Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mała smutna dziewczynka

W dzieciństwie molestował mnie ksiądz, do dziś wstydzę się o tym mówić

Polecane posty

Gość mała smutna dziewczynka

A mam już 27 lat :o Jak zobaczyłam tę całą aferę z Salezjanami to aż niedobrze mi sie zrobiło :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ździwiłbym się gdybyś do dzisiaj chciała śmierci wszystkich księży, a Ty się tylko wstydzisz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty temu winna
:/ hahha pewnie ,jasne , Ty bałamuciłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinnas to ujawnic dla
dobra i ku przestrodze innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apfosdadada
Wstydzić się to on powinien, chodź raczej tacy ludzie wstydu nie mają. Najlepszą rzeczą jaką możesz zrobić to powiedzieć o tym komuś, adwokatowi, reporterowi, nie wiem, ale dzięki temu to oszczędzisz tragedii innym dzieciom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykro mi...
jednak musze ci powiedziec,ze przypadek o ktorym mowisz -w szkole salezjanow- swiadczy bardziej o glupocie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahyjhgf
uważaj dostać sie do reportera to prędzej do grobu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahyjhgf
nie całkiem o głupocie ,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fbynhbgvfd
nasycone sexem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie rzeczy koniecznie trzeba
ujawniac. Spróbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warto oglądać
jeszcze nie jedna taka afera z udziałem księłży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, ja rozumiem ideę otrzęsin, ale sama sprawa była niesmaczna prostu. To były na tyle duże dzieciaki by zdawały sobie sprawę z dwuznaczności dotykania na czworakach nie wiem tej pianki do golenia czy co to nie było. Jednak nie wydaje mi się, by poza włąśnie bezmyślnością to było coś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie rzeczy koniecznie trzeba
od kseidza i nauczyciela wymagac powinno sie wiecej niz od kaprala w wojsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warto oglądać
co to za erotyk na TV1? warto oglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgbhnyjumtyregr
jesli owy ks nie ma kochanicy to chociaz krem do golenia jest dobry,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała smutna dziewczynka
Ktoś się podszył z tą sutanną. Miałam 7 lat, kiedy to się zaczęło. Nawet nie pomyślałam o tym, żeby mówić rodzicom. Mówił mi, że to pokuta za moje grzechy i że na pewno mam nieczyste myśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile ten gosc moze miec teraz
teraz lat? Czy jeszcze "urzeduje?"> Jesli tak, powinnas to zgłosić, na pewno zagwarantuja ci anonimowosc. Zreszta to on ma sie wstydzic, nie ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała smutna dziewczynka
On nadal jest księdzem, ale staram się nie śledzić jego losów. Wtedy był jeszcze dość młody, chyba coś po 30scte, dlatego dzieciaki go lubiły. Ja też go lubiłam i ufałam mu, a on to wykorzystał. Nie chcę tego sobie przypominać, roztrząsać publicznie :( Czuję, że w niczym mi to nie pomoże, tylko koszmar wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyśl czy tego nie zgłosić, może są jakieś fora dla ofiar molestowania. Dla Ciebie to może być trudne, ale ten facet może ciągle to robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marwinka
Rozdmuchujecie te otrzęsiny , a nie wiecie jak było naprawdę. Nie bronię księży, bo wiadomo, że zdażaja się czarne owce. Ja np jak miałam 7 lat to ksiądz na lekcjach religii sadzał mnie na biurku , żartował , że z racji mojego nazwiska powinnam siedzieć na honorowym miejscu ,bawił sie czasem moimi włosami[ miałam długie czarne loki] ,sadzał na kolanach , przytulał po ojcowsku, ale nic więcej. To tez było molestowanie ??? Nie sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile ten gosc moze miec teraz
podobno takie wyrzucenie z siebie jednak pomaga. Poza tym on absolutnie powinien ponisc kare. To wyjatkowo podłe. Prawdopodobnie molestuje nadal inne dzieci.Pomyl o nich i o tych, ktore uchronisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marwinka
no chyba, że Tobie zrobił krzywdę, wtedy to zmienia postać rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile ten gosc moze miec teraz
co to znaczy rozdmuchujemy i nie wiemy, jak bylo? Zdjecia nie klamia. Beznadziejna, kretynska "zabawa" , ktora nie przystoi ksiedzu, w dodatku nauczycielowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też byłam molestowana
w dzieciństwie. przez kogoś z rodziny :( to zostaje w człowieku na całe życie. nigdy nikomu o tym nie powiedziałam ani nie powiem, bo i po co? co to zmieni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile ten gosc moze miec teraz
tez mam niemile wspomnienia z religii. Mialam 7 lat a ksiadz , wyraznie rozsmakowujac sie w temmacie , opowiadla, jak dziewczynki maja bronic sie przed gwaltem. Ja w ogole wtedy nue wiedzilam, co to znaczy gwałt. i nie moglam zrozumiec, czemu on o tym wciąz mowi. Oblesny typ, po latach dopiero zrozumialam, ze go to wyraznie rajcowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mozliergh
co za idioci chłopy, jak mozna czynic takie świnstwo dzieciom ?Przeciez to w nich pozostaje i prędzenj czy pozniej wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała smutna dziewczynka
To wszystko jest tak obrzydliwe, że nawet pisać o tym się wstydzę :( Do dzisiaj jestem sama, nigdy nie miałam chłopaka, myśl o seksie mnie obrzydza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marwinka
Dlatego, że ostatnio jest nagonka na księzy, a takie otrzęsiny to według rodziców tych dzieciaków to normalka. Ty przytulisz dziewczynę/chłopaka chcąc ja pocieszyć ktos zrobi zdjęcie i już masz aferę jak jesteś w związku,albo kims na stanowisku. Ja nie wiem jak było, ale nie chcę wyciągac pochopnych wniosków, ale u nas jest ksiadz, który dosłownie "wariuje" z młodzieżą, a oni go uwielbiają. Organizuje mecze, wycieczki, ogniska i jest the best

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×