Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

W jakiej chwilówce najtańsza pożyczka?

Polecane posty

Gość gość

W jakiej chwilówce najtańsza pożyczka? Czy ktoś wie lub zna taki ranking pożyczek? Jeśli wy braliście chwilówkę to napisz ie gdzie i dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja brałem chwilówkę złotych na stronie http://kasiasto.pl/ - dlaczego?? Bo to najtańsza chwilówka jaką znalazłem, dlatego myślę że warto tam zajrzeć i sprawdzić oferty jeśli szukacie taniej chwilówki dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najtańsza pożyczka obecnie to w tych darmowych chwilówkach ale tylko ta pierwsza bo każda kolejna to niezły %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja brałem raz chwilówkę w providencie ale jak teraz patrzę na oferty w tym KASIASTO to nie była ona tania ta moja pożyczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No w sumie najtańsza pożyczka jaką widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj na stronie masz taki fajny kalkulator - http://kukus.pl/ od razu widać w jakiej chwilówce pożyczka jest najtańsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy najtańsza pożyczka to nie jest taka darmowa? Wtedy przecież nie ponosi się żadnych kosztów pożyczki i według mnie ona będzie najtańsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam pożyczkę w Kasiasto - naprawdę bardzo dobre warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję - faktycznie najtańsza pożyczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No czy to taka najtańsza pożyczka to nie wiem bo porównując do tych darmowych to jednak są jakieś koszty prawda? A w firmie http://kamiwet.pl/ ktoś korzystał z pożyczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, te najtańsze nie zawsze są ok. Lepiej poszukać taniej, ale również bezpiecznej. Na przykład emamona ma certyfikat bezpieczeństwa, kiedy się logujemy przez neta. Więc czasem lepiej patrzeć na różne aspekty, a nie tylko na to czy jest to supertania oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola_sz
Też zwracam uwagę na bezpieczeństwo podczas logowania , ale w emamona.pl bezpieczeństwo zapewnia SSL i certyfikat który jest objęty honorowym patronatem Ministerstwa Gospodarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie w tym Kasiasto jet najtańsza pożyczka przez interent - polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)no to super jest i bardzo fajnie wszystko no 999 www.youtube.com/watch?v=IDWSBRwgnMc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i w jakiej chwilówce jest ta najtańsza pożyczka? hmm? Czy nie jest to przypadkiem ZAIMO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od chwilówki to uciekałbym gdzie pieprz rośnie ;) oprocentowanie i koszty niesamowite, lepiej sprawdź pożyczkolandia, tam wystawiasz wniosek i sama określasz ile oddasz i w jakim czasie, moze być na prawdę tanio.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Synu
To wszystko pewnie zależy od tego jaką kwote i na jaki czas sie chce pożyczyc. Mozna pogrzebać w rankingach. Dobra oferte maja rozne firmy. Ja np słyszałem o lendonie. Tam jest pierwsza pożyczka za darmo i już. Tak chyba najtaniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korneliowa
też brałam w Lendonie i nie mam co narzekać. jasne zasady, pożyczka za przysłowiowy 1 grosz. jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na szybkigrosz.pl samemu można negocjować warunki wiec może być tanio jak się będzie dobrze targować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brałam na szybkigrosz.pl i tez nie narzekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bralam chwilówki już kila razy ostatnio na szybkigrosz i w sumie wyszło chyba najtaniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najtaniej wychodzą prywatne pozyczki poszukaj sobie na szybkigrosz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mogę ich polecić złożyłam wniosek i szybko znalazł się inwestor mogłam z nim negocjować warunki i wyszła w sumie całkiem przystępna pożyczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja ostatnia chwilówka to szybkigrosz nie sprawdzają bik można dostać kilka tyś na całkiem dobrych warunkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że SPAMER od naciągania naiwnych znowu powrócił :(. x Przypominam więc, że szybkigrosz pożyczek nie udziela, a jedynie oferuje rozmowę ze swoim konsultantem, za ponad 460zł za godzinę . Ta rozmowa NICZEGO NIE GWARANTUJE ! x Za tą kasę, dzwoniący dostaje obietnicę, że jak zgłosi się do szybkigrosz ktoś, kto będzie chciał pożyczyć dzwoniącemu pieniądze, to szybkigrosz ich skontaktuje :D :D :D. Mieli DOSKONAŁY POMYSŁ na LEGALNE wydojenie naiwnych desperatów :D :D :D. A półgłówki i tak do nich zadzwonią :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najtaniej jest pożyczać u prywatnej osoby ja swojego inwestora znalazłam na szybkigrosz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez przesady godzinę się nie rozmawia mój tel do szybkigrosz.pl to raptem 6 minut i wcale nie wychodzi drogo inne chwilówki pobierają opłaty tu nie ma zadnych ukrytych kosztów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>> tu nie ma zadnych ukrytych kosztów<<< x I POŻYCZKI TEŻ NIE MA :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×