Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koniec_kropka

w czym chodzicie po domu ?

Polecane posty

witajcie, jestem ciekawa w czym chodzicie \"po domu\", jakby nie patrzec chodzi o kwestię urody w znaczeniu dbania o siebie. przebieracie się po powrocie z pracy / szkoły? jeśli tak to w co? ja z reguły zakładamsportowe spodnie materiałowe i bluzę z kapturem na suwak, ale powiem wam, że czuję się w tym kompletnie nieatrakcyjna, a mieszkam z chłopakiem i chciałabym zakładać w domu coś \"fajniejszego\" ale żeby mi było wygodnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga56
spodnie dresowe i podkoszulek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdy się nie przebieram ;) chyba, że jest np. sobota i nigdzie nie wychodzę, to wskakuje w dres ;) a Twój chłopak niech się przyzwyczaja, że cały dzień nie możesz wypiekniona chodzić ;) proza dnia codziennego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zakładaj spódniczkę i fajną bluzkę ale masz problemy :O ja chodzę po domu w spodniach dresowych i koszulce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czym się różni
rajstopy bawełniane, elastyczna miniówa, dowolna wygodna bluzka Facetowi się podoba, mi jest wygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też lubię dobrze wyglądac nawet w domu, oczywiście liczy się wygoda, dlatego są to raczej sportowe ciuszki, aczkolwiek nie zakładam dresów z powypychanymi kolanami ani powyciąganej bluzy, raczej dopasowane spodnie sportowe i również dopasowana góra w zalezności od pory roku: koszulka, bluzka lub grubsza bluza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaa.....
jak to w czym? w DRESIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńkaaa
najważniejsze to nie jak łajza powyciągana i pomazana --wykluczony dres---całkowicie go wyklucz------ty jak dobrana odzież musi być świerza --mężczyźni to wzrokowcy----a później skarżą się na te dresiary i w końcu latają na zdrady....(z życia wxięte)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona86346354
ja tam w dresie wygladam seksi :P moze ten dres jakis brzydki masz i nie dopasowany.....................ja mam bialy i obcisly leciutko przeswitujacy............widac mi stringi ktore mam pod spodem a spodnie podkreslaja moja figure ......................i ubieram koszulke z golym brzuchem i duzym dekoltem oczywiscie obcislą.... moj facet odemnie wzroku nie moze oderwac i caly zcas tylko by sie kochal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, muszę się wybrać na jakieś zakupy :) przynajmniej w nocy rekompensuje ten dres bardzo krótką, czarną, satynową koszulką, oczywiście bez niczego pod spodem :P ale tak, dres mój obecny musi pójść w odstawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrrrrr
ona86346354 Nie wiem czy wiesz ale stringi sa juz niemodne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również preferują dres...ale raczej dopasowany...jest ładny, przede wszystkim wygodny i nie wyglądam w nim jak "łajza"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja chodze po domu
jak łajza ale czysta ;) Bo w tym stroju sprzatam, gotuje więc nie będę się stroić w białe dresiki aby wylądował na nim sos :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamisa
Witam.Ja chodzę po domu tylko w dresie ,najwygodniej.Stwierdziłam,że w kiecce nachodzę się jak będę starą babą,ale póki co to śmigam w spodniach.Chociaż nie twierdzę ,że nie lubię spódnic,bo zakładam je latem,ale rzadko.Ale w domu to tylko i wyłącznie dresy.Ciało wtedy odpoczywa i lepiej się czujemy ,bardziej swobodniej.Chyba ,że ktoś lubi chodzić przez cały dzień elegancko to wtedy co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fnuubn
wolę dresy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leginsy i jakas fajna koszulka. Ladnie i wygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jest ciepło to w majtkach lub szortach i koszulce,jak chlodniej to w dresie(ale nie jakims starym powyciąganym łachu, a mojemu chłopakowi podoba się sportowy strój). Gdy skądś wracam do domu to zazwyczaj już nie zmieniam ciuchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jest chłodno to dresy u jakaś bluza, moj facet tez dresy, jak ciepło to koszulka lub jakaś sukienka, moj facet spodenki, nam to pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ps dodam ze ostatnio moj facet kupił mi dresy z krokiem w kolanach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodzę w tym co na zewnątrz albo w wygodnych bawełnianych sukienkach albo szorty plus top/t-shirt, jak jest zimno, to na to rozpinany kardigan. generalnie, to są to zestawy, w których bez obciachu można wyjść z domu- chociaż mój styl poza domem jest bardzo elegancki i "glamour" na stopach albo japonki albo Ugg-i, które bardzo polecam jako kapcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo np jak siedzę w domu, to ramiączka stanika wystają mi spod topu czy kiecki, a w życiu bym tak nie wyszła i jeżeli sukienka/top nie przykrywają ramiączek, to zakładam stanik bez ramiączek. w domu nie jestem tak surowa dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja chodze po domu w czerwonych samonośkach i miniówie z falbankami,oczywiście bez majtek,jest cudownie jk sie nachyle a facet wsadzi mi swojego ciupasa do c*pki,mmmmmmmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopasowane ale wygodne dresy,staram sie tez w domu jakos wygladac.Ale przyznam sie szczesze ,ze jak mam dzien wolny i jestem sama i nie musze nigdzie sie wybrac,to chodze po domu jak wstalam.Zdarza mi sie cos takiego raz lub dwa do roku.Zanim maz wroci z pracy ja juz po kapieli,depilacji ,z ulozonymi wlosami jestem.Gorzej jak ktos wpadnie niespodziewanie ,wtedy poploch i na szybko doprowadzam sie do ladu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to może mi powiecie w czym chodzą w domu ci wasi wymagający mężczyźni ? oni też tak dbają o to by wam się podobać i seksownie wyglądać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelaa0333
dresiary zapuszczone a potem placz facet mnie zdradza bo tamta chociaz potrafila ubrac miniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty Angala,daj sobie spokoj,to,ze w dresach ,nie oznacza zaraz ,ze zaniedbana.I nie mowimy tu o dresach bawelnianych ,w ktorych jest tylek i kolana wypchany.Myslisz,ze kazdy facet z tego powodu zaraz szuka innej kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie ,to moze wypowiedzcie sie,jak chodza po domu wasi faceci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelaa0333
gosc tak pani zapuszczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×