Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

W sobotę mam imieniny, podpowiedzcie jakie ciasto upiec?

Polecane posty

Gość gość

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje ulubione to chatka puchatka, czasem w cukierniach jest pod nazwą domek. Tylko wymaga sporo czasu, to nie zakalec do herbatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie jakie lubisz i umiesz piec :). Ciast jest co niemiara , myślę,że teraz najlepsze byłyby ciasta z wykorzystaniem owoców ,chociaż ja osobiście uwielbiam ciasto czekoladowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baklawa to najlepsze ciasto na świecie - ale upiec je trudno, możesz kupić w kebabie 5zł kawałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anna? :) najlepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Aniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję bardzo Kochani :)...Tak Anna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraPar
Na imieniny to oczywiście tort, nie rezygnowałabym z niego :) W sumie mówią, ze nie obchodzi się urodzin, a imieniny :D Szukając przepisy na ciasto na sobotę, znalazłam coś takiego - http://www.maxkuchnie.pl/przepisy/ciasta-i-desery/tort-czekoladowy-z-masa-czekoladowa-554.html Tort jest przepiękny :D zapewne aż szkoda by mi było go jeść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak Ty i goście lubicie orzechowe ciasta, to koliber. z tego samego blogu (kocham ten blog). zamiast orzechów pekan możesz użyc włoskie, ja robię raz tak raz tak. piekę to ciasto średnio co 1,5-2 miesiace. http://www.mojewypieki.com/przepis/ciasto-koliber

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W przyszłą sobotę urządzam imieniny moje i męża w domku letniskowym :) impreza jest dla znajomych, nie dla babć, teścowych itd. Urządzamy grila, a z ciast będzie zamiast tortu ciasto kopiec kreta tylko takie bardzo duże, sernik i trzy rodzaje muffinek - nutellowe, z białą czekoladą i z truskawkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak szukacie sprawdzonego przepisu na pyszne i lekkie ciasto to mogę Wam podrzucić na moje ulubione: ugotujmycos.pl/ciasto-z-owocami-pod-kolderka-kokosowa-pianka/. Ciasto zawsze wychodzi przepyszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×