Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

W styczniu na prawko ??? Czy poczekać do wiosny ?

Polecane posty

Gość gość

Mam zamiar w końcu zrobić prawko. Parę lat za późno ale trudno. Wiecie coś na temat jakichś zmian w egzaminach, sposobach zdawania ? Kiedy najlepiej się zapisać ? Chcę w styczniu tak aby do lata się wyrobić. Zdać gdzieś w kwietniu, najpóźniej w maju i lato żeby było na luzie. Ale czy to dobry pomysł jeździć w zimę ? Wtedy tylko w soboty a najlepiej niedziele będę mógł jeździć na naukach. Ile czasu to wszystko zajmnie ? Kiedy się zdaje egzamin teoretyczny a kiedy praktyczny ? Jak wyglądają ? Naskrobie ktoś co nie co ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robilam w grudniu bylo ok pytanie czy zalezy ci na dokumencie czy na nauce jazdy jesli na nauce to lepiej wpasc w poslizg z instruktorem u boku z wlasnymi hamulcami niz rozyeebac sie pol roku po otrzymaniu papierka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jeden instruktor pracuje nawet do 22 w sensie ostatnia jazda na 21. A czy zima czy lato bez różnicy - ja uczyłam się jeździć i latem i zimą (byłam w technikum architektury krajobrazu i kurs sponsorowała szkoła) a zdawałam egzamin chwilę przed świętami Bożego Narodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W grudniu się zapisałaś na prawko ? I po ilu miesiącach zdałaś egzaminy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w grudniu zdawalam, pod sam koniec a jazdy mialam odpowiednio wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to miałaś prezent na gwiazdkę. Za pierwszym razem zdałaś oba egzaminy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kiedy się zapisałaś skoro w grudniu zdawałaś ? Ja mam zamiar jeździć po 2 godziny w tygodniu ( sobota lub niedziela )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×