Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

W Polsce nie ma takiego chamstwa jak tutaj w Holandii:(

Polecane posty

Gość gość

Wiadomo nie można generalizować ale w Polsce nikt mnie tak wulgarnie nie zaczepiał jak tutaj w Holandii. Oczywiscie nie robią tego holendrzy tylko napływowi (arabowie, ciemnoskórzy itd.). Może powiecie że to drobiazg ale czemu ja mam się czuć upokorzona i znosić to ze spokojem? BO JESTEM KOBIETĄ? Wczoraj około 21.00 szłam na siłownię, miałam na sobie czarne sportowe legginsy, sportową narciarską kurtkę, sportowe buty i wielki szal owinięty wokół szyi plus brak makijażu. Po odmowie randki z turkiem zaczęli za mną iść i złośliwie na całą ulicę w moim kierunku krzyczeli, "I wanna lick your pussy", "You're beautiful", "Let's have sex babe" etc. Ludzie wokół się gapili na nas, a ja czułam się upokorzona. Bo tylko to na celu mają tacy ludzie. Oczywiście jakoś tam zareagowałam ale co mi po tym. Mam dośc, musiałam się wygadać. Skąd się tacy ludzie biorą;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PL masz to samo tylko faceci to Polacy i krzyczą po polsku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś rasistka! Twoja wypowiedz jest niepoprawna politycznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkałam przez całe życie w Polsce w dużym mieście. Wracałam nocami do domu, bardzo często po imprezach i nikt jeszcze nie zrobił czegoś takiego co wydarzyło się wczoraj. Wiadomo były mniej lub bardziej nieprzyjemne sytuacje, wgapianie się, zaczepki ale nikt nie szedł za mną przez dobre 5-7 minut i nie krzyczał "I wanna lick your pussy", "let's have sex babe", "nice asss" etc. a wokół przechodnie którzy się patrzą;/ W pewnym momencie nie wytrzymałam i odwróciłam się i powiedziałam prawie krzycząc, że jeśli nie przestanie to zadzwonię na policję bo nie życzę sobie napastowania seksualnego". Zaczął się głupio śmiać i odpowiedział "angry b***h, i like". Zacisnęłam zęby, przeszłam na drugą stronę ulicy i czekałam aż im się znudzi. Ale z jakiej racji ja mam coś takiego przezywać? Tylko dlatego, że jestem kobietą?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pener Krca
Tolerujcie bardziej multikulti to i w Polsce tak będzie. Żadna kobieta nie może być tak poniżana w imię poprawności politycznej. Szczurze mordki powinny być stawiam pod mur za takie traktowanie kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie porządkowi idę i dzwonię po policaj no chyba że mi schlebia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zagroziłam im policją, przeszłam na drugą stronę ulicy. Nie miałam czasu ani chęci się z nimi użerać ale może masz rację, że lepiej dzwonić. Tylko myślisz, że coś by zrobili? Napisałam tylko żeby się tutaj wyżalić i ogólnie podzielić moją opinią. Jak tutaj nie mieć złego zdania o ciemnoskórych jak tylko od nich wypływa takie zachowanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha, szkoda ze ci nie przywalill

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego psiego nasienia nie powinno się wpuszczać do Europy.Sami sobie lubimy krzywdę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym na twoim miejscu to zignorowal, po co sie do nich odzywalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciezko ignorowac, ja rozumiem autorke,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu wydaje im się, że mogą sobie pozwolić na chamskie zaczepki, bo widać, że nie jesteś Holenderką. Holenderki raczej by nie zaczepiali w ten sposób bo wezwanie na policję murowane, to może podchodzić pod molestowanie a tu w NL kobiety znają swoje prawa. Mnie się zdarzyło, że jakies małe Turasy darły się za nami ( szłam z koleżankami ) PO POLSKU !!! dość ordynarnie, słowa typu: k****, piczka, ciekawe od kogo to podłapali ;) Innym razem tez szłam wieczorem z koleżankami w Hadze, akurat dzielnica nieciekawa, i tez jakieś głupie gadki ciapatych ale po angielsku- widzieli że nie Holenderki, ale na szczęście nie było ordynarnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Źle napisałam, chodziło o wezwanie policji, nie na policję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak oni rozróżniają że to Polka a nie Holenderka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hah, samoobrona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×