Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamienie też płaczą

W obecnych czasach dziewczyny zapominają o tym co świadczy o ich wyjątkowości.

Polecane posty

Gość kamienie też płaczą

Dziewczyny zapominacie o subtelności, delikatności, staracie dorównać się facetom przez co przejmujecie ich cechy. Nie tylko piersi i pochwa świadczą o waszej kobiecości. Smutno mi przez was.:( Zróbcie coś z tym, bo przez was świat gorszy się staje.:( W liczbie mnogiej dlatego, bo staliście się szarą nijaką masą, a przecież każda dziewczyna powinna być wyjątkowa.:( I przepraszam, że tak ostro, ale muszę tobą, kobieto wstrząsnąć.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"staliście się"? Dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w pełni popieram!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To teraz jeszcze nam chlopie powiedz, jak taka delikatniutka, nierowna facetowi kobieta ma w dzisiejszym swiecie przetrwac inaczej niz na lasce faceta? Ktory takim aniolem chyba nie jest, skoro jego cechy tak kobiety niszcza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamienie też płaczą
Niestety czasy są podłe dla obu płci. To znaczy dla osób bezuczuciowych, wyrachowanych, podłych, bez zahamowań, agresywnych w negatywnym znaczeniu są dobre i te większości czują się wyśmienicie. Obecne czasy promują debilizm, pomieszanie z poplątaniem, nienaturalność, wyuzdanie, brak szacunku czyt. fałszywy szacunek dla odmienności, można by wymieniać. To prawda, że prawdziwe kobiety zostały stłamszone i zniewolone do roli bezpłciowych samic. :( Jedyny ratunek na to, to każda z Was, dziewczyn, musi zagryźć zęby i przywracać stopniowo jakże pożądaną kobiecość.:( A mężczyźni rzecz jasna powinny na powrót przeistaczać się z prostka w dżentelmena.:( Zdaję sobie doskonale sprawę, że naszym poziomem też jesteście zażenowane, ale tak jak pisałem, według mnie to od płci pięknej większość zależy.:( Monika, poproszę żebyś tutaj się wypowiadała. Dziękuję.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yhm... delikatne, subtelne i najlepiej w cieniu męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamienie też płaczą
Kobieta nigdy nie jest w cieniu mężczyzny. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamienie też płaczą
Dobranoc.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie urodziłam się delikatna i subtelna, moim zdaniem to nie jest cecha kobiet, tylko wychowania albo charakteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo to charakter i wychowanie albo płeć mózgu odpowiadają za takie a nie inne zachowanie, ciało jest tylko ciałem, a psychika tworzy całą resztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaaciółka
Poprę Autora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...choc przyznaję rację autorowi, apele o zmianę są według mnie jak zawracanei wisły kijem, każde czasy mają swoją obyczajowość wpływa na nią wychowanie w domu w szkole w gruie rówieśniczej, media, i jest jak jest i nie wygląda aby miało być lepiej. Kiedyś "zepsucie" postępowało wolniej, po częśc***ewnie i dlatego że żyło się w rodzinach wielopokoleniowych i niejako najmłodsze pokolenie przesiąkało poglądami i zasadami prezentowanymi przez pokolenie najstarsze ... poza tym komunikacja i przenikanie sie wpływów w dzisiejszych czasach jest wielokrotnie szybsze niż kiedyś :) Na szczęście ludzie są bardzo różni, to nie bilety tramwajowe i jak dobrze poszukać swój swojego trafi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za kazdym sukcesem faceta stoi kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz mlodziez jest inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość17
Jezeli dziewczyna jest wrazliwa, mila, podporzadkowana, zachwyca swoja osoba, nie wyzwajaca nie pijaca i nie palaca jest materialem na dobra zone.. Jednak ma wady np nerwy bardzo slabe, co powoduje milionami klotni.. Ale dziewczyny w moim wieku lubia bardzo imprezowac z kumplami, chca zawierac nowe znajomosci, ze niby kogo ona nie zna.. Szpanuje alkoholem i tytoniem. Tak mnie to bulwersuje, ale coz zrobic.. Nie kaz innym robic tego co sam w stanie nie jestes zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryfka   G
Cześć:) Jestem prawie pewna, że w prawdziwej kobiecie mieszczą się te wszystkie cechy: subtelność, wyuzdanie i poplątanie z pomieszaniem też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak teraz mlodziez jest inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyjatkowa? to jakis zart :DDDDDDDDD ludzie to moralnie i umyslowo, robactwo. 90% a ty tu z gowna diamenty chcesz robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są ciepłe i zimne kamienie
