Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

w jakim rozmiarze najwięcej ubranek na początek?

Polecane posty

Gość gość

Na razie mam kilka na 62, ale to będzie na pewno za duzy rozmiar na początek. Ile kupić zestawów na 56? Bo mniejszych to juz chyba nie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na 56 mialam 5 zestawow. Kaftanik + spiochy. To kupione przeze mnie. Po urodzeniu dostal w prezencie jeszcze 2. Koniecznie kup na zatrzaski na dole. Przy przewijaniu bedzie Ci poprostu wygodniej.;) Pozniej dokupilam rajstopki na 56( moj syn jak sie urodzil mial 53 cm). I mysle ze to wystarczy. Powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mniejsze są na wcześniaczka albo na małego noworodka. Średnie dziecko średniej długości i średniej wagi nosi na początku 56 :) Ale tylko chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka rzeczy 56 a kilka 62 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj jak sie urodził to miał 57 cm i mi w 56 juz nie wchodził :P wiec ja Ci powiem że dosłownie pare sztuk na 56 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja 56 używałam 1,5 miesiąca, córka urodziła się 53 cm, miałam 5x body z długim rękawe, 3 x body z krótkim i 5 par śpiochów, jakieś dresiki itp miałam w rozmiarze 0-3, a i miałam jedne śpiszki cieplejsze też w rozmiarze 56.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja niedługo rodzę i mam dosłownie ze 2 sztuki w rozmiarze 56 i się bardzo cieszę, bo jak wcześniej lekarze mówili,że mała będzie krótka, tak teraz okazuje się,że wręcz przeciwnie. Bardzo dużo ubranek mam w rozmiarze 62. Kilka 68. LEpiej, żeby były za luźne i swobodne niż za obcisłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alka00
mój syn urodził się z wagą 2440g i 51 cm długi. wszystkie ubranka na 56 były za wielkie. (wiedziałam ze będzie mało ważył,ale nie wiedziałam że aż tak mało) więc musiałam kupować ciuchy na 50cm a te jest ciężko dostać. 20 stego skończy 2 miesiące, nabrał krągłości, waży 4460 a cały czas nosze mu 56 rozmiar i niektóre body i pajace ma na 62 już ubrane. nawet te na 50cm jeszcze pasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze lepiej mieć za duże niż w sam raz. Dziecku luźniej, mamie wygodniej ubrać, ciuszki na dłużej starczają, a że teraz ciepło to też ich dużo nie trzeba bo szybko schnie. (mama 2-jki dzieci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój syn urodził się z długością 61 cm więc te najmniejsze od razu poszły w odstawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucykpony
Mój syn urodził się duży miał 59 cm i 4,230kg Wiedziałam że bedzie duży i ubranek na 56 właściwie nie kupowałam. okazało się że wszystkie 62 były dużo za wielkie i musiałam na gwałt 56 dokupywać. Używaliśmy je ok 1,5 miesiaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam 2 pajacyki w rozmiarze 56. Jak dziecko się urodzilo to okazalo sie ze w 62 pływa a te dwa pajacyki na 56 to za malo. Jak jeszcze bylam w szpitalu siostra pojechala i dokupila mi jescze kilka mniejszych. Zawsze lepiej kupic mniej bo ktos moze pojechac szybko do sklepu i dokupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×