Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Caroljana

w jakim banku najbardziej oplaca sie wziac kredyt???

Polecane posty

Gość pumeksol
najlepiej samemu zaoszczedzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumeksol
a powaznie to zalezy na co. odradzam ci wszystkie pozyczki od reki itp. najlepiej idz do doradcy finansowego czy kogos w tym stylu i on ci nieodplatnie poradzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalezy na co chcesz go przeznaczyć. Nie ma cudownego banku, jeden ma dobre to, drugi tamto :) W Sieci sa porównania konkretnych kredytów, poszukaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajdz mi takich znajomych.. :D najlepiej byloby pozyczyc od rodziców... oddac 1500 zl bankowi za nic to nic milego... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko zakladam ze spłacisz kredyt w ciagu roku,bo jezeli nie,to kwota sie zwiększa :( \"Znajdz mi takich znajomych\"...wiem,ze znajomymi i rodzina najlepiej wychodzi sie na fotografii... A stac Cie bedzie na eksploatacje samochodu ? Za 5000 kupisz uzywany,trzeba będzie w niego cos wlozyć,dodaj ubezpieczenia,benzyna/lub ropa/a litr kosztuje ponad 4 zł... Najlepszym wyjściem z sytuacji jest ...facet z samochodem:-p Dwa w jednym a ile przyjemności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po to kupuje samochod zeby nie byc zalezna od facete z samochodem.. :):) samochod kosztuje ok. 10 tys.. ale zanim tyle uzbieram to minie bardzo duzo czasu... a chcialabym miec go juz niedlugo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podpowiadaczniq
Nie sluchaj przedluzacza, bo bzdury plecie. Najpierw zapytaj sie w banku, w ktorym masz ROR. Jesli bedziesz porownywala oferty to kieruj sie rzeczywista roczna stopa oprocentowania, przy czym w zaptyniach podawaj zawsze te same warunki. Jako zabezpieczenie wez przewlaszczenie na zabezpieczenie a nie zastaw rejestrowy, bo jest drozszy i prcedura ustanowienia dluzsza. Nie wiem czy planujesz wykupic auto-casco, ale jak tak, to nie zgadzaj sie na cesje z tego ubezpieczenia, bo wklad wlasny bedziesz miala na wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej chodzilo mi o to ze jak chce gdzies jechac to musze go \"prosic\" zeby dla mi swoj samochod albo jechac z nim :O a ja chce miec swoj.. nie napisalam tam, ze sie uzaleznilam tylko, ze nie chce byc zależna.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podpowiadaczniq
przedluzacz (nie potrafie napisac z bledem) w zadnym :P Stary dzialaj ... Caroljana bardziej jest zainteresowana rozmowa z Toba, niz informacjami o kredycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kredytem tez jestem zainteresowana.. ale zintrygowal mnie tym, zeby znalezc sobie facete z samochodem.. jakby myslal ze kazda laska leci na samochod.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podpowiadaczniq
Laska nie leci na samochod, ale na wlasciciela, ktorego postrzega przez pryzmat samochodu. Czy wolalabys goscia, ktory jezdzi Golfem III 1995 rocznik, czy moze wlasciciela Merca C-Klasse AMG 2004 rocznik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja...mie mam samochodu :-p Obecnie nawet nie ma mnie kto wozic na randki :classic_cool: Ostatnio korzystam z TAXI:o Podpowiadaczniq - \"pisz z błędami,caluj namietnie\" :-p Gdzie i kiedy moge przyjść na rozmowę w sprawie kredytu ? Zabezpieczeniem jest moja mansarda :classic_cool: Caroljana - mogę pozyczyc od kolegi - Jeep Cherokee ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podpowiadaczniq
Caroljana to w takim razie umowie Cie z bardzo fajnym facetem, ktorego znam. Dla niego nie maja znaczenia rzeczy materialne, jezdzli Trabantem 601. Reflektujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podpowiadaczniq
jezdzi*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podpowiadaczniq
przedlurzacz ... a jakie auto za 10 000 jej proponujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kundrie
najpierw sie zorientuj, ktory bank da Ci kredyt. bo moze sie okazac, ze wcale o gotowkowy nie jest latwo - i wtedy sila rzeczy krag potencjalnych kredytodawcow sie zawezi. samochodowego nie oplaca sie brac, to raz, a dwa to najczesciej banki finansuja samochody do wieku 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podpowiadaczniq
Samochodowy oplaca sie brac, bo bank na ogol stosuje nizsze oprocentowanie przy tego typu kredytach, poniewaz ma dodatkowe zabezpieczenie w postaci auta. Za 10 000 jest w stanie kupic autko rocznik 97 lub 98. Poza tym sa banki, ktore kredytuja starsze auta niz 10-letnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakas
Wzięłam niedawno kredyt samochodowy. Spośród różnych ofert banków wybrałam Getin Bank. Kredyt jest we frankach szwajcarskich, oprocentowanie 7,6%. Ja jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kundrie
coz, jak jest samochod na kredyt to nie jest on twoj, wisi na nim bank. wystarczy mi tego, ze jak po wypadku samochod zostal skasowany to jeszcze musielismy doplacac do calego inetersu. poza tym banki wcale tak chetnie kredytow na starsze samochody nie daja - ostatnio probowalam "to zalezy od indywidualnych ustalen" i inne blablabla. o wysokosci kredytu nie wspomne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kundrie
jakakas - mam pytanie male (ciut niedyskretne): jaka kwote kredytu wzielas, jakimi sie wykazalas zarobkami, czy bralas go sama czy wspolnie i czy prowadzisz samodzielne gospodarstwo domowe czy masz rodzine? bo wiem, ze to wsszytsko biora pod uwage i nie wiem ile bym musiala zarabiac, nie majac nikogo na utrzymniu zeby dostac ten pieprzony kredyt, ktory bym chciala :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×