Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewentuala

w czym się pokazać na wszystkich świętych na cmentarzu ?

Polecane posty

Gość ewentuala

czy mogę wyciągnąć skórzany czarny płaszcz ? Czy nie wypada ? Co będzie modne ? Mogę założyć kozaczki skórzane ze szpicem czy mam jakieś nowe kupować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werronka
Ależ masz problem. Tak, może być płaszcz. Tak, mogą byc buty sprzed roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A w jakim celu idziesz
Na ten cmentarz???? Bo to zalezy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm właściwie to nie wiem jak potraktować twojego posta. modne?? rewia mody na cmentarzu przykre... idziesz na cmentarz pokazać swoim bliskim zmarłym że mimo że odeszli żyją w twojej pamięci. zwłaszcza w tym szczególnym dniu przeznaczonym dla nich. i to powinien być główny cel tu nie ma znaczenia jak się ubierzesz. z drugiej strony cmentarz jest miejscem spoczynku ludzi i powinnaś im wyrazić szacunek także przez odpowiedni ubiór (o zgrozo znów na białe kozaczki będziemy podziwiać niektóre panie pamiętacie ?? http://kriwol.com/Biale%20Kozaczki/643.jpg) poza tym ja wiem że na cmentarzu gdzie pochowani są moi bliscy będzie jak zwykle błoto i będzie wiało (tam zawsze wije;/) więc na pewno się przed tym tez zabezpieczę. więc z pewnością ubiorę płaszcz i kozaki na niskim obcasie żeby nie grzęznąc w błocie. a w odpowiedz na twoje pytanie to tak jak wyżej. jasne że może być skórzany płaszcz i kozaki z przed roku chyba że chcesz lansować się na cmentarzu bo może obok twojej babci pochowany jest dziadek przystojniak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A w jakim celu idziesz
Na ten cmentarz???? Bo to zalezy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość futro z norek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to jest dopiero 1 listopad
czyli zakladasz temat 6 tyg wczesniej ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a cóż to za problem ubierasz sie tak jak na codzien czy to jakas super wystrzalowa uroczystosc ???? jesli uwazasz to za impreske to najlepeij ubierz sie w mini dekold do pasa i szpile a tak swoja droga to na wszytskich swietych nalezy ubrac sie tak aby bylo ci cieplo zebys mogla posiedziec przy grobie i nie marznac :) pomodlic sie spokojnhie a nie przebierac nogami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XANX
w czykms w czym ebdzie ci cieplo o ile bedzie zimno. I w czyms w czym nie bedziesz miala dupy i cyckow na wierzchu. A co bedzie modne? Gowno mnie to za przperoszeniem obchodzi w ten dzien, to nie rewia mody ... ZAL MI TAKICH LUDZI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PFFFF
Oczywiście odnośnie tematu...ehhh co za kobiety na tym świecie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ręce opadają...
jak się czyta takie tematy ;) Ubierz się w wór pokutny i problem z głowy . Jak pasuje Ci płaszcz, to i ubierz płaszcz, kogo to obchodzI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie uważasz że kozaczki
ze szpicem moga spowodować problemy z domknięciem trumny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utjtuj
TA SAMA PROWOKACJA POJAWIŁA SIĘ TUTAJ PRZED ZESZŁOROCZNYM DNIEM ZMARŁYCH NIE DAJCIE SIĘ PODPUSZCZAĆ :s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
Jejku! Normalnie żal. Zawsze jak idę w to święto zazwyczaj wieczorem na cmentarz to widzę kobiety płaszczach, futrach, garsonkach, w szpilkach. To jest wg mnie żałosne. Co to jest jeden dzień w roku, że możecie to ubrać - myślę sobie. Ubierz co chcesz, ale to nie jest ważne, tylko intencje to, że przyjdziesz, że się pomodlisz i że pamiętałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeheeeeheeeee
autorka zwiala ze strachu przed wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewentuala
nigdzie nie zwiałam bo na cmentarzu to tak jak na naszej klasie - kobiety przedewszystkim chcą się pokazać jakie mają odzienia, zaimponować, że się prezentują itp Natomiast ja nie mam problemów finansowych i stać mnie na każdy strój - z tym że jestem chorobliwie skąpa i nie chcę kupować co roku coś. Chciałam wiedzieć czy nie zbłaźnię się jak założę czarne kozaczki w szpic bo teraz raczej półokrągłe modne ,takie mam półbuty - 3 pary. I czy może być czarny skórzany płaszcz do kolan i obwiążę się jakimś szalem -powinno być w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Kaczyńska
Podpucha czy nie, faktem jest, że co roku 1 listopada odbywa sięrewia mody. Można by rzecz, ze to otwarcie sezonu zimowego. Ja przychodzę w swojej kurcicy, w swoich buciorach i wyglądam na kmiot w porównaniu z tymi wszystkimi modnymi paniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
Fajna, ale te dwa ostatnie linki jakieś takie nie tegest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karra boska
to daj przykład zołza co ci się podoba zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty a musi mi sie podobać wszystko co tu zapodacie!!?Daj spokoj.. Zestaw mi sie nie podoba i tyle.. kompletnie nic.. a i podkreślę ze uwielbiam stonowane rzeczy i nie podobają mi sie kolory(za dużo ich).. Więc jeśli chodzi o kolorystykę to ok.. ale pozatym mi sie nie podoba.. A cos sie tak uraziła :P:P??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam chodze na cmentarz
po zmroku, wiec i tak nie docenię waszych wysmakowanych ubiorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×