Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Emma B.

VPU Polska Kedzierzyn Koźle, PolJobCentre Marcin C. OPINIE PROSZE!!

Polecane posty

Gość Emma B.

Witam, jak w temacie czyli mam zamiar NIEBAWEM wyjechac do Holandi przez jedna z powyższcyh agencji które swe siedziby mają w Kędzierzynie Koźlu gdzie w pierwszej jest V-ce prezesem a drugiej zarazem włascicielem niejaki pan Marcin C. Czy są wiarygodni, czy płącą i dają tyle godzin ile deklaują i czy na czysto faktycznie po wszelakich odtraceniach tzn. opłatach mieszaniowo - ubezpieczeniowcyh łacznie miesiacznie wychodzi 900 Kto pracował dla niego tego poporosze o pomoc, nie chce wpakowac sie kolejny raz w kłopty podpisując umowę. Nigdzie nie mozna znaleźć informacji na ich temat. Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milnaa
hej, sama tez mam zamiar niedlugo wyjechac do pracy przez ta agencje, ale zadnych informacji nie moge znalezc na ich temat... ;/ moze jednak Tobie sie to odalo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poniedziałek ma spotkanie w VPU POLSKA ALE NIE WIEM CO ROBIĆ BO NIC NIE PISZĄ TEJ FIRMIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ililili
nie musicie dziękować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co wiecie cos??? bo my jutro mamy wyjezdzaaaaaaccccc, przeciez musi ktos byc w NL od nich luuuuudzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego nie da sie czytac;( fatalny styl i byki ortograficzne! Az razi po oczach.wspolczuje doswiadczenia ale czego Ty sie spodziewalas ? Masz luki we wlasnym jezyku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co Ci do tego jakiego ja stylu używam,pisałam jak umiałam opisać nie musisz czytać jak Ci się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic mi do tego;p tylko sie nie dziw ze nie masz pracy z TAKIMI BRAKAMI W PODSTAWOWEJ EDUKACJI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie wiecie może jak tam jest np z odwiedzinami zeby ktoś przyjechał posiedzieć troszkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiek8787
To ja nie rozumiem chyba.Pracowales tam 7 miesiecy i bylez zadowolony?a po 7 miesiacach Cie zwolnili bez powodu? troche to dziwne.Jakbys byl niezadowolony to wrocilbys po miesiacu,a nie po 7.Z tego co pisze nastepny Pan to narzeka na inne godziny pracy niz zona.Czyli praca jako taka tam jest? bo o to chyba przede wszystkim chodzi.Perelka zaraz do Ciebie sie odezwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej wie ktoś może jak tam jest z odwiedzinami jezeli ma się kogoś znajomego w holandii czy może przyjechac na noc albo tylko posiedzieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiek8787
Jezeli chodzi o odwiedziny to podejrzewam,ze to sprawa miedzy mieszkancami domku.Mieszka sie z kims w pokoju,wiec jezeli chodzi o nocowanie to mysle,ze ta druga osoba musi sie zgodzic.A to pewnie ciezko,bo pokoje sa male zazwyczaj,ale to kwestia dogadania.Jezeli to nie jest notoryczne to mysle,ze jakos da sie dogadac.Co do odwiedzin,to jesli ludzie sa w porzadku to raczej nie ma problemu.Zazwyczaj na dole jest salon dla Wszystkich,wiec jak ktos wpadl to jest gdzie posiedziec nie przeszkadzajac wspollokatorom.Ja jak bylam w innym miejscu w tamtym roku to mialam fajna ekipe na domku to zawsze wieczory spedzalismy razem,a w weekendy wpadali dodatkowo znajomi i nikomu to nie przeszkadzalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie wiecie jak tam jest może z internetem ? i w jakie dni jest praca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka1
Jeśli chodzi o odwiedziny to owszem muszą się zgodzić współlokatorzy no i oczywiście musisz powiadomić biuro ,jeśli chcesz by ktoś nocował.Co do odwiedzin krótkich to zależy,mogą nie zrobić z tego problemu ,albo dać Ci kare 50 e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka1
A co do internetu,to na Hotelu jest ,a przynajmniej był ,lecz niestety bardzo słabe łącze wiec nie porozmawiasz przez choćby nawet Skayp'a. A na domkach nie ma no chyba ze ktoś prywatnie sobie weźmie. A dni pracy zależnie na jaka firmę trafisz ,na niektórych pracujesz od poniedziałku do niedzieli,na innych od poniedziałku do soboty ,a na jeszcze innych weekend masz wolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo ze w takich agencjach zawsze bedzie jakis wyzysk najczesciej w sposob calkowicie legalny np pokoje za 80-90 euro za tydzien... ale to ze nie dostaniesz umowy nie oznacza ze sie nie rozliczysz jak ktos napisal ... 2 sprawa to tlumaczenie umow to niczyja wina ze nie znacie jezyka pracowalem w anglii holandii belgii nigdzie ich nie tlumaczyli! I zadko kiedy dawali do reki mowie tu o firmach z ktorych bylem zadowolony zawsze za to na koniec dostawalem dokumen potwierdzajacy odprowadzanie skladek podatku itd na podstawie ktorego sie rozliczas nie bronie firmy ale czasami pracowalem w miejscach gdzie qarunki byly jasno okreslone dostawalem to co mi oferowali nic wiecej jak inni pomimo tego zawsze sie znalazly osoby ktore szukaly dziury w calym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bosze! 200 euro minus noclegi i jedzenie - to co ci zostanie??? wrócisz do Polski bez grosza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
200 euro (za 4 dni roboty) to juz po odliczeniu ubezpieczenia dojazdu i bungala Lepsze pewne 200 euro niz kokosy jakie zapewniaja inne agencje i potem sie okazuje ze nie masz na busa do domu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam. Widze ze nikt nie posiada wystarczajaco wiedzy na temat tej firmy :/ masakra jutro wyjazd!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A poza tym z tego co Pani z biura mowila to z nadgodzinami okolo 320 euro na czysto na tydzien i zjazd 13 lub 14 tydzien do polski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zapomnij później napisać nam co z tego okazało się prawdą,a co nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli bedzie dostep do neta napisze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej i jak tam jest ktoś może na zbiorach z tej firmy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak ci nie uwierzą!!! oni są święcie przekonani, ze za granicą pieniądze leżą ulicy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co wam powiem... Moze i jest w tym troszke prawdy. Ale jak czytam wasze komentarze to az sie dzwie. jedna osoba napisała szczera prawde . NARKOAMNI,ALKOHOLICY... wiec jak jest najprostrza metoda zemszczenia sie na firmie ? oczywiscie oczerniania ja w jaki kolwiek sposob.. Nie wiem nie byłam tam , ale sadze ze tutaj raczej pisza osoby zdesperowane ktorym nie poszło w pracy przez własnie takie nawyki.. a napRAWDE JAK JEST JESLI NIE POJEDZIECIE I NIE SPRAWDZICIE SAMI. Słyszałam wypowiedz jednej dziewczyny ktorabyła tam kilka lat temu z tego biura w rzeszowie i powiedziała jedno bardzo madre zdanie.. Oby nie było NArmokanow i pijakow bo to sie notorycznie dzieje . Czyli jesli ktos ma lewe raczki do roboty , i nie potrafi wstac o danej godzine to jak wy chcecie zarobic pieniadze?? myslicie ze ludzie wam pod nos to podsuna?? nie no sory ale taka prawda jest . Niektorzy sobie mysla niewiadomo co ze sa wspaniałymy pracownikami a przychodzi co do czego to nawet wody na herbate nie potrafia zagotowac.. Wiec ludzie sie zastanowcie nad tym co piszecie .A te osoby ktore czytaja to niech nie biora wszystkiego do siebie bo to jest INTERNET a nie rozmowa na żywo i konkretne dowody.. Skoro tak was skrzywdzili to dlaczego na poczatku nie zastosowaliscie roznych metod?? sa rozne Prawne rzeczy ktore mozna zrobic poprzez nawet telefon czy cokolwiek... i wiele mozna udowodnic.. Wiec pierwsze co to nie bierzcie tutaj wszystkiego do siebie tylko sprawdzcie to w rzeczywistosci na przykładzie innych osob. Pozdrawiam . A jesli ktos chce podyskutowac to zapraszam na gg47145615

