Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerf ciamajda

W tych czasach ludzie nie chcą pomagać innym wszyscy są bezczelnie

Polecane posty

Największym złodziejem jest zus, który domaga się od przedsiębiorców duży pieniędzy a jak ktoś im nie da kasy to naślą komornika, który weźmie wszystko. Restart, jest kolejnym oszustem, matce komornik zabrał przez nich wypłate i to całą, która nie podlegała egzekucji, namawiałam matkę na sąd. Innym złodziejem jest elektrownia i gazownia, które też chcą pieniędzy za nic, za to co za darmo powinno być. Stara podpisała umowę z novum a tutaj się okazuje że tauron też domaga się forsy. Play się też domaga a ja nie chce płacić, internet trzeba, wszyscy chcą tych zasranych pieniędzy a mnie jeszcze koleś za te maszyny nie dał kasiory. Co gorsze to rodzina potrafi się okraść, tak samo jak moi dziadkowie matkę moją i mnie przy okazji bo wszystkim dzieciom i wnukom coś dali a mnie co jestem najlepsza z wnuków nie, po pysku bym im zasadziła kopniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty najchętniej byś pasożytowała. Gas i elekrtryczność za darmo? Kto zapłaci za rury, kable itp? Aha, samo się zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie przewrocisz to pomoge ci wstać. Ale na taxe mie niestac zeby cie do domu zawieżć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×