Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

w ktorym miesiacu ciazy zaczelyscie

Polecane posty

Gość gość

Kompletowac wyprawke? Ciuszki wozek lozeczko posciel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 1 ciąży po trochu od 7 miesiąca. A w drugiej pod koniec 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupowalam po trochu od 5 miesiaca, a od 6-7 juz na powaznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja zaczelam od 10 tyg , jezeli kogos stac kupic wszystko hurtowo w 8 miesiacu to mozna i tak ja kupuje pokolei i nie wierze w zadne zabobony! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oglądałam rożne rzeczy w necie to gdzieś od początku II trymestru...kilka ciuszków dla cieszenia oczu;), kupiłam tuż po poznaniu płci w 19 tygodniu. na dobre zaczęłam kupować ok. 27 tygodnia...nie wyobrażałam sobie czekać do 35 tygodnia, czy nawet później i wszystko na raz kupować, wtedy już ciężko było nie tylko fizycznie, ale też z myśleniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pomalutku, zaczęłam od ciuszków po 20tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczelam kupowac od 6 miesiaca ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniolkowa2014
Stracilam syna w 21tyg i dobrze ze nic nie kupilismy . Nie whobrazam sobie mie ciuszki maluszka w szafie a dziecka brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wszystko spokojnie i pomału szykowałam w III trymestrze, prałam, prasowałam, urządzałam pokoik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupowałam gdzieś od ok. 24 tyg i w sumie dobrze bo w 30 wylądowałam w szpitalu na podtrzymaniu z twardnieniem brzucha i już nie mogłam chodzić na zakupy a przez internet nie chciałam wszystkiego kupować. Na koniec czułam się już dobrze ale dostałam nadciśnienia i małopłytkowości i znów szpital więc się cieszyłam, że wszystko mam. A co do zabobonów - ja akurat jestem wierząca i modliłam się o zdrowie dziecka a modlitwa i takie zabobony to się raczej gryzą. Ale jakiś strach we mnie był, nie powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w pierwszej ciazy bardzo duzo rzeczy kupilam w 4 miesiacu, akurat byly wyprzedaze. Kupowalam uniwersalne kolory i dobrze, bo lekarz sie pomyli co do plci i do porodu bylam przekonana ze bedzie chlopak a jest dziewczynka. lozeczko + posciel kupilam w 6, wozek (uzywany) jak trafila sie okazja w 7. Teraz nie planuje zadnych zakupow bo wszystko mam, trzeba to tylko przyniesc ze strychu i odswiezyc, a to zrobie gdzies tak w 8-9 miesiacu. Nie wierze w zadne zabobony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po 20 tyg kupiłam jakieś drobiazgi tak symbolicznie dla przyjemności, a ok 30 zaczełam już tak konkretnie po trochu kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa kredka
Ja też zaczęłam kompletować od ciuszków. Kupowałam to co mi wpadło w oko :) Dopiero w 6 m-cu zaczęłam już konkretne zakupy z listą. Co miesiąc coś bo wszystko jest niestety drogie. Wózek kupiliśmy w 7 m-cu. A łóżeczko dostałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczelam kupowac po 20 tygodniu chociaz wozeczek moja mure mialam upatrzony duzo wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lozeczko,ciuszki,wanienke,przewijak i posciel w 6 miesiacu,co miesiac kupywalam jakis drobiazg.teraz jestem w 8 i zostaly p*****lki no i wozek ktory kupimy po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×