Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kaarroollinnna

Vitalash opinie

Polecane posty

Gość Kaarroollinnna

Hej dziewczyny:) Mam pytanie używałyście kiedyś odżywki Vitalash? Czytałam wiele o takich odżywkach zawierających formułe TM 3110 complex, ale z tego co czytałam Vitalash ma największe jego stężenie, dletgo chyba na niego się zdecyduję. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używałam i jest rewelacyjne ;D wcześniej kupowałam masę odżywek do rzęs i nic, a Vitalash jest genialny<3 Polecam u mnie się sprawdziła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuuuzzika
Używam już 1,5 miesiąca i jestem zachwycona jak najbadziej :)) Polecam wszytskim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcześniej marzyłam o długich rzęsach i katowałam je tuszami do rzęs, przez co były jeszcze bardziej osłabione. Postanowiłam zainwestować w dobrą odżywkę i sukces! Produkt genialny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam jak najbardziej ten produkt, stosuję go od 2 tygodni i zakochałam się w nim. Vitalash jak najbardziej działa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angell2101
Ja miałam te sam problem z przedłużaniem i tragedia. Ciągłe przedłużanie rzęs sprawiło, że rzęs miałam coraz mniej, bo jak wiadomo przedłużanie osłabia włoski, obciążone dodatkowymi rzęskami wypadają. Posanowiłam przestać przedłużać i znaleźć coś co je wzmocni. Kupiłam Vitalash i byłam zdumiona efektami. Wow moje rzęsy stały się długie, mocne i gęste. Zrezygnowałam z przedłużania i uwaga uwaga z tuszu do rzęs również, ponieważ moje rzęski są tak spektakularne, że nie muszę ich niczym malować ;) Polecam, nie czekajcie tylko kupujcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio tak działa? Kurczę właśnie ją zamówiłam i czekam na przesyłkę, ale jak czytam Wasze opinie to nie mogę się doczekać aż ją dostanę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam, używam i działa :) Jestem zadowolona zamówiłam kolejną paczuszkę tym razem dla siebie, mamy i przyjaciółki ;D Wy też nie czekajcie tylko kupujcie bo warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki Vitalash mam zdrowe i mocne rzęsy. Kupiłam bo po ciąży miałam strasznie osłabione rzęsy i włosy. Wielkim zaskoczeniem był efekt. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, czy Wy rzeczywiście macie takie same efekty jak ja? Stosuję Vitalash od 3 tygodni i myślałam że mi się wydaje, ale moje koleżanki cały czas pytają mnie co się stało że tak ładnie wyglądam :) wszytsko to jest zasługą Vitalash moję rzęsy są długie i gęste jak po jakimś przedłużaniu :) Kocham Vitalash i nigdy się z nim nie rozstanę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Działa działa, wypróbowałam masę odżywek do rzęs i nic nie działało aż tu nagle Vitalash i wow, efekt kosmos :) POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ja używam i moja przyjaciółka też. Obie jeteśmy zachwycone, rzęsy rzeczywiście są dłuższe i wyrastają nowe włoski :D Hurrra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też użwyam i jestem zachwycona rezultatem :) Rzęsy rzeczywiście są gęstsze a wszytsko przez to, że wyrastają mi nowe rzęski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham Vitalsh i chyba nie muszę mówić nic więcej jak to, że jest genialny i nie rozstanę się z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też używam i jestem meeega zadowolona. Nowe rzęski już rosną i smaruję dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uzywam odzywki od 1,5 tygodnia i widze jak nowe rzesy rosna, to jest zajebiste bo nigdy nie mialam takich gestych rzes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetaKKKI
Polecam ten produkt z pełną stanowczością, wypróbowałam kilka odżywek z różnych firm i nic nie działało postanowiłam że ta będzie ostatnią i rzeczywiście będzie bo działa i nie mam ochoty testować nic nowego bo znalazłam swój ideał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jejku jak przeczytałam Wasze opinie to kupiłam i czekam z niecierpliwością jak to będzie u mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaka8988
To jest najlesza rzecz jaką kupiłam w ostatnich 5 latach! Efekt mnie zaskoczył bo liczyłam na odżywienie i wmocnienie, ale nie na aż takie i dodatkowo rzeczywiście rosną mi nowe rzęsy,a myślałam, że to tylko zachęta producenta. Genialny produkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laseczki, ta odżywka działa, oczywiście troche sceptycznie do tego podeszłam, ale tadam :P moje rzęsy są gęste, zdrowe i długie. Szczególnie polecam ze względu na to, że w wakacje plaża, woda, basen nie miałam jak malowac rzęs a teraz nie muszę. Moje rzęski są genialnie długie i gęste przez co nie muszę się martwić tym czy tusz nie spływa mi po policzkach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatkaPatka
Polecam wypróbowałam na sobie i daje radę! Rzęsy mocne, zdrowe i gęste. Swoje mam naturalnie długie więc na tym nie zależało mi szczególnie, ale widać, że są dłuższe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hurra :) Działa jak najbardziej więc polecam! A co niech wszyscy wiedzą i stosują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam Vitalash od 2 tygodni i super działanie. Koleżanka mi to poleciła, jako alternatywę dla przedłużania i nie żałuję że spróbowałam :) Warto i nie ma co czekac :) a teraz jest jakaś promocja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama kupiła, jak wszytsko co znajdzie na stronach dla kobiet :P no coż taka jej natura i tym razem udało jej się trafić na perełkę :D Produkt, GENIUSZ ja też zamówiłam jak zobaczyłam co stało się z jej do tej pory rzadkimi rzęsami i czekam na efekty bo dopiero 2 dni używam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta0000
Przez rok przedłużałam rzęsy metodą 1:1, wyglądały cudownie, były gęste i czarne, ale strasznie się zniszczyły! Używałam różnych tabletek na porost włosów i paznokci, bo to też niby miało działać na rzęsy ale nic. Nic nie pomogło. W internecie trafiłam na reklamę Vitalash i postanowiłam spróbować. ŻADEN INNY PRODUKT NIE BYŁ TAK SKUTECZNY JAK VITALASH! Moje rzęsy odżyły, są piękne, błyszczące, miękkie i wyglądają jak by były doczepione! Koleżanki wciąż się mnie pytają czy mam sztuczne czy naturalne rzęsy. Jeśli marzycie o efekcie sztucznych rzęs koniecznie kupcie sobie Vitalash.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam :) Szukałam opini w necie o jakiś produktach i trafiłąm na Vitalash i wowowow, jejeje produkt działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znacie ten problem kiedy wychodzicie na plaże i nie możecie użyć tuszu bo za chwilę spłynie Wam po twarzy? Ja już nie! Kupiła Vitalash i stosuję go od 3 tygodni, pożegnałam tusz do rzęs, bo same w sobie są piękne, gęste i długie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze marzylam o gęstych rzęsach i teraz je mam! Dziękuję za Vitalash <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgalll
Długie i gęste rzęsy w tydzien? Ha, myślalam że to kolejny slogan marketingowy, a tu zaskoczenie :) NIe wierzyłam że mogę kiedyś mieć takie rzęsy, są cudowne, piękne, gęste i lśniące. Moje marzenie się spelniło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też stosuję i byłam lekko zszokowana jak skutecznie działa, myślałam że to ściema z tymi nowymi rzęsami ale nie! są nowe małe rzęsy dzięki czemu mam teraz śliczną oprawę oczu jak nigdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×