mało jest tego robactwa .Tyle ,że szokuje i dlatego rzuca się w oczy. Moim zdaniem kazda kobieta ma w sobie delikatność,chęć przezycia rozkoszy z mężczyzną i to wszystko za czym panowie tęsknią i ubolewają że dzisiejsze kobiety są tych zalet pozbawione. Wystarczy być delikatnym,okazać szacunek. To co dajemy ...powraca w dwójnasób. Pozostaje refleksja : czy to aby nie za sprawą ''wymagań'' mężczyzn bywają takie kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy szukaja seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy być delikatnym,okazać szacunek. xxx nie warto,żaden facet nie doceni,nie poszanuje delikatnej kobiety,kobiecej taka to zostanie z niczym trzeba być "maupom i zdzirom" takim w zyciu jest najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są ciepłe i zimne kamienie
polemizowałabym czy nie warto.No i co z tego macie dziewczyny ,że pozujecie na zdziry i małpy?Pozbawiacie się czegoś .Jestem kobietą. Zwyczajnie nie potrafiłabym.Ale z jednym się zgodzę.Przez to ,że właśnie nie potrafiłam nie było lekko.Teraz jest(kiedy młodośc minęła) Osobowości nie wybierasz.Ona się kształtuje i w efekcie jesteśmy takie a nie inne.Ale super jest być kobietą przez duże K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"podporządkowana"/uległa (takie określenie padło w temacie) ???to słowa klucze , które obnaża to za czym naprawdę (co poniektórzy) tęsknią gdy pomstują na upadek "prawdziwej kobiecości" .... dla mnie (jako dziewczyny) typowo kobiece może być ciepło, wzbranianie się od bycia wulgarnym, czy nawet empatia i wrażliwość ALE NIE SŁABOŚĆ charakteru tudzież BRAK SAMODZIELNOŚCI (również w myśleniu) - przypisywanie dziewczynom słabości czy uległości to grube naduzycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są ciepłe i zimne kamienie
zgadzam się.W temacie autor użył słowa w y j ą t k o w a .To klucz. Pojemność tego słowa ogromna.Zależy co dla kogo jest wyjątkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Corrosive
"Moim zdaniem kazda kobieta ma w sobie delikatność,chęć przezycia rozkoszy z mężczyzną" - No chyba Cie p******* :-O Ja np nie mam ochoty na przeżywanie czegokolwiek z mężczyzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba jesteś w tym temacie ''skrzywiona''. Z własnej woli nie pozbawiłabym siebie tej przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a z jakiej racji to od kobiety wiecej zależy?? ja sobie moge być i raczej jestem delikatna i jakoś to mężczyzn nie zmienia bo niby dlaczego mialoby to zmieniać. Kazdy sam za siebie odpowiada. Nie przekonam facetów,żeby nie uprawiali seksu bez zobowiązań,żeby nie byli chamami,żeby sie nie upijali do nieprzytomności i tak dalej :P Po prostu albo będe miała doła z tego powodu i będe nadal sama albo jak sie wkurze przestane czekać na tego jedynego i sie zepsuję :P i mogłabym powiedzieć wtedy,że to wina tych złych facetów,ale to będzie przede wszystkim przecież moja wina. Bierzmy odpowiedzialność za siebie,ja już nieraz próbowałam "nawracać". Wcale tak źle z kobietami nie jest,mam kilka porzadnych,delikatnych koleżanek :P i tak nadal wiecej przyzwoitych kobiet niż facetów. Jak będziecie zwalać wine na to jacy jesteście na "zepsute kobiety" to sie nigdy nie zmienicie. Trzeba na siebie najpierw patrzeć. Ja tak robię. Może dlatego jestem i zamierzam pozostać sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaa no i trzecia opcja,mam nadzieje że jednak to tak bedzie: znajde w końcu tego kto do mnie pasuje kto tak jak ja spokojnie sobie na mnie czekał i sie nie zepsuł po drodze ;) zamiast zmieniać "drani" wole trafić na porządnego dranie niech sie sami zmienią albo i nie skoro wolą być draniami jeszcze co do kobiet - często te delikatne i wrazliwe są nieśmiałe i w cieniu całej reszty,jest ich bardzo dużo,aż byś sie zdziwił! widocznie szukałeś i patrzyłeś nie tam gdzie trzeba albo miałeś wybitnego pecha. A jak nie zmienisz nastawienia to dalej będziesz trafiał na same takie jakie poznajesz do tej pory,bo tak działa prawo przyciągania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego głowa do góry i ciesz sie pięknem tego świata którego piękno nadal można dostrzec zamiast płakać nad tym czego nie zmienisz i skoro tego nie lubisz to najlepiej sie na tym nie skupiać. Jesteś jak człowiek który łazi tylko po szarych ulicach ponurego osiedla i narzeka,jaki ten świat tylko szary i bez cienia zieleni. A zamiast tego mógłby wyjść poza to swoje osiedle i odkryć jakiś śliczny zielony las i sie zachwycić jego naturalnym pięknem sporo ponurych osiedli ale lasów też jeszcze troche zostalo ;) I jakie piękne jest rozgwieżdżone niebo nocą i kropla deszczu na trawie złote promienie słońca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×