i Gosia
Polecam Vitalash, razem z siostrą postanowiłyśmy sobie zamówić i jesteśmy mega zadowolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POLECAM VITALASH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość15156
ładna ściema poczytajcie na wp i onecie o tej odżywce i zobaczycie o czym mówie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAGA kolejne oszustwo !!! Nie zamawiajcie, to kit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie, nigdzie nie ma tego produktu w sprzedaży ani wiarygodnych opinii na jego temat. Rzeczywiście telefon ciągle zajęty i brak adresu firmy. To budzi podejrzenie, dlatego nie będę ryzykować chociaż mało brakowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Revitalash jest najlepszy, niezastąpiony i bezpieczny. Polecam, nie warto ryzykować !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czysty SPAM! Każdy przy zdrowych zmysłach i odrobinę znający się na fizjologii człowieka wie, że na regenerację włosów (gdziekolwiek na ciele) potrzeba kilkunastu tygodni! Jaki efekt może być po tygodniu????? Chyba tylko w kieszeni. A ta wasza pożal się boshe odżywka...super tania miesiąc kuracji 99zł/69zł (bo właśnie masz zamiar zamknąć stronę z hukiem) to daje w sumie...420 zł/pół roku, bo na tyle minimum starcza oryginalna Revitalash. I sorry kosztuje 350 zł. Nie dajcie się nabierać na te stronki bez adresów, telefonów, ziejące i krzyczące, jaka to z******ta okazja! Masakra. Mam wrażenie, że jestem traktowana jak kompletna idiotka będąc ogłupiona tak agresywną reklamą, nastawioną na szybki zysk firmy i...ZNIKNIĘCIE Z SIECI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że to oszustwo. Kolejne takie zresztą, jak ktoś wpisze w google Piotr Kaszubski to naciągniętych na Lipocare, Błonnik Beta, Liposuction, NCTF, ze 3 różne "cuda" do rzęs znajdzie setki. A ile osób się wstydzi przyznać, że dało się orżnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Własnie chciałam znowu zamówić bo mi się kończy,ale nie wiem gdzie kupjć.Jestem z niej bardzo zadowolona.Trzeba trochę czasu żeby rzęsy urosły ale teraz efekt jest i chcę go podtrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie kupić? Na szczęście nigdzie! Pan Kaszubski, twórca tego oszustwa (i wielu innych) właśnie jest ścigany przez prokuraturę i niedługo pójdzie za kratki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×