Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

w jakim zawodzie pracujecie jestescie zadowolone z tej pracy

Polecane posty

Gość gość

ja jako pracownik socjalny i niezbyt to lubie w sumie slabo platne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jako nauczyciel, lubię swoją pracę Ale charowka jest niezła, mało platna praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do nauczycielki- Czym ty się narobisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj mąż jest nauczycielem - ma swoją szkołę językową i uwierz mi - nauczyciel naprawdę może się narobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem kierownikiem w firmie budowlanej (pracuje glownie w biurze) - baaardzo lubie swoja prace, nie wyobrazam sobie robic cokolwiek innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem grafikiem i programistą. Bardzo lubię moją pracę przez 3/4 czasu. Bo 1/4 to kontakt z klientami a oni na ogół mają pojęcie o estetyce jak ja o geologii. No i sami nie wiedzą czego chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem doradcą handlowym w markecie budowlanym i nienawidzę tego, nie po to studiowałam na państwowej uczelni :o ale i tak niebawem to rzucam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sklep internetowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i tu sie mylisz ze takie wolne. chyba ze ktos uczy tylko dzieci. bo jak robisz szkolenia dla firm to pracujesz też w wakacje. nie raz nawet w weekendy musi pracować. ale to nie praca na etaciku tylko u siebie - jak sam nie zapracuje to nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwaga tylko nie zmyslajacie piszac prawde zobaczymy jak na serio jest w naszym kraju jak ktos chce niech pisze jaka ma szkole tzn kiedunek studiow badz srednie badz zawodowa i gdzie pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam skonczona architekture, robie zlecenia pojedyncze w zawodzie, ale glownym zrodlem zarobku jest sklep internetowy. lubie wszystko co robie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będę dyskutować z osobami co nigdy w szkole nie były, jak komuś się źle życzy to się mówi- obyś uczył cudze dzieci, ja zapraszam do klasy 35 osobowej danych chłopaków, uwierz mi że 10 minut byś nie wytrzymała, spieprzalas byś z stamtąd gdzie pieprz rośnie, jak nie masz pojęcia o pracy nauczyciela to się nie odzywaj,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nauczyciele to się narobią wiecej niż górnik swięta BN wolne Święta Wielkanocne wolne wekendy wolne ferie wolne 2 mc wakacji wolne swieta w listopadzie wolne majowe wekendy i święta wolne Boże Ciało wolne nóz się w kieszeni otwiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurde już nie pierwszy raz czytam jak bardzo ciężko ma nauczyciel ,do cholery chyba sami ten zawód wybraliście . 7 lat pracowałam w pogotowiu ,było tak że szłam na 20 do pracy i wracałam na drugi dzień o 20-tej i nigdy nie jęczałam bo sobie wybrałam taki zawód ,wiedziałam co mnie czeka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem nauczycielem a aktualnie pracuję jako wychowawca w świetlicy socjoterapeutycznej. Lubię swoją pracę choć czasami, po trudnym dniu, myślę, że oddałabym wszystko za jakąś biurową posadkę :P Ale prawda jest taka, że inna praca nie dawałaby mi takiej satysfakcji. A ten, kto pisze, że praca nauczyciela nie jest trudna i wyczerpująca nie wie co mówi :) Nie wiem skąd taka opinia, że nauczyciele to nieroby a praca w szkole to istne wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będę dyskutować z osobami co nigdy w szkole nie były, jak komuś się źle życzy to się mówi- obyś uczył cudze dzieci, ja zapraszam do klasy 35 osobowej danych chłopaków, uwierz mi że 10 minut byś nie wytrzymała, spieprzalas byś z stamtąd gdzie pieprz rośnie, jak nie masz pojęcia o pracy nauczyciela to się nie odzywaj,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w pogotowiu to się narobisz racja. Nauczyciele to najwieksze lesery co tylko strajkuja i wyja o podwyżki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem pracownikiem cywilnym w wojsku, ogolnie lubie ta prace tylko marna pensja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spedytorka :) wykształcenie wyższe, praca fajna ale niestety zarobki coraz to niższe, kiedyś można było zarobić wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem headhunterem. Kocham moją pracę mimo że wymaga ode mnie ciągłych wyjazdów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego uważacie, ze nauczyciel nie może powiedzieć, że ma cieżką pracę? Każdy może narzekać- kasjerka, pani z biura, pielęgniarka, kierowca- tylko nauczycielom ma sie za złe jak mówią jaka jest prawda. Dzieciaki w dzisiejszych czasach są trudne- a zwłaszcza te ze "specjalnych" placówek. Kto nie miał z tym kontaktu ten nie wie jak jest. Ja nie mówię, że inne prace są lekkie- ale nasza tez do najprostszych nie należy. Jeśli jednak uważacie, ze nauczyciele zarabiają kokosy i mają nieustannie wolne to nic nie stoi na przeszkodzie zebyście się przekwalifikowali i też o taką posadę się starały. Ale prawda jest taka, ze większosc z Was nie wyobraża sobie pracy z dzieciakami. Wciąż czytam tu posty o tym, jak to kafeterianki nienawidzą "cudzych bachorów". Już więc widzę jak każdego dnia zasuwałybyście z uśmiechem na ustach do pracy- bo to przecież nieustanny wypoczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawnik, finansowo nie narzekam, ale czasami ciężko i jestem zmęczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracowalam 3 lata jako nauczycielka i nie prezsadzajcie - czym wy sie tak naharujecie? ja mialam w tym czasie wystarczajaco wolnego, zeby zrobic doktorat :). zreszta nie ja jedna, dwoch moich kolegow z pracy tez zrobilo w tym czasie, inni mieli dodatkowe prace, nawet w weekendy niektorzy. ze malo platna praca - to fakt, ale za to ma sie czas na wlasnie studiowanie albo dodatkowa prace, chocby dajac korepetycje. albo po prostu ma sie boagtego meza i za duzo wolnego czasu, takie kolezanki tez mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie luksus
gość Ja jako nauczyciel, lubię swoją pracę Ale charowka jest niezła, mało platna praca " / I Ty smiesz pisac, ze jestes nauczycielka jesli robisz byki w zdaniu??? Powinnas sie wstydzic . Ciekawe w jaki sposob studia skonczylas bo za wynki w nauce na pewno nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nauczyciel j.ang.(Podstawówka i gimnazjum) wesoło nie jest,ale mam wolne wakacje, weekendy i święta. Gdyby nie to to było by kiepsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nauczyciele najwieksze nieroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdy pragnie się przekwalifikować na nauczyciela ,bo nauczyciel to nie tylko zawód ale i powołanie pasja .Jeżeli bym w sobie poczuła że chce zostać nauczycielem i chce nauczać i żeby być dumna z tego że przekazuje wiedzę i mądrość dzieciakom to bym została i nie marudziła i jak wiadomo dzieci są różne i chyba wybierając taki zawód nie liczą na to trafi się klasa aniołków które z zapartym tchem będą słuchać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
branża hr, dokladnie kadry i płace, finansowo nieźle, chociaż jak na obecne czasy bardzo dobrze, nie mogę narzekać, tymbardziej ze mam 27 lat. a jestem zadowolona bo robie to co chciałam robić i mam bardzo spokojną pracę, obecnie jestem w polowie 6 mca i wciaz pracuje i aż mi szkoda odchodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×