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimka66
A ja byłam w tej firmie w tamtym roku i nie mogę narzekać! W tym roku wybieram się jeszcze raz! Dokładnie 4 kwietnia mam wyjazd! Nie prawda co piszą o firmie że okradają czy nie ma godzin! Ja tam godziny miałam owszem zdarzyło się kilka razy że 2 dni miałam wolne ale potem normalnie szłam do pracy, a jak był sezon były też nadgodziny. Nie rozumiem waszych komentarzy! A z tymi pijakami i ćpunami to prawda! Nie wiem po co POLACY tam jadą??po to tylko aby się opalić trawy i pochodzić na imprezy???to jakieś wielkie nieporozumienie!!należy oddzielić pracę od wakacji!!!! Nierobów jest pełno i wrednych podłych ludzisków którzy myślą że za darmo dostaną wypłatę, a potem wypisują jacy to oni pokrzywdzeni!!! ŻENADA!!!! Zastanówcie się wy wszyscy co piszecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszko,a jest tam mozliwosc zatrudnienia jezeli jestesmy juz w Holandii? bo przyjechalysmy do Hagi z innego biura( ciekawe co powiedzielibyscie na jego temat,jak na to narzekacie) i od 2 tygodni ciagle nie ma dla nas pracy.Nie mamy mozliwosci czekac dluzej i musimy znalezc cos na wlasna reke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka8090
Odnośnie zatrudnienia czy biorą ludzi z Holandii to nie wiem, musiałabyś podjechać do biura do nich i zapytać, ale myślę że jeśli będą przyjęcia to raczej tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert_88
mimka proszę też o kontakt. mamy wyjazd również 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie wróciłam z Holandii..duzo zatrudnien a malo przepracowanych godzin bo brak pracy. Uzbrojcie sie w cierpliwość do kordynatorow bo jesli macie problem odbiera telefon wtedy kiedy beda chcieli..wlasnie tydzień temu przyjechalo okolo 60 osob - dla nich im wiecej wyrobionych numerow SOFI tym wieksza kasa , bo przeciez od kazdej osoby maja za to forse. Co do mieszkan to okey aczkolwiek zalezy na jakie towarzystwo natrafisz..mysle ze warto sprobowac aby sie przekonac. Moze a noz dopisze szczescie.;) ale nie ludzcie sie bo moga byc rozczarowania. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×