Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

W co on się bawi? Co chce osiągnąć? Do czego dąży?

Polecane posty

Gość gość

Mam 24 lata. Poznałam faceta starszego o 15 lat. Poznaliśmy się w internecie. Pierwsza randka super. Nie mogliśmy się nagadać. Wygląd, charakter, wszystko ok. Choć naczytałam się tych relacji z randek w realu i bałam się niewypału. A tu miłe zaskoczenie. Druga randka na drugi dzień. Potem trzecia. Były tylko pocałunki. Ale potem już nam było ciężko się zgrać, bo oboje pracujemy, a do tego jeszcze robię studia zaoczne, więc weekendy odpadają. Jednak gdy udaje się nam znaleźć chwilę, żeby się spotkać to on zazwyczaj pól godziny przed spotkaniem wszystko odwołuje. Powody są różne. Że musiał do syna pojechać, a to wpadli znajomi, a to musi dłużej w pracy zostać. Raz się mogło zdarzyć. Wszystko rozumiem. Ale to zdarza się za każdym razem. I jest mi przykro, że w ostatniej chwili odwołuje. Co on chcę osiągnąć? Czy coś ukrywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważaj bo ja też tak miałam. Okazało się że ukrywał żonę. Identyczne zachowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On niczego nie ukrywa - po prostu nie podobasz mu sie zbyt i liczyl na seks a tu "tylko pocalunki" - szuka kolejnej a ty jestes w razie czego - moze sie jeszcze kiedys przydasz wiec nie konczy znajomosci tylko trzyma cie na sznurku. Naprawde jestes tak malo inteligentna ze na to nie wpadlas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważaj bo ja też tak miałam. Okazało się że ukrywał żonę. Identyczne zachowanie x Pokazał mi zdjęcia synka. 10 lat. Niby jest po rozwodzie i nie mieszkają razem, ale odwiedza dziecko. Zazwyczaj jak coś odwoływał to było związane z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie traktuje ciebie poważnie i nie zależy mu na tobie. On w nic nie gra :) To ty masz problem, bo zwyczajnie nie jesteś jego numerem jeden na liście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A widać że, po twoim zachowaniu, że jesteś mało bystra i nie masz charakteru, to traktuje cię tak jak traktuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd mam wiedzieć czy jestem dla niego numerem jeden skoro spotkaliśmy się raptem 3 razy. Wcześniej byłam w związku 3 lata i chłopak takich numerów nie odstawiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dociera do ciebie ze on nie chce byc z toba w zadnym zwiazku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koleś ma Cię gdzieś i tyle, odpuść go sobie i zapomnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czego oczekujesz od faceta z którym spotkałaś się trzy razy? moja rada, nie pisz nie dzwoń nie umawiaj się. Jak będzie chciał, na rzęsach stanie żeby się z Tobą spotkać, jeżeli nie też dobrze bo nie zmarnujesz swojego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nierób.czekaj aż on wyjdzie pierwszy z inicjatywą.jak mu zależy to postara się a jak nie...to znaczy ,że nic z tego nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie mydło a czas płynie swoistym tak tak. Pierwsze spotkanie może się zakończyć seksem w i nic w tym złego. Ja wspominam takie chwile mile. Każdy idzie w swoją stronę albo kończy albo przyjaźń. Nic straconego jeżeli było miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz go usidlic to błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś jego kołem zapasowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyzna prawdziwy i zdrowy może trzy razy dzienne. Wyobraź sobie, że masz okres 10 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie propozycje spotkań były od niego. I za każdym razem odmawia. Nie wydzwaniam do niego. Nie pisze smsów. Nie narzucam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodka Paskuda
może się czegoś wstydzi? Nie możesz z nim szczerze porozmawiać o co mu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×