Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

w jaki sposob wasze dzieci okazuja zlosc

Polecane posty

Gość gość

Bardzo prosilabym o wypowiedz mamy, ktorych dzieci w jakis cywilizowany sposob sie zloszcza. Nie chce aby syn odstawial jakies szopki czy histerie, z drugiej strony to maly czlowiek i musi jakos rozladowac zpe emocje. Ale nie hardzo wiem jak i czego go nauczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w jakim wieku jest synek? Moja dwulatka głośno płacze, rzuca miękkimi zabawkami o podłogę - tak jej podpowiedziałam - albo drze stare czasopisma. Uspokaja się sama w dwie-trzy minuty, warunek - nie można jej przytulać, całować, odgania wszystkich, musi sama się wyciszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wycie, tupanie nogami. Odchodzę wtedy od niego, nie mówię, nie uspokajam. Chyba, że taki atak histerii się przeciąga, wtedy idzie do swojego pokoju i tam sobie wyje. Jak kończy i się uspokaja, wtedy jest czas na rozmowę, przytulenie, wytłumaczenie dlaczego tak nie można się zachowywać. Synek ma 2 lata i takie napady histerii są coraz rzadsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
starsze wychodzi mlodsze sie drze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie gryzą, jak o to pytasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj syn ma 3 lata i moze pomysl z darciem gazet jest dobry. Bo do tej pory to w sumie jak juz sie pozadnie wkurzyl to rzucal sie na ziemie i boje sie zeby sobie czegos nie zrobil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój najstarszy syn to zwyczajnie wychodzi z domu, córka idzie pobiegać ale to już nie takie znowu dzieci. Moja dwuletnia córka albo tak jak siostra wychodzi z domu i biega wokół podwórka albo zaczyna rysować ewentualnie drze jakieś kartki i coś krzyczy. Jednak wie że nie może głośno krzyczeć bo wtedy nikt z nią rozmawiać potem nie będzie i przyjdzie zły duch i ją zabierze :p ( historia starszego syna który kiedyś przebrał się na Haloween)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znaczy ona już ma prawie 3 latka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×